Bebek Arabası Aksesuarları

Yoğun çalışma şartları, sosyal aktiviteler, aktif yaşam şekli ve annelerin çalışma hayatında olması bebek bakımında ihtiyaç duyulan ürünlerin pratik olmasını zorunlu kılmıştır. Anne bebek sektörü çok iyi çalışarak bir çok pratik malzeme üretmiştir. Bebek arabası ailelerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünler arasındadır. Bir çok aile daha bebek doğmadan bebek arabasını alarak hazır ederler. Bebeğiniz olsa bile sosyal hayatınız devam edecektir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için çarşı, pazara gitmeniz gerekecek, bazen hastane bazen postane bazen gezi, tatil derken sık sık dışarıda bulunmanız gerekecek. Bebeğinizi sürekli kucağınızda taşıyamayacağınız için bir bebek arabasına mutlaka ihtiyaç duyacaksınız. Sitemizde en kaliteli bebek arabalarını bulacağınız gibi bebek arabası ile birlikte kullanacağınız bebek arabası aksesuarlarını da kolayca temin edebilirsiniz. Eksik olan veya yenilemeniz gereken aksesuarları inceleyerek ihtiyacınız olan malzemeleri seçebilirsiniz. Temin etmeniz gereken bebek arabası aksesuarlarına kısaca göz gezdirelim.


Yağmurluk: bebek arabaları için vazgeçilmez öneme sahip yağmurluklar bebeğinizle birlikte dışardayken ani yağmurlarda bebeğinizin ıslanmasını ve hasta olmasını önler. Özellikle bahar aylarında bir güneş açar, bir rüzgar çıkar, bir yağmur yağar. Hava güneşli diye aldanıp dışarı gezintiye veya parka çıktığınızda hava koşulları birden kötüleşebilir. Bebek arabası aksesuarlarından olan yağmurluk olumsuz hava koşullarında size destek olur.

Puset minderi: bebek arabalarının oturma kısmı ve sırt dayama kısmı yumuşaktır. İç pedleri bebeklerin konforuna göre yapılmıştır. Ancak zaman içinde pedler yıpranabilir. Veya aldığınız bebek arabasının oturma kısmı rahat olmayabilir. Bebek rahat etmediği zaman huzursuzlanır. Ağlamaya başlar, yerinde oturmak istemeyebilir. Bu yüzden alacağınız puset minderi azami öneme sahiptir. Rahat konforlu puset minderlerini sitemizden temin edebilirsiniz.

Puset örtüsü: bebeğiniz arabasında uyuduğunda üşümemesi için bir örtüye ihtiyaç duyarsınız. Bebek arabanızda veya pusetin de güneşlik olsa bile bebeği güneşin zararlı etkilerinden korumak için pusetin üzerine örtmek için bir örtüye ihtiyacınız olabilir. Bazı bebekler karanlıkta uyumayı severler. Uykuları geldiğinde pusetin üzerine örtüp uyku için uygun bir ortam sağlamış olursunuz. Kaliteli ve farklı tasarımlarıyla puset örtüleri zevkinize uygun şekilde üretilmiştir. Puset örtülerini bir çok farklı amaç için de kullanabilirsiniz.

Tente: bebeğinizi güneş, yağmur, rüzgar ve soğuktan korumak için bebek arabası tentesi olması gerekir. Tam kapanabilen tenteler olduğu gibi yarım kapanan tenteler de vardır.

Sineklik: bebek arabasına kolayca monte edeceğiniz sineklik ile bebeğiniz sinek ve böceklere maruz kalmadan keyifli bir şekilde seyahatini yapar.

Puset çantası: bebeğinizle birlikte seyahat ederken bebeğinizin ihtiyaçları bitmeyecektir. Acıkacak, altını kirletecek, su isteyecek, yedek kıyafetleri olacak. Bu ihtiyaçları hızlı bir şekilde karşılayabilmeniz için bebek arabasına veya pusete asabileceğiniz puset çantalarına ihtiyacınız olacak. Çantanın bölmeleri sayesinde aradığınız malzemeleri kolayca bulabilirsiniz.

Bebek arabasında olmayan veya yenilenmesi gereken bebek arabası aksesuarlarıbesikte.com sitemizden temin edebilirsiniz. 

Lava Baby Puset Minderi - Helikopter
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Puset Çantası
Sevi Bebe Puset Çantası

45,00 ₺  44,00 ₺

Sepete Ekle

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri