Bebek Bezi Mendil Alt Açma

Bebeklerin boşaltım sistemleri çok hızlı çalışır. Sık sık emer ve sıvı beslendikleri için sık sık altını kirletirler. Bebekler sizin evde olduğunuz veya müsait olduğunuz ortamları beklemezler. Her an her yerde boşaltım sistemleri çalışır ve sizin hemen uygun bir ortam ve yer bulup temizlik işlemine başlamanız gerekir. Biraz fazla beklettiğinizde bebeğin cildi tahriş olarak pişik olabilir ya da bezden sızarak kıyafetleri, hatta sizin kıyafetleriniz bile kirlenebilir. Çantanızda bulundurduğunuz bebek alt açma ped veya minderini kullanarak sorununuzu çözebilirsiniz. Düz bir zemin bulduğunuz her yere alt açma ped veya minderini sererek minik bebeğinizin altını hijyenik bir şekilde değiştirebilirsiniz. Altı kuru ve temiz bebek mutludur. Siz de programınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 


Piyasada birçok model ve desende alt açma ped ve minderleri mevcuttur. Tek kullanımlık pedler olduğu gibi takım halinde satılan minder ve yastıklarda vardır. Kirlenen minder ve yastıkları elde veya çamaşır makinesinde yıkayarak temizleyip tekrar kullanabilirsiniz. Pofuduk minder ve yastıkların evde kullanımı oldukça konforludur. Dışarıda, seyahatte, alışverişte olduğunuz zaman alt açma minderiniz kirlendiğinde yanınızda gezdirmeniz zor olabilir. Böyle durumlarda tek kullanımlık pedler daha kullanışlı olacaktır. İnce yapısı ile taşımanız kolaylaşacaktır. Ayrıca emiş gücünün yüksek olması, bebeğe tuvalet eğitimi verdiğiniz dönemde çarşafın altına sererek de kullanabilirsiniz. 

Alt Açma Pedi Ve Minderinin Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir? 

Bebeğin altını değiştirirken ufak kazalara karşı önlem almanızı sağlar. Bebekler yeni doğduklarında çok sık kaka ve idrar yaparlar. Siz bezi kirlendi diye altını temizlemeye uğraşırken altında bezi olmasa da tekrar çiş yapabilirler. Sıcak bir ortamdayken ya da bezi açıldığında cildi havalanınca rahatlayan bebek çişini tekrar yapabilir. Bebeği koyduğunuz halı koltuk gibi ortamlar kirlenebilir. Alt açma bezleri bu tür küçük kazalara karşı koruma sağlar. Alt açma bezlerinin bir tarafı havlu diğer tarafı sıvı geçirmez şekilde üretildiği için sıvının ortama yayılmasını engeller. Kirlenen alt açma minderinin yıkayabilir veya tek kullanımlık ped ise yenisi ile değiştirilerek kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Alt açma ped ve minderleri hijyenik bir ortam sağlar. Bebeklerin sağlığı için hijyen çok önemlidir. Dışarıda bebeğin bezini değiştirirken temiz ve hijyenik bir ortam bulmak zorlaşabilir. Yanınızda bulundurduğunuz alt açma minderi ile istediğiniz yerde gönül rahatlığı ile bebeğinizin bezini değiştirebilirsiniz. 

Alt açma pedi ve minderleri size kullanım kolaylığı sağlar. Herhangi bir kaza durumunda hali, koltuk yıkamaktansa alt açma minderini yıkamak daha kolaydır. Hem evde hem dışarıda eşyalarınız ve kıyafetleriniz alt açma minderi sayesinde temiz kalacaktır. 

Hem bebeğiniz hem sizin sağlığı ve konforu için üretilen alt açma pedi ve minderlerini istediğiniz çeşit ve renkte seçkin markaların kaliteli ürünleri ile uygun fiyat ve kampanyaları sitemizden temin edebilirsiniz. Sizde besikte.com adresini takip ederek avantajlı fiyatlardan yararlanarak bütçenize ve ihtiyacınıza uygun tercihleri yapabilirsiniz. 

Molfix Bebek Bakım Örtüsü - Alt Açma Bezi
Ürün Seçenekleri
Uni Baby Bebek Bakım Örtüsü
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Alt Açma Minderi (Asorti)
Ürün Seçenekleri
Gaye-508 Alt Açma
Gaye-508 Alt Açma

66,00 ₺  56,10 ₺

Sepete Ekle

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri