Park Bahçe OyuncaklarıTeknolojinin gelişmesi, şehirleşmenin artması, çevrenin güvenlik sorunlarının çoğalması, apartman binalarının çoğunda bahçe ve oyun alanlarının olmaması çocukların evde vakit geçirmelerine sebep oluyor. Evde kapalı kalan çocuklar 3 T( telefon tablet TV) ile vakit geçirmek zorunda kalıyorlar. Bu da obezite sorunlarını ortaya çıkarıyor. Evin içinde enerjisini atamayan çocuk psikopata bağlıyor. Eğer evinizde bahçeniz varsa şanslısınız demektir. Çocuklarınızın aktivite yapabilmeleri için güzel bir imkanları var demektir. Bahçede çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmeleri için park ve bahçe oyuncakları kurtarıcınız olacaktır.


Park ve bahçe oyuncak çeşitleri hakkında biraz bilgi verelim.
Kaydırak : Çocukların parkta en çok sevdiği oyuncaklar kaydıraklardır. Bahçenize kuracağınız kaydıraklar ile çocuklarınız tek başlarına bile keyifli vakitler geçirebilirler.
Salıncak :Çocuklar her yaşta sallanmayı severler. Çocuklar sallanırken sakinleşir ve dinlenirler. Salıncak çocukların hareket etmesini sağlayarak kaslarının gelişmesine yardımcı olur. Çocuklar için tasarlanmış oyuncaklar dayanıklı malzemeden üretilmiş güvenlik aparatları ile düzenlenmiş kolay kuruluma sahip ürünlerdir.
Top havuzu : Top havuzundaki toplarla oynanan çocukların ince motor becerileri artıyor. Rengarenk topları atıp tutup onlarla oynamak çocuklar için çok büyük bir keyif oluyor. Çocuk sağlığına uygun ham madde ve boya ile üretildiği için güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir.
Futbol kalesi, çocukları spora teşvik ederek hayatları boyunca sağlıklı yaşam sürmelerini sağlayan futbol kalesi özellikle erkek çocuklarının favorisidir. Parklarda genellikle büyükler tarafından işgal edilen futbol sahaları, küçükleri sıkıntıya sokuyor. Bahçenize kuracağınız futbol kalesi ile çocuğunuz ister arkadaşları ile ister tek başına eğlenceli vakitler geçirsin.
Ayaklı basketbol seti ,3 yaş üstü kullanıma uygun açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen basketbol seti ile çocuklarınızın fiziksel gelişimine katkıda bulunun.
Oyuncak puset ile bebeğini sizi model alarak oyuncak bebeğinin sorumluluğunu alsın ve onu bahçede gezintiye çıkarsın.
Scooter çocuklarınızın dışarıda kaslarını geliştirebilmeleri için güzel bir oyuncaktır. Mavi, pembe, siyah kırmızı renkleri mevcuttur.
Çocuk bankı bahçede oynayan çocuğunuz yorulduğunda boyuna uygun şirin bankta dinlensin.
Kaydıraklı Mutlu Ev ile bebeğiniz bahçede oynarken daha neşeli. Minyatür şekilde tasarlanmış şirin yapısı ile bebeğinizin yeni yuvası olacak dayanıklı plastik malzemeden üretilen oyuncak evler çocuklarınızın sosyal becerilerini de geliştirmelerine yardımcı olacaktır.
Bahçe oyuncaklarının çocuklarınıza ne gibi faydaları vardır?
Bahçenizi bahçe oyuncakları ile dizayn ederek çocuklarınızın keyifle oyun oynayacağı alanlar haline getirin.
Çocuklarınızın açık havada oyun oynarken bol oksijen alarak rahatlasın.
Bahçe oyunları ince ve kaba motor kaslarını geliştirmelerini yardımcı olarak fiziksel gelişimlerine de destek olur.
Açık havada güneş ışığında oynayan çocuk D vitamini alarak sağlıklı gelişimine katkı sağlamış olur.
Aynı zamanda hareket kabiliyeti fazla olduğu için obezite gibi sorunlardan da uzak kalmış olur.
Bebeğiniz dışarıda oynarken bol oksijenle hareketli bir vaziyette enerjisini atarak eve geldiği için zihinsel faaliyetlerini çok daha rahat bir şekilde yapma imkanı bulacaktır.

Bebeğinize birçok faydası olan bahçe oyuncaklarıbesikte.com sitesinden uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.
Keyifli alışverişler... 

Kargo Bedava
Pilsan Bingo Slide Kaydırak 06191
Kargo Bedava
Pilsan Cenk Atv  07810
Kargo Bedava
Pilsan Funny Tahterevalli 06146

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri