Babet Ayakkabı

Babetler düz taban ve kolay giyme özelliği ile kızların en çok tercih ettiği ayakkabı modelleri arasındadır. Sade ve şık görünümlü modellerle ayaklar konforlu bir zaman geçirir. 


Babet ayakkabıların tercih sebebi olması için birçok neden vardır. Topuksuz ve hafif olmaları bu nedenlerin başında gelir. Uzun yürüyüşler topuklu ayakkabılarla zor olur. Çarşıya çıktığımızda ihtiyaçlarınızı bulabilmek için bazen birkaç saatinizi harcamanız gerekir. Topuklu ayakkabılar ilk saatlerde rahatsız etmese bile bir süre sonra ayak tabanlarınız ve bilekleriniz acımaya başlar. Ya ayakkabıları çıkarıp yürümeniz gerekir ya da alışverişi sonlandırmanız gerekir. İlki mümkün olmadığı için istemeyerek ikinci şıkkı tercih ederek işlerinizi halledemeden evinize dönmeniz gerekebilir. Babet ayakkabılar hafif ve rahat tasarımları ile akşama kadar ayağınızı acıtmadan yürümemizi sağlar. Bu özellik çocuklar için de geçerlidir. Yürüyüş yaparken, bebeğinizi kucağınızda taşırken düz taban ve rahat ayakkabılar tercih etmek istersiniz. Babet ayakkabıların rahatlığı keşfedilince küçük numaraları da üretilmeye başlanmıştır. Minik kızınızın severek giyeceği, birbirinden güzel renk ve modellerle şık babet ayakkabılar mağazalarda yerini almıştır.

Bebeklerinize ayakkabı tercihinde bulunurken ilk arayacağınız özellik ayak sağlığını koruması olacaktır. Yanlış ayakkabı seçimi bebeğinizin ayak sağlığını bozabilir. Ayaklar bütün vücudun ağırlığını taşıyan organlardır. Ayakta meydana gelecek bir rahatsızlık bebeğinizin gelişimini olumsuz etkileyecektir. 

Babet ayakkabıların üretiminde kullanılan malzemelerin sağlıklı ve doğal olması, bebeğin ayağına tam uyumlu olması, geniş veya dar gelmemesi önemlidir. Bebeğinize aldığınız babet ayakkabısını etek, pantolon, elbise ve taytlarla kombinileyerek giydirebilirsiniz. Kırmızı, pembe veya krem renkli babetler, önden lastikli ve cırt cırtlı kuşak ayrıntıları ile kızlarınızın favorisi olacak babet ayakkabıları, ön kısmındaki kurdela, çiçek, fiyonk, boncuk, kalpli ve simli işlemeler ayakkabının albenisini artıracaktır. Hem günlük kullanımda hem bayram ve düğünlerde kullanabileceğiniz şık ve rahat tasarımlar olarak karşınıza çıkar. Babet ayakkabılarının iç kısmının rahatlığı bebeğinizin ayağını terletmeden, acıtmadan kullanmasını sağlıyor. Anatomik çocuk babetleri ayağa tam uyum sağlayarak ayak sağlığına da katkıda bulunur.

Kızlarınız biraz büyüyüp dört, beş yaşına geldiğinde sizin giydiklerinizi giymek isteyeceklerdir. Özellikle topuklu ayakkabılarınıza hevesleneceklerdir. Bu süreçte topuklu ayakkabılarınızı sık sık kızınızın ayağında görebilirsiniz ve sizi kendisine de öyle topuklu ayakkabı almanız için telkin ederken bulursunuz. Kızlarınızın bu hayalini gerçekleştirmeniz artık mümkün. Her ne kadar küçük çocuklarda topuklu ayakkabı giymek uygun olmasa da 5 yaş üstü çocuğunuzun ayak yapısına uygun, hevesini alacak kadar hafif kalın topuklu ayakkabı modelleri de tercih edebilirsiniz. Bir düğünde veya bayramda sizin yanınızda size benzemekten mutluluk duyacağı anlar yaratabilirsiniz. Topuklu çocuk ayakkabıları şık tasarımları ile sitemizde yerini almıştır. 

Birbirinden şık, zarif ve kullanışlı babet ayakkabılar gerek günlük yaşamda gerek özel günlerde kızınıza özgürlüğü yaşatsın. Dilediği gibi hareket ederek koşup eğlensin. Babet ayakkabının içinde ayakları daima rahat etsin. 

Vicco Patik Babet 913.P20Y.165 Siyah / 26
Ürün Seçenekleri
Vicco Bebe Babet 963.S.344 Fuşya / 21
Ürün Seçenekleri
Vicco Patik Babet 913.P20Y.165 Sedef / 26
Ürün Seçenekleri
Vicco Bebe Patik Babet 936.U.542 Fuşya / 27
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri