Çok Satanlar

Yaz Ürünleri

Bebek Mamaları

Ev İçi Aktivite

Bebek Bakımı

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri

Beşikte Anne ve Bebek 

Online alışveriş sitesi ve mağazalarıyla anne-baba-bebek ürünlerine en kolay ulaşımı sağlayan Beşikte, müşteri memnuniyetiyle her geçen gün büyüyor!

2011 yılında Ankara'daki ilk mağazasıyla başlayan bu yolculuk devamında online alışveriş sitesi ve birçok şubesiyle devam ediyor. Anne, baba ve bebeğe dair aklınıza gelebilecek her ürünün bulunduğu Beşikte; 20 binden fazla sağlıklı ürün, yüzlerce güvenilir markayla  hizmetinizde. Ürün yelpazemizi sağlıklı olmak temelinde kurup en çok talep gören kaiteli ürünler olarak çerçeveledik. Sizlere hizmet eden etik birer kuruluş olma yolunda çaba içerindeyiz. Bebeğinizin haberini aldığınız andan itibaren hem sizlere hem de bebeğinize dair hayatı kolaylaştıran, sağlıklı anne bebek ürünleri konseptimizle en güvenilir alışverişi yapabilirsiniz.

Dijitalleşen dünyanın gerekleriyle online alışverişi destekleyen Beşikte, bebeğinize ve size dair her alanda desteğini sağlamaya devam ediyor. Bebeğiniz ve çocuklarınızla size açılan yeni dünyada tek tuşla yanınızdayız. 

Heyecanla başladığınız bu yolculukta anne-bebek bakımı olarak en kaliteli, en güvenilir ve en hesaplı ürünleri karşınıza sunuyoruz. Anne, baba ve bebeğe dair 10 kategori, hızlı teslimat ve bütçenize uygun sayısız kampanya ile aradığınız her şey burada olacak!

Büyüme ve gelişim sürecini sizlerle birlikte destekleyerek takip etmek bizi gururlandırıyor. Her şeyin en iyisini aradığınız bu süreçte deneyimli birer ebeveyn olma yolunda Beşikte ailesi olarak besikte.com sitesi ile daima yanınızdayız!

BESLENME SAATLERİ MAMA HAZIRLAYICI İLE ARTIK DAHA KOLAY !

Her dakikanın kıymetli olduğu bu süreçte bebeğinizle daha çok zaman geçirebilmeniz için büyük fırsat olan mama hazırlayıcı, hem pratik hem de sağlıklı. Dijital zamanlayıcısıyla doğal ve meyveli yoğurt yapabileceğiniz mama hazırlayıcı bebeğinize en sağlıklı olanı sunuyor. Bağışıklık konusunda en önemli konu olan emzirme süreci de beşikte ile zahmetsiz. Takviye edici bebek mamaları ve ek besinler bağışıklık yolunda kurtarıcı olacak. Her aya ve kullanıma uygun mamalar ve içeceklerle bebeğinizin beslenmesine en uygun ürünleri sunuyoruz. Bebek mamaları, emzik ve biberon aksesuarları ve diğer tüm beslenme gereçleriyle bu süreci en kolay ve güvenilir şekilde geçirmeniz için her kategoride ürün yer alıyor. Bebeğinizin beslenme alışkanlığı ve bağışıklığı tam anlamıyla Beşikte ürünleriyle en sağlıklı yolla kazanılacak. Kaşık mamalardan emzik askısına,biberon ısıtıcı sterilizatörden alıştırma bardağına kadar her ürün bu kategoride mevcut.

BEBEK BANYO KÜVETİ İLE EĞLENCELİ BANYO-BAKIM SAATLERİ !

Narin bebek vücudunu en rahat ettirecek şekilde tasarlanan bebek banyo küveti, filesi ve minderi ile banyo saatlerinin çok daha rahat olmasını sağlayacak. Bebeğinizin suyla olan ilk tecrübesinin en iyi şekilde olması için en kaliteli markalardan tüm ürünler kategorimizde yer alıyor. Gözlerininin zarar görmemesi ve korkusuz bir banyo keyfi için bebek banyo şapkası olmazsa olmaz. Siperlikli ve farklı renkleriyle eğlenceli bir banyo olacak. Hassas olan bebek cildini doğal içerikli bakım ürünleriyle daima uyumlu ve sağlıklı halde buluşturuyor. Cildini yumuşacık ve rahat yapacak sağlıklı bebek yağlarıyla mis gibi kokacak. Kolay giyilebilir ve çıkarılabilir mayo bebek bezi zor zamanlarınızda pratilik sağlıyor.  Artık banyo saatleri ve bakım süreçleri sizin ve bebeğiniz için keyifli birer zaman dilimi olacak. Cilt tiplerine uygun bakım kremleri, doğal içerikli bez ve mendiller bebeğinizin cildini zararlı etkilere karşı koruyacak. Sağlık ürünleriyle rahatlatıcı, banyo ürünleriyle kolaylaştırıcı olacak.

 ELEKTRİKLİ VE MANUEL GÖĞÜS POMPASI İLE HIZLI VE ZAHMETSİZ !

Belkide sizin için yeni olan bu dönemde zorlu olan emzirme sürecini kolaylaştırmak bizim için çok kolay. Bebeğinizin yanında olamadığınız anlar da olsa onu sütünüzden ayırmayacağınız süt saklama poşetleri ve kapları bu kategoride. Bu konuda en büyük yardımcı elektrikli ve manuel göğüs pompası da aynı kategoride!  Birçok marka, şekil ve özellikleriyle size en uygun olanı seçmek için emzirme kategorisine bakabilirsiniz. Her adımda bebek ve anne için yardımcı bakım ürünleri mevcut. Emzirme minderiyle hem anne hem bebek konforu sağlamak, göğüs pedi ve göğüs kremleriyle rahatlatıcı etki bırakmak, anne içecekleriyle bebek gelişimine katkı sağlamak artık çok kolay ve güvenilir.

EN KONFORLU VE MODERN BEBEK ARABALARI !

Her açıdan hassas olan bebeğiniz ve bebeğiniz açısından hassas olan sizler için her şeyi kaliteli ve konforlu olarak sunuyoruz. En rahat edeceği şekilde tasarlanan oto koltuğu, mama sandalyesi ve bebek arabaları bu kategoride bulunuyor. İkiz bebek arabaları, travel sistem bebek arabaları ve aksesuarlarıyla güvenilir ve fazla çeşit sunuyoruz. Bebeğinizin ve cebinizin en rahat olacağı bebek yatakları gözünüzü arkada bırakmayacak. Bebek odası aydınlatmaları ve kapı süsleriyle modern görünüm sizlerle. Popüler ve güvenilir markaların modern tasarımlı mobilya ve aksesuarlarını bebek odası kategorimizden inceleyebilirsiniz.

BAHÇE PARK OYUNCAKLARIYLA HER YERDE EĞLENCE !

Bebek gelişimini en çok etkileyen oyun çağı, sağlık açısından her ebeveyni zor duruma sokuyor. İşte bu zor süreçte biz sizler için sağlık, kalite ve eğiticilik bakımından gözde oyuncakları kategorimize ekledik. Her an ve her yerde eğlenerek öğrenmek için bahçe park oyuncaklarından yatak oyuncaklarına kadar hepsini kategorimize ekledik. Renkli oyun çadırı ve peluş oyuncaklar bebeğinizin yeni adresi ve ilk arkadaşı olacak. Meraklı bebeklerin renk ve inceleme becerilerinin gelişmesi için her adımda destek sağlıyoruz. Renkli ve eğitici içerikleriyle okuma kitapları ilgisini çekerek onu geliştirecek. Sağlıklı diş kaşıyıcı lardan oyun halısına, oyuncak arabalardan taburelere kadar geniş ürün yelpazemizi inceleyebilirsiniz.

BEBEK İZLEME KAMERASI İLE BEBEĞİNİZ DAİMA GÜVENDE !

Bebeğinizin savunmasız olan her anında yanında olmak için bir çok yöntem sizinle. Güvenlik kategorisi evde, seyahatte ya da bebeğinize uzak olduğunuz her an onu korumanızı sağlıyor. Bebeğiniz uyurken, oynarken ve kendi kendine vakit geçirirken onu izleyip koruyabilmek bebek izleme kamerası ile mümkün.Bebek telsizi ile daima sesini duyabilirsiniz. İçiniz hep rahat, bebeğiniz hep güvende olacak. Dolap kilidi, pencere kilidi ve yatak korkuluğu onu siz olmadan da koruyabilecek. Bebek güvenlik kemeri ve boyun koruyucu gibi ürünler seyahatte de güvenlik sağlıyor. Güvenlik kapıları ve kilitler, meraklı bebeğinizin öğrenirken zarar görmemesini; bebek telsizi ve bebek kamerası sizi her an rahatlatmayı hedefliyor.

 SİZE ÖZEL BAKIM ÜRÜNLERİ VE KİŞİSEL ÜRÜNLER !

Bu güzel ve zorlu süreçte rahat olmanız bebeğiniz ve sizler için çok önemli. Tam da bu noktada en rahat ve kaliteli giyim ve bakım ürünleriyle çok çeşitli aksesuarlar yardımınıza koşuyor. Giyim kategorimizde bebek-anne giyimine dair her şeyi bulabilirsiniz. Hamile giyimi ve hastane çıkış setleriyle bu dönem sizin için çok rahat geçecek. Prematüre hastane çıkışı da dahil bebeğe dair en kaliteli giyim ürünleri giyim kategorisinde.

Size özel ürünlerle sadece bu süreçte değil her zaman kendinizi şımartabilirsiniz. En güvenilir medikal ve sağlık ürünleri; ilk yardım çantası malzemelerinden lens solüsyonuna kadar her alanda size yardımcı ürünler bulunuyor. Tüm cilt tiplerine uygun güneş kremlerini içerik ve tüm şeffaflığıyla size sunuyoruz. Saç bakımı ndan diş bakımına, beyaz eşyadan güneş gözlüklerine kadar hayata dair her şeyi Beşikte'de bulabilirsiniz!

BEŞİKTE ŞİKAYET VE İLETİŞİM ! 

Müşteri memnuniyetinin her şeyden önemli olduğu platformumuzda, Beşikte sizleri memnun etmek için elinden geleni yapmaya hazır! 

Yaşanan olumsuzluk ve problemleri tarafımıza bildirmeniz, sizin için daha iyi bir hizmet sağlayabilmek adına bizim için çok önemli. Beşikte.com sitesinde bulunan 0850 380 03 12 numaralı hattımızı arayarak dönüş sağlayabilirsiniz. Beşikte iletişim ile e-mail ya da numaramıza ulaşabilir dilerseniz mesaj atarak iletişime geçebilirsiniz. Şikayetvar.com' dan sağlanan dönüşler de tarafımızca görülüp dönüş sağlanmaktadır.

Ürünler hakkında fikir ve deneyimlerinizi, ürün altındaki kısma yorum yaparak bizimle fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Mağazamız ve ürünlerimiz hakkında Beşikte sitesinin online web site yorumlarına bakabilir ve yorum bırakabilirsiniz.

BEŞİKTE SİPARİŞ TAKİBİ !

Beşikte online sitesinde E-mail'iniz ile kolayca sipariş takibi yapabilirsiniz. Dilerseniz 0850 380 03 12 numaralı hattımızı arayarak siparişinizi takip edebilirsiniz.