Bebek Banyo Termometresi

Bebekler dünyanın en kıymetli meyveleridir. Bir bebeğe sahip olmak en güzel hediyedir. Bu hediyeye sahip olduktan sonra onu gözünüzden bile sakınırsınız. Her daim mutlu olsun istersiniz. Yeni doğduğu andan itibaren bakımı, beslenmesi, temizliği ve sağlığı her şeyin önünde gelir. Kendi ihtiyaçlarınızı bir kenara bırakarak bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılamak için azami gayret gösterirsiniz. Her şeyin en iyisini, en kalitelisini, bebeğinize en uygun olanını tercih etmeye çalışırsınız. Her şeyden habersiz ve savunmasız olarak dünyaya gelen bebeklerimiz bize emanettir. Bu emaneti en güzel şekilde sahip çıkmak ve korumak bizim birinci vazifemizdir.


Bebek bakımında banyo zamanları büyük öneme sahiptir. Ebeveynlerin fazlaca zamanını alır. Banyoyu nasıl yaptıracağım yanında banyo suyunun sıcaklığının da ayarlanması sorun haline gelebilir. Genellikle kendimize göre ayarlamaya çalışırız ancak bebeğin cilt derisi çok daha ince ve narin olduğu için bu konuda daha hassas davranılması gerekir. Bunun için en kolay yöntem bebek Banyo termometresi kullanmaktır.

Su çok mu sıcak Çok mu soğuk olmuş diye endişelenmeye gerek yok. Ayarladığımız suyun içine bebek banyo termometresini koyarak bir iki dakika bekleriz termometreyi suyun içinden çıkarmadan kaç derece olduğuna bakarak rahatlıkla istediğimiz sıcaklığı getirebiliriz.

Bebek ve çocuklar İlk başlarda banyo yapmak istemeseler bile sonradan su ile oynamayı çok severler. Banyoda vakit geçirip Küvetin içinde su ile oynamak onlar için çok eğlencelidir. Çoğu zaman oyuncakları ile birlikte banyoya girerek oradan çıkmak istemezler. Kimi aileler için çocuğunu banyoya girdirmek zor olduğu gibi kime aileler içinde banyodan çıkarmak zordur. Anne ve babaların endişesi bu süre içerisinde bebeğim üşür mü ya da sıcak sudan olumsuz etkilenir mi sorusudur. Oda sıcaklığını ve banyo suyunun sıcaklığına bebeğimizin ve çocuğumuzun tenine uygun hale getirdiğimizde sıkıntı duymaya gerek yoktur bırakalım çocuklarımız doya doya O anın tadını yaşasınlar biz de anne baba olarak bu keyifli anların mutlu bir şekilde tadını çıkaralım.

Bebek banyo termometresi alırken Termometrenin civa ile üretilmemesine özen göstermeliyiz
Birçok marka banyo termometresi üretirken çocukların hoşlanacağı şekilde farklı renklerde hayvan figürleri ile üretirler Bu sayede bebek ve çocuklar banyo termometrelerini daha çok severler ve kendilerine oyun arkadaşı edinirler. Böylece bebek ve çocukların banyoda geçirdikleri vakit onlar için daha eğlenceli hale gelir.
Bebek banyo termometresi ne kullanırken nelere dikkat etmeliyiz

Kovaya suyu dondurduktan sonra ısıyı ölçmeden önce elinizle karıştırın suyun sıcaklığı net bir şekilde ortaya çıksın. Suyu 36-38 dereceye ayarlayın.

Banyo termometresini suyun içine daldırın 1- 2 dakika bekledikten sonra ısısına bakabilirsiniz.

Her kullanımdan sonra banyo termometresi ne kuru bir bezle silin daha sonra serin ve kuru bir yerde saklayın.
Göstergeye ip benzeri şeyler bağlamayın. Çocukların boğulmasına sebebiyet verebilir.
Banyo termometrelerinin içinde civa bulunmadığı için güvenle kullanılabilir. Ancak yine de ebeveynlerin kontrolü altında kullanılmasında fayda vardır. Kırıldığında küçük parçaların yutulma riski olabilir ve bebekleriniz zarar görebilir. Bu yüzden Çocuğunuzu mümkün olduğunca banyoda yalnız bırakmayın.

Kırılmış ve hasar görmüş ürünleri almayın.

Yüksek ısıya banyo termometresini koymayın (45 derecenin üstünde)

Yanlış kullanım yanlış ölçümlere sebebiyet verebilir. Ürünü kullanmadan önce Kullanma kılavuzunu okuyunuz ve talimatları uygulayınız bu şekilde daha sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bebek banyosunda en önemli yardımcılarınız dan biri olan bebek banyo termometresi besikte.com da...

Bebeğinize banyoyu eğlence haline getiren suyun sıcaklığı bebek banyo termometreleri ile artık rahatlıkla ayarlanabilmektedir. Bebek ve çocukların hoşuna gidecek eğlenceli figürlerle üretilen bebek termometreleri besikte.com sitesinden uygun fiyat ve kampanyalarla kolayca temin etmeniz mümkün. istediğiniz renk ve modelde ürünlerimiz sizin hizmetinizde... Keyifli alışverişler...  

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri