Bebek ve Çocuk Koltuğu Sandalyesi

Bebekleriniz büyüyorlar ve artık özgürlüklerini ilan etmek üzereler. Bebeğinizin yürümeye başlaması ile birlikte kendi başına deneyimler yaşamak çok hoşuna gidecektir. Etkinlikler yaparken, oyun oynarken kendine ait eşyaları olsun isteyecektir. Kendininde büyükler gibi özel bir alana sahip olması bebeğinizi çok mutlu edecektir. Ona kendisinin de bir birey olduğu izlenimini verecektir. Bebeğinizin kendi başına sandalye veya koltuğuna oturması bebeğinize kendine güven duygusu aşılayacaktır. Bazı şeyleri yardım almadan kendi başına başarıyor olması gelecekteki hayatında daha cesaretli davranarak, başarılı kararlar almasına olanak sağlayacaktır.


Rengarenk bebek ve çocuk sandalyeleri ile bebeğinizin odasını canlandırın.

Sevimli çizgi film kahramanları ile süslenmiş rengarenk sandalye ve yumuşacık tasarımları ile renkli koltuklar bebeğinize kendini özel hissettirecek, kendi alanında hayal dünyasını daha fazla genişleterek zihinsel gelişimine destek olacaktır. Bebek ve çocuk sandalyeleri çocukların istekleri ve zevkleri düşünülerek tasarlanan ürünlerdir. Çoğunlukla çizgi film karakterleri ve sevimli resimlerle çocukların ilgisini çekmek için tasarlanırlar.

Bebek ve çocuk sandalyesi ile minikleriniz daha güvende.

Çocuk sandalyeleri çocuklar için hem işlevsel hem de daha güvenlidir. Yetişkin sandalyeleri bebek ve çocuklar için bazı tehlikeler barındırırlar. Yetişkin sandalyelerinden bebeklerin düşme riski çok daha büyüktür. Küçük sandalyeler çocuğunuzun rahatlıkla kullanabileceği boyutlardadır. Hafif olmasından dolayı da çocuğunuz sandalyesini rahatlıkla taşıyabilir. Çocuklar yemek yerken oyun oynarken etkinlik ve ders yaparken çocuk sandalyelerine ihtiyaç duyarlar.

Çocuk sandalye modelleri

Bebek ve çocuklarınız için alışverişe çıktığınızda birçok farklı çocuk sandalye modeli ile karşılaşabilirsiniz. Bu sandalyeler çocukların boyutuna göre ve onların dikkatini çekecek model ve desende üretilirler.

Plastik sandalyeler en çok tercih edilen çocuk sandalye çeşitleri arasındadır. Çocuğunuz yemek yerken oyun oynarken ders çalışırken rahatlıkla kendisine uygun boyutlarda üretilen bu plastik sandalyeyi kullanabilir. Plastik sandalyenin üzerine yapıştırılan ilgi çekici resimler ve bebeğinizin hayal dünyasını geliştirmesine de yardımcı olacaktır.

Sallanan sandalyeler daha çok eğlence maksatlı kullanmak için tasarlanmışlardır. Oyun oynarken, TV seyrederken, sallanmak istediğinde sallanan sandalye ile keyifli vakitler geçirmesini sağlayabilirsiniz. Sallanan sandalyenin üzerindeki minder bebeğinizin konforlu bir şekilde oturmasına olanak sağlayacaktır.

Tekerlekli çocuk sandalyesi çocukların ders çalışma masaları için tasarlanmış, ayarlanabilir, onların boyutlarında rahatlıkla kullanabilecekleri konforlu sandalyelerdir.

Çocuk koltukları genellikle tekli koltuk şeklinde üretilirler. Çocuğunuzun sizin yanınızda otururken kendini daha konforlu ve rahat hissetmesini olanak sağlar.

Kamp sandalyesi olarak da bilinen kumaş ve bezden üretilen sandalyeler daha çok bahçe tasarımları veya pikniklerde pratik bir şekilde açılıp kapanan sandalyelerdir. Farklı hayvan tasarımları ile oldukça ilgi çekicidir. Kullanmak istemediğinizde kolaylıkla katlanarak yer kaplamaz.

Bebek ve çocuk sandalyeleri onların ebatlarına göre üretilirler. Çocuk sandalye modelleri hafif oldukları için taşınma olasılıkları da oldukça kolaydır. Bebek ve çocuklarınız kendi sandalyelerini rahatlıkla istedikleri yere taşıyabilirler. Uzanmak istedikleri yere rahatlıkla sandalyenin üzerine çıkarak uzanabilirler. Evde anaokulunda ve kreşte bu sandalyeler çok sık bir şekilde tercih edilirler.

Çocuk sandalyesi alırken nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle sandalyenin sağlam olmasına, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmesini dikkat etmeniz gerekir. Sağlam olmayan bir sandalye kırılarak bebeğinizin yaralanmasına veya canının acımasına sebep olabilir.

Bebeğinizin sağlığı her şeyden daha önemlidir. Bütün malzemelerinde dikkat ederek aldığınız gibi bebek ve çocuk sandalye ve koltuklarında da özellikle dikkat etmeniz gereken konu üretilirken kullanılan malzemelerin kimyasal ve toksik maddeler içermemesidir. Zararlı kimyasallar bebeğinizin alerji problemleri ile karşılaşmasına sebep olabilir.

Sandalyede kullanılan boyaların sağlığa zararlı maddeler içermemesi çok önemlidir. Ayrıca sandalyenin üretildiği renk ve modelde bebeğinizin ilgisini çekecek tarzda olmalıdır. Severek aldığı bir sandalyeyi daha aktif olarak kullanabilir.

Bebek ve çocuklarınız kendine ait sandalyelerle artık daha keyifli vakitler geçirebilecekler. Oyun oynarken ve etkinlik yaparken rahat bir şekilde üzerine oturarak daha kolay hareket etmesine olanak sağlayacak bebek ve çocuk sandalyeleri uygun fiyatlarla besikte.com adresinde. 

Baby Free Bebek Koltuğu
Baby Free Bebek Koltuğu

55,00 ₺  49,50 ₺

Sepete Ekle

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri