Bebek Elbise

Tek parça kıyafet ile bebekleriniz de sıklığı yakalayın. 

Elbise giymenin rahatlığını bir kere tatmış anneler bu rahatlığı bebeklerine de yaşatmak isterler. Elbise sınırsız renk ve desen çeşitliliği ile birçok imkânı bir arada sağlayan avantajlı bir kıyafettir. Elbiseler bütün mevsimlerde giyilebilen kıyafetlerdir.


Bebek elbiseleri hem şık hem rahat kıyafetlerdir. Minik kızınıza giydirdiğiniz bir elbise onun sevimliliği ne sevimlilik katar. Adeta bir yıldız gibi parlamasını sağlar. Ayrıca küçük bebeklerin elbiselerinden kız mı erkek mi olduğunu anlayabilirsiniz. Elbiseler kız bebeklerin vazgeçilmez kıyafetleri arasındadır. Bebeğinize "ne giydirsem, hangi kıyafetle kombine etsem?" derdinden bebek elbiseleri ile kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bebeğinize elbiseyi nerede giydireceğinize karar vermeniz. Daha sonra bulunacağınız ortama göre bebeğinize elbisesini alabilirsiniz. Günlük evde giymek için mi? doğum gününde mi? Bebek mevlüdünde mi? Bayramda mı gideceksiniz.

Bebeğinize günlük evde giymesi için tercih edeceğiniz elbiselerinin esnek ve rahat kumaşlardan tercih edilmesi doğru bir karar olur. Detayı az, sade, penye elbiseler ile bebeğiniz gün içinde oldukça rahat edecektir. Yürürken koşarken oyun oynarken elbisesinin rahatlığı keyfine keyif katacaktır.

Bırakın bebeğiniz bebek elbiseleri ile özgürlüğünün tadına varsın.

Bebeğinize bebek elbisesini bebek mevlüdünde veya doğum gününde giydirecekseniz elbette sadece bir elbise ile misafirlerin karşısına çıkarmazsınız daha şık ve süslü bebek elbiseleri tercih edersiniz. Simli, pullu, tüllü, dantelli elbiseler, fırfır, çiçek ve kurdele detayları ile göz alıyor. Özel günlerde bebeğiniz için özel olarak tasarlanan bu şık bebek elbiseleri ile bebeğinizin üzerinden gözünüzü ayıramayacaksınız. Işıltılı modellerle süslenmiş bebek elbiseleri ile bebeğiniz gözleri kamaştıracak. Pembe, mavi ve kırmızı elbise modelleri canlı renkleri ile çokça tercih edilecektir. Güpürlü kadife elbiseler bebeğinizin şıklığını korurken konforunu da bozmayacaktır.

Bebek elbiseleri alırken dikkat etmeniz gereken birkaç konuya değinmek istiyorum.

Bebeğinize elbise alırken bedenine göre bir tercihte bulunmalısınız. Bebeklerin yaşları aynı olabilir ama kiloları değişebilir. O yüzden bebeğinizin kilosunu göz önüne alarak tercihte bulunun. Çok sıkı veya bol Bir elbisenin içinde bebeğiniz rahat etmeyebilir.

Bebek elbisesinin kolay giydirilip çıkarılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Küçük bir bebeğiniz varsa üzerine sık sık kirletebilir ve gün içinde birkaç kez değiştirmeniz gerekebilir. Pratik kullanımlı bir bebek elbisesi işinizi kolaylaştırır.

Esnek ve dayanıklı bir elbisenin içinde bebeğiniz daha rahat edecektir. Ayrıca elbisenin sadece kuru temizleme değil çamaşır makinesinde yıkanabilmesi size kolaylık sağlar Bazı elbiseler sadece kuru temizleme yapılır. Günlük giydirdiğiniz elbiseyi sık sık yıkama ihtiyacınız olacaktır. O yüzden çamaşır makinesinde yıkanabilen elbiseleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Bebek elbiselerinin düğme ve çıtçıt gibi detayları varsa elbiseye sıkıca sabitlenmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Küçük bebekler düğme ve çıtçıtları kopararak unutabilirler ve boğulma tehlikesi yaşayabilirler.

Elbisenin dikişlerinin yumuşak olması ve giydiğinde bebeği rahatsız etmemesi gerekir.

Elbiseler kız bebeklerine her zaman daha çok yakışır. Elbise kızları tamamlayan bir parçadır. Bebeğinizin elbiselerini külotlu çorap, hırka ve bolero gibi detaylarla tamamlayabilirsiniz. Yaz ve kış ayrı kumaşlarla üretilen bebek elbiseleri antialerjik ve antibakteriyel tarzda üretilerek bebeklerinizin sağlığına katkı sunuyorlar. Pamuklu kumaştan üretilen bebek elbiseleri yapıları itibariyle bebeğinizin cildinin nefes almasına olanak sağlayarak tahriş ve kızarıklık problemlerinin önüne geçiyor.

Birbirinden güzel renkleri ve desenleri ile sizi cezbeden bebek elbiseleri seçkin markaların sunumu ile bütçenize uygun fiyatlarla besikte.com adresinde. 

Bebepan 7069 Ringel Elbise Beyaz/Fuşya 3-6 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan 7072 Kısa Kol Penye Elbise Fuşya 12-18 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan 7072 Kısa Kol Penye Elbise Aqua 24-30 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan 7975 Flower Penye Elbise Toz Pembe 3-6 Ay
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri