Ana Kucağı 0-13 Kg

Yeni doğan bebekleri hastaneden çıktığı andan itibaren ana kucağının içinde görürsünüz. Annelere taşıma kolaylığı bebeklere de konfor sağladığı için ana kucakları çok tercih edilen ürünler arasında yerini korumaya devam ediyor. İki tip ana kucağı mevcut. Biri sadece evde kullanılan ev tipi ana kucağı, ikincisi hem evde hem araçta kullanılan ana kucağı. Araç içinde de kullanılabilen ana kucaklar, iki ihtiyacı birden karşıladığı için tercih sebebi oluyor. Bu ana kucağını 0-13 kg arasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Bebekler doğdukları andan itibaren anneyle güçlü bir bağ kurarlar. Sürekli kucağında olarak annenin kokusunu duymak isterler. Anne kucağı bazen susturucu gibidir. Huzursuzlanan bebeği annesi sadece kucağına alarak bile susturabilir. Ana kucağı tabiri boşuna çıkmamıştır. Bebekler her zaman annelerinin kucağında olmak isterler fakat anneler her daim bebekleri kucağında taşıyamazlar. Yorulduklarında dinlenmek için, yemek yemek, duş almak, tuvalete gitmek gibi birincil ihtiyaçlarını karşılamak için bebeklerini güvenli bir yere bırakmaları gerekir. Ana kucağı bebeğinizi bırakabileceğiniz en güvenli alan. 5 nokta emniyet kemer sistemi ile bebeğinizin düşme riski ortadan kalkar. Bebeğiniz sizin kucağınızdaki gibi rahat ederken sizde gönül rahatlığı ile işinizi halledebilirsiniz.

Ana kucağını sadece evde değil dışarıya çıkarken de bebeğinizi kolayca taşımak için kullanabilirsiniz. Evde uyuyan bebeğinizi rahatsız etmeden ana kucağının taşıma saplarını kullanarak taşıyıp gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz. Ayrıca araç kullanıyorsanız bebeğiniz için mutlaka bir oto koltuğu almanız gerek. Oto koltuğu kullanımı hem yasal olarak bir gereklilik hemde bebeğinizin güvenliği için azami öneme sahip. Minik bebekler hassas oldukları için onları taşırken hırpalamadan nazikçe taşımak gerekir. Bazen bebekleri bir yerden alıp başka bir yere koymak onlar için sıkıntılı olabilir. Araç tipi kullandığınız ana kucağı ile bebeğinizi incitmeden evden alıp araca yerleştirebilirsiniz. İndir, kaldır, kıyafetini değiştir derdi de ortadan kalkar. 0-13 kg ana kucağı 5 nokta emniyet kemeri ile güvenliği sağlarken ekstra kafa koruması, silikonlu ekstra destek minderi ve yıkanabilir kılıfı ile kullanıcılara güzel bir deneyim yaşatıyor.

Bu Kategorideki Ana Kucağı:

• Bebeklerin kemik gelişimi henüz tam gelişmediği için, yatar vaziyette yada 45°lik açı ile kullanılmaları gerekir.
• Yüzü arka koltuğa dönük şekilde kullanılır.
• Omuzlarından ve omuzlarının altından geçen emniyet kemerleri vardır.
• Elde taşımak için kullanılan sapının araçtayken aşağıda ve kilitli pozisyonda tutulması gerekir.

Hem evde hem araç içinde güvenle kullanacağınız ana kucakları besikte.com da sizleri bekliyor. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Kargo Bedava
Babyhope BH-5120 Ana Kucağı ve Taşıma - Kırmızı
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri