Bebek Albüm Çerçeve

Bebek albüm ve çerçeveleri en güzel anılarınızı yeniden canlandırmanız için güzel bir aksesuardır. Bebek albümleri geçmiş yıllardan günümüze kadar popülerliğini korumaya devam etmiştir. Hepimiz küçüklük hallerimizi merak ederiz. Nasıl olduğumuzu, nasıl göründüğümüzü, neler yaptığımızı dinlemek bile hoşumuza gider. Çocukluk fotoğraflarımız hepimiz için değerlidir.


Günümüzde bebek fotoğraflarına çok daha fazla özen gösteriliyor. Doğumhanede fotoğraflar çekilmeye başlanıyor. Her ay bebeklerin gelişimi fotoğraflanarak bebekleriniz ve sizin için güzel anılar biriktirilir. Bebeğiniz büyüdüğünde eski fotoğraflara bakmak ikiniz içinde çok büyük keyif oluyor.

Bebek albümleri içinde bir çok fotoğraf yerleştirilebilen anı defterleridir. Bebeğinizin gelişim aşamalarında göre gruplayarak albüme fotoğrafları yerleştirebilirsiniz. Sayfası çok, kalın albümler tercih edeceğiniz gibi, bebeğiniz için düzenlediğiniz organizasyonları, diş buğdayı, bebek mevlüdü gibi ayrı ayrı yerleştireceğiniz albümlerde tercih edebilirsiniz. Bebek albümleri normal albümlerde göre daha şirin albenisi yüksek ürünlerdir.

Bebek çerçeve modelleri bebek fotoğraflarınızı sergilemenize imkan sağlar. Duvara montelenebilen çerçeveler olduğu gibi masa üzerine veya konsola koyabileceğiniz çerçeve modelleri de mevcuttur. Çerçeve modellerinde çok hoş tasarımlar karşınıza çıkar. Hem Bebeğinizin en güzel anlarını canlı tutarsınız hem de sizde güzel hatıralar bırakır.

Bebeğin ayak izini çıkararak saklayabileceğiniz güzel bir hatıra olacak üç boyutlu çerçeve ailelerin oldukça ilgisini çekiyor. Bebeğinizin minik ayaklarının izi daima hafızanıza canlı kalacak.

Bebek çerçeve modelleri arasında ayak izi ile birlikte 12 bölmeli fotoğraflık bebeğinizin ay ay fotoğraflarını çekerek gelişmesini takip edebilirsiniz. Bebeğiniz büyüdüğünde her ay nasıl göründüğünü kendi gözleri ile görme imkanına sahip olur.

Bebeğinizin el ve ayak izini çıkararak fotoğrafları ile birlikte sergileyip saklayabileceğiniz çerçeve modellerini duvara asarak veya masanızın üzerine koyarak kullanabilirsiniz. Bebeğinizin el ve ayak izlerini nasıl çıkaracağınız konusunda paketin içerisindeki kullanım kılavuzu size rehberlik edecektir.

Bebek albüm ve çerçeveleri her ailenin alabileceği fiyatlara sahiptir. Ekonominizi sarsmadan bebeğinizin anılarını biriktirmeye devam edin. Uzun yıllar minik bebeğinizle geçirdiğiniz güzel günleri mutlulukla hatırlayın. 

Baby Memory Prints Masa Çerçevesi Ceviz
Ürün Seçenekleri
Baby Memory Prints 3D Çerçeve Ceviz
Ürün Seçenekleri
Baby Memory Prints Duvar Çerçevesi Ceviz
Ürün Seçenekleri
Baby Memory Prints 12 Ay Çerçeve Naturel
Ürün Seçenekleri
Baby Memory Prints Family Frame Beyaz
Ürün Seçenekleri
Baby Memory Prints Deri Albüm Mavi
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri