Banyo ve Masaj Yağlarıclass="kategoriAciklama"class="kategoriAciklama"Banyo ve masaj yağları kurumuş ciltlerin onarılması, nemlendirilmesi ve pürüzsüz bir görünüme kazanması için etkili ürünlerdir. Yazın güneşin etkisi, kışın soğuk ve rüzgarın etkisi ile cildiniz yıpranır ve zarar görür. Kurur, pul pul dökülür. Özellikle kuru ve hassas ciltler daha fazla bakıma ihtiyaç duyarlar. Banyo ve masaj yağları vücudunuza her mevsim hassas bir bakım yapar.

Kusursuz bir cilde sahip olmak tesadüf değildir. Ancak hakkettiği bakımı yaptığınızda cildiniz güzelleşir. Banyo ve masaj yağları cildinize gerekli bakımı yapar, parlaklık ve pürüzsüzlük sağlar. Özellikle hassas ve atopik ciltlerin daha çok bakıma ihtiyacı olur. Normal ciltlerin etkilenmeyecek serbest radikaller hassas ciltleri çok çabuk etkiler.


Banyo ve masaj yağları nasıl kullanılır?

Banyo veya duştan sonra cildiniz tam kurumadan masaj yağını avucunuzu içine alarak bütün vücudunuza nazikçe uygulayın. İsterseniz banyo suyunuza bir miktar banyo yağı ekleyerek durulanabilirsiniz. Banyo sonrası kuruyan cildiniz yumuşacık olur. Banyo sonrası uyguladığınız banyo yağıyla vücudunuza masaj yaparak rahatlayabilirsiniz. Vücudunuz masaj etkisi ile rahatlarken sizde kadife gibi bir cilde sahip olmanın gururunu yaşayın.

Banyo ve masaj yağlarının içinde hindistan cevizi yağı, badem yağı, shea yağı, susam yağı gibi cildinizi besleyen yağlar eklenir. Masaj yağlarının yanında masaj kremleri de sitemizde mevcuttur. Masaj kremi ile özellikle eklem bölgelerinde bulunan şikayetleriniz kurtulmak çok kolay. Masaj kremi eklem bölgelerindeki tahribatın önüne geçer ve onarımını yapar.

Banyo ve masaj yağlarının faydaları?

• Cildinize sağlıklı bir parlaklık kazandırır.
• Gerilmiş ve yıpranmış cildinizin yeniden elastikiyet kazanarak kırışmasının önüne geçer.
• Kurumuş ve neme ihtiyacı olan cildinizin yeniden nem dengesini sağlayarak korunmasına yardımcı olur.
• Masaj yaptığınızda kan dolaşımını hareketlendirir ve rahatlamanıza olanak sağlar.
• Kasılma ve kas ağrılarına iyi gelir.
• Günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atmanıza yardımcı olur.
• Gün içinde vücudunuz yayılan hoş koku ile mutlu olursunuz.

Sitemizde bulunan banyo ve masaj yağlarını inceleyerek satın alabilirsiniz. Pürüzsüz ve kadife yumuşaklığında bir cilde sahip olmak bir tık uzağınızda. 

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri