Bebek Banyo Şapkası

Bebeğin banyo ihtiyacını karşılamak en önemli gereksinimidir. Bebek bakımı yaparken özellikle yeni doğduğunda sık sık banyo yaptırılır. Bazı bebekler banyo yaparken rahatsızlık duyabilirler. Bu rahatsızlık, doğduğu andan itibaren olabileceği gibi sonradan da kazanılmış bir davranış biçimi olabilir. Edindikleri kötü deneyimler onları banyodan soğutabilir.


Kimi bebekler banyo yapmaktan ve su ile oynamaktan çok hoşlanırlarken kimi bebekler de sudan rahatsız olurlar. Bu rahatsızlığın en temel sebeplerinden biri yüzüne ve gözüne suyun gelmesidir. Bazen de sudan korktukları için ağlamaya başlarlar. Bu durum çocuklarda banyoya karşı antipati oluşturur banyo yapmaya karşı olumsuz duygular içinde olan bebekler hayatlarının geri kalan kısmında da zorlanabilirler. Bebeğinizin banyo yaparken ağlaması sizin de üzülmenize ve strese girmenize neden olur. Anne babalar bebeklerinin her daim mutlu olmalarını isterler. Bebeğin banyoda keyif alması ebeveyni de keyiflendirir.

Bazı zamanlarda işkenceye dönüşen bebek banyosu keyifli hale gelebilir.
Bebeğiniz kendini tedirgin hissetmediğinde
Banyo yaparken ağzına ve kulağına su kaçmadığında yüzüne su gelmediğinde daha güvende hissedebilir. Kendini güvende hisseden bebek huzurludur ve rahatlıkla banyo yapar. anne-babalar da en önemli görevlerinden birine yerine getirmenin mutluluğunu yaşarlar. Bebek banyolarını daha keyifli hale getirmenin pratik yolları vardır.

Bunlardan biri bebek banyo şapkası kullanmaktır. Banyo bebek şapkaları banyo yapmayı sevmeyen bebekler için tasarlanmıştır.
Kulaklıklı ve düğmeli yapısıyla bebeklerin kafalarını uygun şekilde ayarlanabilir.
Elastiki yapısı da bebeğin kafasına zarar vermez. Böylece bebekler daha keyifli bir şekilde banyolarını yaparlar Bebeğinizin cinsiyetine göre mavi ve pembe renklerde bebek banyo şapkası tercih edebilirsiniz.
Ayarlanabilir özelliği ile istediğiniz sıkılıkta Bebeğinizin başına göre ayarlayabilirsiniz.
Sağlığına zararlı olmayan silikondan üretildiği için güvenle kullanabilirsiniz.
0-5 ay arası rahatlıkla kullanılır.
Bebek banyo şapkası sayesinde bebeğiniz sudan korkmaz huzurla banyosunu yapar. çocukluk ve gençlik döneminde de bilinçaltında su korkuları oluşmaz hayat boyu kendini bu anlamda güvende hisseder.
Kullanımı çok kolaydır. Bebeğinizin başına geçirmeniz yeterlidir elastiki yapısından dolayı rahatlıkla Bebeğinizin başına oturtabilirsiniz.

Bebek banyosu artık kabus olmaktan çıkıp keyifli dakikaların başlangıcına dönüşüyor. Bebek banyo şapkası ile Bebeğinizin korkuları ve rahatsızlıkları sona erecek ve banyodan çıkmak istemeyecek. Konforlu bir banyo için istediğiniz renkte bebek banyo şapkalarıni Besikte.com sitemizden temin edebilirsiniz.  

Miny Baby MB-701 Çocuk Duş Başlığı - Mavi
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri