Bebek Banyo Küvet Filesi ve MinderiBebeğiniz için yapacağınız alışverişi daha bebeğiniz anne karnındayken düşünmeye başlarsınız. Bir taraftan bebeğinizin sağlığını düşünürken diğer taraftan size kolaylık sağlayacak ürünlerin neler olduğunu bulmaya çalışırsınız.

Yeni doğan bebeklerin bakımı ve beslenmesi ilk etapta oldukça zordur. Yanınızda bir yardımcının olmasını isteyebilirsiniz. Ama bu her zaman mümkün olmayabilir. Bazı zamanlarda tek başınıza kalarak bebeğinizle ilgilenmeniz gerekebilir. Anne ve babaları en çok tedirgin eden konu yeni doğan bebeğin banyo yaptırılmasını. Yeni doğan bebek hassas olduğu için dokunurken, bebeği tutarken dikkatli olmamız gerekir. Kemikleri ince ve hassas olduğu için 1 kat fazla özen göstermeniz gerekir. Yeni doğan bebeğe banyo yaptırırken elinizden kayıp düşme ihtimali vardır. Bu sebeple çoğu anne baba yanlarında biri olmadan banyo yaptırmak istemezler.


Bebekler ilk zamanlardan daha fazla banyo ihtiyacı hissederler her zaman yanınızda birileri olamayacağı için bebeklerin bakımını yaparken bazı yardımcı ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bebek banyo bakım markalarının ürettikleri birkaç banyo malzemesi vardır. Bunlardan en çok tercih edilen bebek küvet filesi ve minderi dir. Bebek küvet filesi ve minderi bebeğin yatırılarak konforlu bir şekilde tek başınıza bile rahatlıkla banyo yaptırılmasını sağlar. Tutucu başlıkları sayesinde bebeğin ağzına ve kulaklarına suyun gelmesini önler. Bebeğinizi yeni doğduğu andan başlayarak 8 aylık olana kadar küvet filesine yatırarak banyo yaptırabilirsiniz. Hareketlenmeye başladığı andan itibaren yatarak banyo yapmak istemeyecektir. O takdirde Bebek küvet minderine oturtarak bebeğinizi rahatlıkla, Bebeğinizin konforunu bozmadan banyosunu yaptırabilirsiniz.

Bebek banyo filesinin içinde bulunan boncuk strafor sağlıklı malzemelerden üretildiği için bebeğinizin tenine zarar vermez. Suyu kolaylıkla süzer, rahatlıkla kurur ve bakteri üretmez. Banyo süreci bittikten sonra fileyi veya minderi yıkayarak kurutmaya bırakmanız yeterlidir.

Küvet filesi 6 noktadan küvete tutturulduğu için bebeğin suyun içine düşme riski yoktur. Oldukça güvenlidir. uluslararası testlerden geçirildiği için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz bebek küvet minderini büyük küvetinize de koyarak bebeğinizi keyifle banyo yaptırabilirsiniz.

İşinizi kolaylaştıracak bebek küvet filesi ve minderi uzun süre kullanabileceğiniz bir üründür. Farklı çeşit ve renklerde istediğiniz ürünü uygun fiyat ve kampanyalarla besikte.com sitesinden temin edebilirsiniz.

Sevi Bebe Banyo Küvet Süngeri - Mavi
Ürün Seçenekleri
Baby Jem Küvet Süngeri Banyo Süngeri - Mavi
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Bebek Yıkama Minderi - Beyaz
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri