Bebek Eldiven

Minik bebeğiniz dünyaya geldiğinde anne karnının sıcaklığını arayacaktır. Yeni doğan bebekler hassas olurlar ve çok fazla üşürler. İlk doğduklarında bir kaç kat giydirmeniz gerekebilir. Bebeklerinizin minik elleri bebek eldivenleri ile üşümesin. Sıcacık kalsın. Bebek eldivenleri yumuşak dokusu ile bebeğinizin ellerini sararak üşümesini engellediği gibi bebeğiniz için gerekli bir ihtiyaçtır.


Yeni doğan bebekler için tasarlanan bebek eldivenleri miniğinizin sağlığını korumanız açısından bir alternatiftir. Yeni doğan bebekler uzun tırnakları ile doğarlar. Bir müddet tırnaklarını kesemezsiniz. Kesseniz bile hemen geri uzar. Bebeklerin hareketleri ilk zamanlar istemsizdir ve uzun tırnakları ile yüzünü çizebilir. Elini hareket ettirirken tırnakları ile gözünü çizebilir. Bu türlü istenmeyen basit kazalar bebeğinizde kalıcı hasarlar bırakabilir. Bebeğinize alacağınız yeni doğan bebek eldiveni bebeğinizin kendine zarar vermesini engelleyecektir. %100 pamuktan üretilen bebek eldivenleri hava alarak bebeğinizin ellerini terletmez. Bebeğinizin elleri eldivenin içinde terleyerek pişik olmaz. Mantar ve bakteri oluşturmaz. Minik bebeklerin hassasiyeti göz önüne alınarak üretilen eldiven kumaşları bebeğinizin sağlığı düşünülerek organik malzemeler kullanılırak tasarlanmıştır.

Prematüre bebekler için üretilen eldivenler en ince ve yumuşak kumaştan üretilmişlerdir. Hassas bebek vücutlarına gönül rahatlığı ile giydirebilirsiniz. Bebeklerde hijyen çok önemli olduğu için sık sık eldiveni yıkamanız gerekir. Gerek çamaşır makinesin de gerekse elde yıkayarak bebek eldivenlerini temizleyebilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli kumaşı ile bebek eldivenleri de çekme ve sokma problemi yaşamazsınız.

Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte soğuk havadan bebeklerinizin ellerini koruyabilmek için kışlık eldivenlere de ihtiyaç duyarsınız. Soğuk hava, rüzgar ve kar bebeğinizin cildini tahriş eder kurutur. Bebeğinizin ellerinde pul pul döküntüler olur. Çatlama problemleri yaşayabilirsiniz. Bu türlü cilt problemleri bebeğinizin canını acıtabilir. Soğuk havalarda bebeğinizin ellerini eldivenle koruyabilirsiniz.

Çocukların en büyük hayallerinden birisi kar yağdığında doyasıya kartopu oynamak, kardan adam yapmaktır. Kışlık eldivenlerini bebeğinizin ellerine geçirerek kış mevsiminin güzelliğini doyasıya yaşamasına vesile olursunuz.

Bebek eldivenlerinin birden fazla çeşidi vardır. Küçük çocukların rahat bir şekilde giyeceği baş parmak ve dört parmağı içine alan modeller, beş parmak ayrı şekilde giyilecek modeller, kesik parmaklı modelleri isteğinize ve ihtiyacınıza göre satın alarak kullanabilirsiniz. Çocuk eldivenlerinin iç kısmı polar ve yün, dış kısmı polyester olan eldivenler çocuğunuzun ellerini sıcak tutarken yağmur ve kar suyununda eline geçmesini önler. Bazı eldiven modellerinin yan kısımlarında ki cırtcırtlı bantlar eldiveni çocuğun eline sabitleyerek düşmesini engeller. Bebek ve çocuk eldivenleri birçok farklı kumaştan üretilebilir. Bunlardan bazıları polar, yün süet, deri, triko ve penyedir. Süet ve deri eldivenler diğer eldivenlere göre daha dayanıklıdır. Bu yüzden fiyatları da biraz farklıdır. Polar ve triko eldivenler en çok tercih edilen eldiven türleridir. Bebeklerinizin ellerini sıcak tutar. Yün iplikle örülen eldivenler bazı bebeklerde alerji ve kaşıntı yapabilir. Bu yüzden herkes tarafından tercih edilmeyebilir.

Kız ve erkek bebekleriniz için özel olarak tasarlanan eldivenler, çizgi film karakterleri ile süslenerek bebekler ve çocuklar için daha cazip hale getiriliyor. Birbirinden güzel desen ve modeller ile bebek eldivenleri uygun fiyat ve kampanyalarla besikte.com sitesinde sizlerin hizmetinde. 

Sevi Bebe Prematüre Eldiven - Pembe
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Tüllü Eldiven - Pembe
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri