Bebek Dolap Gardrop

Bebeğiniz olduğunda ona imkanınız varsa bir bebek odası yapmak isteyeceksiniz. Bebek odalarının vazgeçilmez ürünlerinden biri de bebek dolaplarıdır. Bebek mobilyaları uzun süre kullanılacak ürünlerdir. Sık sık değiştirme imkanınız yoktur. Bu yüzden severek kullanabileceğiniz mobilyalar satın almanız akıllıca olacaktır.


Bebek dolapları bebekler için düzenli bir ortam oluşturmak isteyen aileler için olmazsa olmaz bir üründür. Bebek dolaplarının asıl amacı bebeklerin yaşam alanlarını daha kullanışlı ve verimli hale getirebilmektir. Bebekler miniktirler ama o kadar çok ve çeşitli eşyaları vardır ki koyacak yer bulmakta zorlanırsınız. Aradığınızı bulabilmeniz için mutlaka bir düzen içinde sıralama yapmanız gerekir. Düzenli bir dolap bebeğinizle ilgilenmenizi kolaylaştırırken, aradığınız eşyaları da rahatlıkla bulmanızı sağlayarak size zaman kazandırır. Özellikle bebeğiniz küçükken en çok ihtiyaç duyduğunuz şey zaman olacaktır. Kısıtlı vaktinizi ve enerjinizi gereksiz yere harcamak istemiyorsanız bebeğinizin eşyalarını düzenleyebileceğiniz bir bebek dolap veya gardrop almanız akıllıca olacaktır.

Bebek odası dekorasyonlarınızı bebek dolapları ile tamamlayın.

Bebek dolaplarının bir çok çeşidi mevcuttur. Odanızın şekline ve büyüklüğüne göre dolap tercihinde bulunabilirsiniz. Her zevke hitap eden, kız ve erkek bebekler için ayrı tasarımlar, unisex dolaplar, renk ve desen çeşitliliği ile seçme şansınızı artırıyor. Bebek dolaplarının özelliklerinde bahsedecek olursak ;

Çift kapılı ve üç kapılı bebek dolapları yer sorunu olmayan aileler için ideal bir seçimdir. Kapaklı dolapların iç kısmındaki rafları çokluğu ve askılı bölümünün genişliği bebek eşyalarına ve araç gereçlerine fazlaca kullanım alanı sağlıyor. Yeterince rafı ve bölümü olan dolaplar kolayca dağılabilen bebek eşyalarınızın toparlanmasını sağlar.

Çekmeceli dolap modelleri dolabın şekline ve büyüklüğüne göre çekmeceler bazen iç kısımda bazen dolabın dış kısmında dizayn edilir. Çekmeceler bebeklerin eşyalarını gruplandırarak yerleştirmenize imkan sağlar. Bebeğinizin eşyaları daha derli toplu olur ve aradığınızı bulmanız kolaylaşır.

Bazı dolap modelleri üzerindeki sevimli resim ve desenler bebeklerin ilgisini çeker. Bebek odalarının sevimliliğine sevimlilik katar. Bazı dolapların kapaklarındaki cam detaylar dolaplara şıklık katıyor. Bazı dolap kapaklarında da ayna detayları bebek odalarına ayrı bir hava katmakta.

Sunta ve MDF malzemeler kullanılarak üretilen dolaplar oldukça dayanıklıdır. Bebeğiniz genç olana kadar bu dolabı kullanabilir. Farklı renk ve desenlerde ki dolaplar bebek odanızı düzenlerken mutlaka almanız gereken bir mobilyadır.

Bebek dolabı alırken nelere dikkat edilmelidir?

Bebeğinizin sağlığı her şeyden önce gelir. Bebeğinize alacağınız her bir araç gereçte önce güvenliğe dikkat etmeniz gerekecek. Dolaplar ağır ürünlerdir. Herhangi bir durumda dolabın bebeğin üzerine düşmemesi için mümkünse duvara sabitlenmelidir.

Dolap kapakları da dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bebekler kaza ile ellerini ve ayaklarını kıstırarak kendilerine zarar verebilirler. Bunun olmaması için dolap kapaklarının kademeli olarak kapanmasına, kapanırken yavaşlatma özelliğine dikkat etmelisiniz.

Bebek dolaplarında kullanılan malzemelerin kaliteli olması, kanserojen maddeler içermemesi, kullanılan boyaların bebek sağlığını tehdit etmeyen türden organik boyalar olmasına özen göstermelisiniz.

Bebek dolabını almadan önce mutlaka odanızın ölçüsünü almanız gerekir. Bebek dolap ölçüleri oda ölçülerini ile uyumlu olmalıdır.

Bebek dolabını monte ederken vidalarının sağlam bir şekilde monte edildiğinden emin olmalısınız.

Birbirinden şık tasarım bebek dolapları kaliteli ürünler ile seçkin markaların sunumu ile besikte.com da. 

Kargo Bedava
Babyhope 953-58 Nevada 3 Kapaklı Dolap - Mat  Beyaz
Kargo Bedava
Babyhope 951-57 Vesta 2 Kapılı Gardrop - S.Meşe
Kargo Bedava
Babyhope 751-55 Maya İki Kapılı Gardırop - Beyaz

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri