Bebek Alt Giyim

Bebeklerin en çok giydikleri ve eskittikleri kıyafet bebek alt giyim kıyafetleridir. Dolayısıyla bebek kıyafetlerine en fazla ihtiyaç duyacağınız ve yedek bulundurmanız gereken kıyafetler alt giyim kıyafetleridir.


Bebekler küçükken altlarını kirlettiklerinde çişleri bezden dışarı sızabilir ve her defasında alt kıyafetlerini değiştirmeniz gerekir. Dışarıya gezmeye giderken üst kıyafetten bir tane yedek alıyorsanız alt kıtafetten en az iki tane yedek alırsınız garanti olsun diye. Bebeklerin tuvalet eğitiminde de bol bol alt kıyafet değiştirmeniz gerekir. Tuvalet eğitimini tamamlayana kadar neredeyse her defasında çamaşırını ve pantolonunu ıslatacaktır. Gün sonunda bir bakacaksınız 5_6 tane alt kıyafet değiştirmişsin. Siz onları yıkayıp kurutana kadar yenilerine ihtiyaç duyacaksınız. Birbirinden güzel ve eğlenceli bebek alt giyim ürünleri uygun fiyatları ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edecek.

Bebek alt giyim ürünlerine en çok bebeğinizin emeklediği ve yürümeyi öğrendiği dönemde ihtiyaç duyacaksınız. Bebeğiniz emeklerken gün içinde sürekli yerde sürünecek. Yumuşak kumaşı ile bebek alt giyim ürünleri bebeğinizin bacağını soğuktan ve sert cisimlerden koruyacaktır. Sürekli yerlerde gezindiği için evinizi ne kadar titiz temizleseniz bile bebeğinizin pantolonunun hemen kirlendiğini gözlemleyeceksiniz. Sık sık pantolonlarını değiştirme isteği duyacaksınız. Bebek tek alt kıyafetler değiştirme konusunda size pratiklik sunacaktır. Tüm kıyafetlerini değiştirmek yerine sadece alt kıyafetini değiştirerek zaman kazanacaksınız. Malum bu koşturmacalı dönemde en çok zamana ihtiyacınız olacak. Bebeğiniz yürümeyi öğrendiğinde sürekli düşüp kalkacak. Oyun oynarken yerlerde oynayacak. Hem popo kısmı hem diz kısmı kirlenecek. Bebeğinizin sağlığı için kıyafetlerinin hijyeni oldukça önemlidir. Bu yüzden sürekli temiz kıyafetlerle bebeğinizin sağlığına katkıda bulunmanız gerekecek.

Bebek alt giyiminde oldukça fazla çeşit seçeneği ile kafanız karışabilir. Gördüğünüz her ürünü alma isteği duyabilirsiniz. Haklısınız çünkü hepsi birbirinden güzel ve eğlenceli modeller çocuğunuza çok yakışacak. Ancak bütçenizin elverdiği ölçüde alışveriş yapabilirsiniz. Ama üzülmeyin. Çünkü her yaş ve bedende çok güzel tasarımlarla karşılaşacaksınız. Bebeğiniz o kadar büyük bir hızla büyüyecek ki siz bile şaşıracaksınız. İlk aldığınız pantolonları bir kaç ay sonra yenilemeniz gerekecek. Bebeğiniz yaşını doldurduktan sonra her yıl alışveriş yapmanız gerekecek. 3-4 yaşına geldikten sonra ise özellikle bir erkek çocuğuna sahipseniz pantolonlarının dizlerinin nasıl bir hızla eskidiğine hayret edeceksiniz. Pantolonlara yaptığınız yamalar bile tutmaz olacak. Mecburen yeni alt eşofman ve pantolonlar almak zorunda kalacaksınız.

Bebek alt giyim ürünlerinin özellikleri;

Bebek alt giyiminde sıfır yaştan başlayıp 2-8 yaş aralığında alt kıyafetleri sitemizde bulabilirsiniz.

Tekli alt pantolon ve eşofmanlar bulabileceğiniz gibi çiftli ve üçlü satılan modelleri de daha ekonomik olarak satın alma imkanına sahip olursunuz.

Bebekler için patikli alt kıyafetler ilk altı ay oldukça kullanışlıdır. Bir yaşına kadarda patikli alt kıyafetlerde bulmanız mümkün. Patikli alt kıyafetlerin avantajı bebeğin ayağını çorap gibi kapatarak üşümesine engel olmaktır. Bebekler tepinirken emeklerken ayaklarından çorapları çıkar ve siz farketmeyebilirsiniz. Patiksiz pijamasının paçası sıvanarak bacakları dışarıda kalabilir. Bebeğinizin ayağı üşüyebilir. Patikli alt kıyafetler bebeklerinizin ayak ve bacaklarını soğuktan korur.

Bebeklerinizin yaz ve kış aylarında giyebileceği kumaşlardan üretilen alt kıyafetler yazın serin, kışın sıcak tutar. Hem gece hem gündüz giyebileceğiniz özel tasarım bebek alt kıyafetleri de eğlenceli tasarımlarıyla göz doldurmakta.

Bebek alt giyim ürünleri genellikle bel kısmında lastik veya ip kullanılır. Beli lastikli alt kıyafetler bebeklerin belini sıkmadan kolay bir şekilde giyip çıkarmasına imkan sağlar. Siz yanında yokken kreşte okulda tuvalet ihtiyacını kolay bir şekilde karşılamasına yardım eder. Beli ipli olarak tasarlanan alt kıyafetleri bebeğinizin beline göre ayarlayabilirsiniz. Böylece bebeğinizin belinden pantolonu düşmez.

Uzun paça kısa paça pantolonlar, patikli patiksiz alt kıyafetler, çizgili kareli, geometrik desenli, çiçekli sade modellerle şirin bebeğiniz dahada şirin olsun.

Bebek alt kıyafetleri alırken nelere dikkat edilmelidir?

Bebek alt kıyafetlerinde çok fazla çeşit olması seçim yapmanızı zorlaştırır. Sizin bebek alt kıyafetleri seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli husus güzelliğinden çok kumaşın kalitesi olmalıdır. Kaliteli bir kumaş çabuk eskimeyerek sizin bütçenize katkı sağlar. Ayrıca kaliteli kumaş demek bebeğinizin cildini koruyan nefes almasını sağlayan pamuk, keten bambu tarzı kumaşlardır. Bu kumaşların içinde bebeğiniz hem rahat eder hemde sağlığı korunmuş olur. Sentetik kumaşlar bebeğinizi terleterek cildini tahriş eder.

Bebeğinize aldığınız alt giyim kıyafetlerinin esnek ve yumuşak kumaşlardan olması onun rahat hareket etmesine ve hareket özelliğinin kısıtlanmamasına sebep olur. Esnek ve yumuşak kumaşların içinde bebeğiniz daha huzurlu olur.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu bebek alt kıyafetlerinin antibakteriyel özellikte olmasıdır. Yerden bulaşabilecek bakteri ve mikroplar engellenerek bebeğin sağlığını tehdit oluşturmaz.

Uygun fiyat ve kampanyalarla besikte.com sitesinde bebek alt giyim ürünlerini bulabilirsiniz. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Lovetti-6021 1/4 Tayt
Lovetti-6021 1/4 Tayt

16,50 ₺  13,20 ₺

Sepete Ekle

Bebepan Sailor Mayo Şort Beyaz 6-9 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Sports Mayo Şort Kırmızı  6-9 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Eşofman Alt İndigo 3-6 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Cruise Eşofman Altı Orijinal 6-9 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Cool Gabardin Pantolon Orjinal 24-30 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Adventure Gabardin Pantolon İndigo 3-6 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Airplane Gabardin Pantolon Bordo 6-9 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Summer Trip Pantolon Narçiçeği 6-9 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Aquarium Gbrdn Pantolon İndigo 3-6 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan 8850 Zoo Pantolon Orjinal 6-9 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan 9179 Cherry Tayt Emprime 3-6 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Cool Çizgili Pantolon 6-9 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Surf Pantolon Beyaz 3-6 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Sailor Gab.Şort Toprak 3-6 Ay
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri