Çocuk Gömlek

Gömlekler bebek kıyafetleri içinde oldukça fazla kullanılan kıyafetler arasındadır. Hem günlük kullanım için hem de özel günlerde kullanabileceğiniz gömlek çeşitleri mevcuttur.


Kız ve erkek bebekler için ayrı şekilde tasarlanan gömlek modelleri ortaya çıkmaktadır. Erkek bebek gömlekleri daha sade desen ve renklerde dizayn edilmiştir. Beyaz, mavi, siyah, gri gibi tek renk gömleklerin yanında karışık renkli gömlekler de erkek bebekler için kullanışlı tasarımlardır. Erkek bebeklerin gömleklerinin ön kısmına cep modeli konulduğu gibi cepsiz gömlekler de bulmanız mümkündür. Erkek bebek gömleklerinin üzerine sevdiği çizgi film karakterleri de işlenebilir. Pepee, Ben 10, arabalar, sevimli hayvan figürleri erkek bebeklerin ilgisini çeken sevdiği karakterler ile bütünleşerek gömleğini giymekten büyük zevk duyarlar. Ayrıca mevsime göre uzun kollu veya kısa kollu gömlekleri tercih edebilirsiniz. Pamuklu kumaştan yapılan gömlekler, kışın sıcak tutarken yazın cildin nefes almasını sağlayarak bebeğinizi terletmez.

Bebeklerde kıyafet seçiminin önceliği bebeğin rahatlığıdır. Rahat etmediği bir kıyafetin içinde bebeğiniz huzursuz olurve ağlamaya başlar. Erkek bebek gömlekleri rahat kesimi ile bebeğinize konforu yaşatacaktır.

Erkek bebeklerin en çok kullandığı kıyafet gömleklerdir. Pantolonlarının üzerine vazgeçilmez kıyafetleri gömleklerdir. Hele özel günlerde mutlaka bir gömlekle kıyafetler kombine edilir. Yelek ve hırkanın içine, ceketlerin içine giyilen gömlek, papyon ve kravat aksesuarları ile bebeklerinizi küçük adamlar haline getirir. Erkek bebek gömleklerinde 3 - 12 ay arası ile 1-7 yaş arası beden bulmanız mümkündür. Bebeğinizin yaşına ve bedenine uygun gömleği seçerek giydirebilirsiniz. Erkek bebekler için çok fazla gömlek seçeneği bulmanız mümkündür. Kot gömlek, hakim yaka, renkli, ekose, çizgili, kareli birçok çeşit gömleği erkek bebekler için tercih edebilirsiniz.

Kız bebek gömlekleri erkek bebek gömleklerine nazaran daha süslü ve detayı fazladır. Kız bebeklerinde pul, tül, sim ve fırfır detaylar ön plana çıkar. Hem günlük hem özel günlerde şık tasarım kız bebek gömlekleri sizlerin beğenisi için hazırlanır. Yaz günlerinde kısa kollu ve askılı gömlek çeşitleri, kış günlerinde uzun kollu, kaşmir ve kadife tarzı kumaşlardan üretilen sıcacık gömlekler kız bebeklerinin tercihine sunulur. Kot kumaşlardan üretilen gömlekleri her mevsim bebeğinize giydirebilirsiniz.

Her anne-baba çocuğunun kıyafetlerinin şık, rahat ve sağlığa uygun olmasını ister. Bebek gömlekleri rahatlık ve zarafeti bir arada sunarken bebeğinizin sağlığını da aynı zamanda düşünür. Hassas olan bebeklerinizin tenine temas eden ürünlerin bebeğinizin cildine alerji yapmaması için gömlek kumaşları antialerjik olarak üretilir.

Bebekler hijyen kurallarına bilmezler ve dikkat etmezler. Her yerde oturabilir, sürülebilir ve her yere dokunabilirler. Bebeğinize temas eden bakterilerin ona zarar vermemesi için gömlekler antibakteriyel olarak üretilir.

Bebeklerin beslenmesi kadar giydikleri ve temas ettiği kıyafetlerde önem arzeder. Cilt gözenekli bir yapıya sahiptir ve nefes alır. Kıyafetlerin üzerinde bulunan her bir madde bu gözenekler vasıtası ile bebeğinizin vücudunda etkileşime geçer. Bebek kıyafetleri üretilirken zararlı kimyasallar toksik maddeler ve sentetik boyalar kullanılmamalıdır. Bebeklerin sağlığını korumak için bebek gömlekleri antikanserojen olarak üretilir.

Sitemizde seçkin markaların kaliteli ve sağlıklı ürünlerini uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Ürün kategorilerini yaş aralıklarına göre bakarak bebek gömleklerini temin edebilirsiniz.

Hem özel günlerinizde hemde günlük olarak kullanabileceğiniz bebek gömlekleri, seçkin markaların sunumu, uygun fiyat ve kampanyalarla besikte.com adresinde. 

Bebepan Rock Ekose Gömlek Orjinal 3-6 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan 8874 Nerd Ekose Gömlek Orjinal 3-6 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Çizgili Kız Gömlek Kırmızı Çizgi 6-9 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Çizgili Kız Gömlek Gri Çizgi 6-9 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Rock Gömlek Orjinal 3-6 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Cool Keten Gömlek Beyaz 6-9 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Adventure Gömlek Kravat Tk Orjinal 6-9 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Aquarium Gömlek Orjinal 3-6 Ay
Ürün Seçenekleri
Minipan 8856 Zoo Kadife Gömlek 9-12 Ay
Ürün Seçenekleri
Nerd Pap,Göm.Süeter Tk Bordo 3-6 Ay
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri