Bebek Giyim Aksesuarları

Bebeğinizin olacağı haberi ile birlikte çok mutlu olursunuz. Sizden bir parça olan miniğinizin her ihtiyacını düşünmek ve karşılamak ebeveyn olarak sizin sorumluluğunuzdadır. Daha hamile olduğunuzu öğrendiğiniz anda bebek bakımı ve büyümesi ile ilgili bir çok bilgi edinmek istersiniz. Bebeğinizi soğuktan sıcaktan korumak için kıyafetler alırsınız. Bebek bakımı o kadar kompleks bir yapıdır ki bebeğin her alanı ile ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir. Beslenmesi, uyuması, banyosu, giyeceği kıyafetlerin hepsini aynı anda düşünmeniz ve karar vermeniz gerekir.


Bebeğinize kıyafet alırken bütün ayrıntılarını gözden geçirmeniz gerekir. Sadece bir tulum veya alt üst kıyafet giydirmeniz yeterli olmaz. Bebeğinize giydireceğiniz kıyafetlerin aksesuarlarını da düşünmeniz gerekir. Yaz ve kış aylarında bebeğinizin kıyafetlerine kombinileyerek mevsime göre giydireceğiniz bebek giyim aksesuarları ucuzluğun ve kalitenin tek adresi besikte.com da.

Bere şapka, atkı, eldiven kış ve yaz aylarında bebeğinize giydirebileceğiniz önemli aksesuarlar arasındadır. Takım halinde alacağınız üçlü setler bebeğinizin kıyafetleri ile uyum içinde bebeğinize çok yakışacak hangi kıyafetle hangi şapkayı giydirsem atkı ve eldiven uyumlu oldu mu diye düşünmenize gerek olmadan birbiriyle uyumlu sevimli desen ve modellerdeki atkı, bere, eldiven takımlarını bebeğiniz için satın alabilirsiniz. Penye, polar, pamuk, yün ve örgü takımlar kız ve erkek bebekler için ayrı renk ve tasarımlarda dizayn edilen sevimli takımlar sitemizde sizler için hazırlanmıştır.

Yeni doğan bebekler için şapka gereksinimi oldukça fazla olacaktır. Hassas bebekler yeni dünyaya alışma konusunda biraz zorlanabilirler. Hemen üşüyüp hemen terleyebilirler. Bu durumda minik bebeklerin hastalanmasına sebep olur. Bebeğinize takacağınız şapka onu yazın güneşin zararlı ışınlarından koruduğu gibi kışında kafasını ve kulaklarını soğuktan korur. Yeni doğan bebeklerin şapkaları kulaklarının şeklininde düzgün olmasına katkı sağlar. İstediğiniz renk ve desende bebek şapkalarını, bebeklerinizin sağlığına zarar vermeyen kaliteli kumaşlarla satın alabilirsiniz.

Kış aylarında bebeğinizi dışarıya çıkarmak konusunda tereddüt yaşarsınız. Ancak gerekli önlemleri alarak bebeğinizi gönül rahatlığı ile dışarıya çıkarabilirsiniz. Kışın gelmesi bebeğinizin özgürlüğünü kısıtlamasın. Bebek bereleri örgü, polar, pamuklu kumaşlarla bebeğinizin kafasını ve kulaklarını sıcacık tutsun. Sevimli kahramanların figürleri ile bebeklerinizin severek berelerini kullansın.

Bebek eldivenleri özellikle yeni doğan bebekler için gerekli bir aksesuardır. Minik bebeklerin uzun tırnakları ciltlerini çizerek kalıcı hasarlar bırakabilir. Yeni doğan eldivenleri bebeklerin istemsiz hareketleri ile kendilerine zarar vermelerinin önüne geçer. Ayrıca minik elleri eldivenleri içinde sıcacık kalır, üşümez.

Kış aylarında bebeklerinize giydireceğiniz eldivenler soğuk havada, rüzgarda, karda bebeklerinizin ellerini olumsuz hava koşullarından korur. Çocuklar kar yağdığında karla oynamaktan büyük zevk duyarlar. Kışlık eldivenlerle bebeklerinizin elleri üşümeden doyasıya kartopu oynasın. Beş parmak eldivenler, parmağı kesik eldivenler, baş parmağı dışarıda bırakıp dört parmağı içine alan eldivenler bebeklerinizin yaşına ve zevkine göre tercih edebileceğiniz modellerdir.

Saç bantları minik kızlarınızın güzelliğine güzellik katacak şirin aksesuarlardır. Saç bantları kız bebeklerinin her zaman kullandığı giyim aksesuarları arasındadır. Lastikli ve bağcıklı saç bantları bebeğinizin kafasına göre ayarlayabileceğiniz, bebeğin kafa yapısına uyumlu aksesuarlardır. Saç bandının üzerinde çiçek figürleri, şifon fiyonklar, tüllü ayrıntılar, renkli boncuklar saç bandına ayrı bir hava katar. Sevimli minikleriniz birbirinden güzel saç bantları ile dahada sevimli hale gelir.

Bebek giyim sektörünün gelişmesi ile birlikte bebeklerinize giydireceğiniz kıyafetler oldukça çeşitlenir. Birbirinden güzel minik kıyafetler arasından seçim yapmak konusunda oldukça zorlanırsınız. Bebeğinizi giydirirken sadece kıyafet almanız yeterli olmaz, bebek giyim aksesuarlarını da düşünmeniz gerekir. Bebeğinizin kıyafetlerini kombinileyecek bebek giyim aksesuarları besikte.com adresinde sizleri bekliyor.

KALİTENİN VE GÜVENİN ADRESİ besikte.com

Bibi & Mimi Bandana - 12
Bibi & Mimi Bandana - 12

13,20 ₺  9,90 ₺

Sepete Ekle

Sevi Bebe İnterlok Şapka 40 Beden - Beyaz
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Nakışlı Kulaklı Şapka - Pembe / 42
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Prematüre Eldiven - Pembe
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Ayıcıklı Şapka - Beyaz Pembe / 38
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Tüllü Eldiven - Pembe
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri