Bebek Güvenlik Kemeri

Çocuklarınız büyüdükçe almanız gereken güvenlik önlemleri de artar. Dünyada da Türkiye'de de çocukları kontrol altına almak için farklı araçlar kullanılmaya başlanmıştır. Bunlardan en yaygın olanı bebek güvenlik kemeridir. Bebek güvenlik kemerleri esnek yapısı ile bebeğin gövdesine bağlanarak bebeği rahatsız etmeden yanından ayrılmasının önüne geçersiniz.


Bebekler yeni yürümeye başladıklarında çok hareketlilerdir. Her yeri dolaşmak isterler. Alır başını giderler. Peşlerinden yetişemezsiniz. Elinden tutmanızdan hoşlanmazlar. Hele kalabalık bir ortamda iseniz bebeğinizi kaybetme riskiniz vardır. Bebek güvenlik kemeri bebeğinizin kalabalıkta kaybolma riskini aradan kaldırır.

Bebek emniyet kemerinin amaçlarından bir tanesi de hem ebeveyn hem de bebeğe rahat hareket etme imkanı sunmasıdır. Bebekler gezerken ellerinden tutmanızı istemezler, hazır yeni özgürlüklerine kavuşmuşken bunun tadına varmak isterler. Bebeğin elinden tuttuğunuzda ya o sizi çekiştirir yada siz onu çekiştirsiniz. Oysa bebek emniyet kemeri kullandığınızda bebeğinizin elleri boşta kaldığı için rahat hareket eder. Sizde güvenlik kemeri den tutarak bebeğinizin sizden habersiz uzaklaşmasının önüne geçmiş olursunuz. Esnek kemer yapısı ve kemerin 360° derece dönmesi size kullanma kolaylığı sağlar. Bebek emniyet kemerleri bebeklere konfor, emniyet ve özgürlüğü birarada sunar.

İlk başta bebek emniyet kemeri bize komik gibi görünüp köpeklere takılan tasmayı anımsatsada oldukça kullanışlı bir üründür. Yurt dışında sıklıkla kullanılan bu ürün ülkemizde yaygınlaşmaya başlayarak göz aşinalığı oluşturacaktır.

Bebeklerinizin güvenliği için bebek güvenlik kemerleri bebeğin yanınızdan ayrılmasını önleyecektir. Döner şeklindeki bağlantı noktası sayesinde güvenlik kemeri dolanmadan rahatlıkla kullanılabilir. 1 yaş ve üzeri bebeklerde kullanabilirsiniz.

Kemer yastığı gerek oto koltuk kemerine, gerek araç kemerine monte edilerek bebeklerinize konfor sağlar. Ergonomik yapısı ve pamuklu kumaşı ile bebeklerin rahat cildini tahriş etmeden ciltlerinin nefes almasını sağlar. Elyaflı yastık kolayca çıkarılarak temizlenebilir.

Bebeklerinizin güvenliği bizden sorulur. İhtiyacınız olan bütün bebek güvenlik ürünlerini besikte.com adresinden temin edebilirsiniz. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Mutlu alışverişler... 

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri