Banyo OyuncaklarıBebek bakımında en önemli şeylerden biri bebeğe banyo yaptırmaktır. Bebeğin beslenmesi kadar hijyeni ve temizliği de bir o kadar önemlidir. Bebek doğduktan hemen sonra hastanede banyo yaptırıldığı gibi evinize geldiğinizde ilk işiniz bebeğe banyo yaptırmak olacaktır. Ve bu bebek banyosu muhabbeti sık sık tekrarlanacaktır. Bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyüyebilmesi için temizliklerine çok dikkat edilmesi gerekir. Bazı bebekler banyo ile ilgili yaşadıkları olumsuzluklardan dolayı banyo yapmaktan hoşlanmayabilirler. Banyoya gireceklerini anladıklarında çığlığı basarlar. Hal böyle olunca bebekleri yıkamak ebeveynler için stres ve sıkıntıya dönüşür. Banyo oyuncakları bebeğinize banyo yapmayı sevdirecek, banyoda güzel vakit geçirmesini sağlayacaktır.


Bebekler oyun ve oyuncaktan çok hoşlanırlar. Bebek banyoları banyo oyuncakları ile eğlenceli bir aktiviteye dönüşüyor. Bebekler banyo yapmayı sevmese de suda oynamaktan hoşlanırlar. Bebeğiniz banyo yaparken banyo oyuncaklarıyla oynayarak mutlu olacak, sizde bebeğinizin temizliğini rahat bir şekilde yapmanın keyfini çıkaracaksınız.

Banyo oyuncakların da en çok kullanılan plastik ördeklerdir. Ses çıkaran, öten ördekler plastik yapısıyla suda yüzecek şekilde tasarlanmışlardır. Bebeğiniz suyun üstünde ördeğin yüzmesinden çok keyif alacaktır. Ördeği sıktıkça ses çıkarması ve suyu fışkırtması onu daha fazla keyiflendirecektir. Bu keyifli anlarla banyo yapmayı zihninde birleştirdiğinde banyoya zorla değil koşarak gelecektir. Banyo oyuncaklarında balina, ahtapot gibi deniz hayvanlarının yanında gemi, yelkenli gibi yüzen oyuncaklarda bebeklerin ilgisini çeker.

Banyo kitapları bebeklerin oldukça ilgisini çekiyor. Bebekler banyo kitapları ile hem banyoda hem sahilde eğlenceli vakitler geçiriyorlar. Suda bozulmayan kitap eğlenceli figürler ve parlak renklerle bebeğinizin hem kolay banyo yapmasını sağlayacak hemde kitap okuma alışkanlığı edinmesinde yardımcı olacaktır.

Renkli oyuncak kaplar sayesinde bebeğiniz renkleri kavrarken aynı zamanda suyu doldurup boşaltarak dolu-boş kavramlarını da öğrenmiş oluyor. Renkli kapları ister banyoda ister sahilde keyifle oynasın.

Banyo oyuncakları bebeğinizin banyo korkusunu yenmesini sağladığı gibi banyoda eğlenceli bir vakit geçirmesini de sağlar. Tutup sıkarak, doldurup boşaltarak oynadığı banyo oyuncakları bebeğinizin ince motor kaslarının gelişmesine de yardımcı olur.

Banyo oyuncakları ile artık banyo yapmak daha eğlenceli...Banyo oyuncakları besikte.com adresinde sizleri bekliyor uygun fiyat ve kampanyalarla temin edebilirsiniz takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri