Bebek Hastane Çıkışları

Minik bir bebeğin dünyaya gelecek olması sizi heyecanlandırır. Hamilelik döneminin bütün zorluklarına bu heyecan vasıtasıyla göğüs gerdiniz. Beklediğiniz an yaklaştıkça sizin telaşınız da artar. Bebek bakımı ile herşeyi öğrenebilmek için hummalı bir çalışma içine girersiniz. Kitaplar okursunuz, internetten araştırmalar yaparsınız. Bebeğinizi kucağınıza aldığınızda nasıl besleyeceksiniz, nasıl tutacaksınız, kıyafetlerini nasıl giydireceksiniz. İlk defa anne oluyorsanız hepsi sizin için bir muamma olabilir. Hiç telaşlanmayın. Sırası geldiğinde herşeyi kolaylıkla öğreneceksiniz. Öncelikle bir doğum çantası hazırlamanız gerekecek. Bu doğum çantasının içine mutlaka bir tane bebek hastane çıkışı koymanız gerekli.


Bebek hastane çıkışları, bebeğin doğduktan sonra tenine temas eden ilk ürünlerdir. Bebek doğduktan sonra bebek hemşiresi bebeği temizledikten sonra doğum başlamadan sizden aldığı bebek hastane çıkışlarını bebeğinize giydirir ve bebeğinizi kucağınıza verir. İşte dünyanın en müthiş anıdır yaşadığınız. Dokuz ay boyunca hasretle beklediğiniz minik bebeğiniz kucağınızda.

Bebek hastane çıkışlarının içinde neler var?

Bu kategorimizde bulunan bebek hastane çıkışları genellikle 10'lu setler halinde satışa sunulmuştur. Bebeğinizin ihtiyacı olan bütün parçalar düşünülerek tasarlanmıştır.

En çok ihtiyacınız olan alt ve üst zıbın iki parça halinde düzenlenmiştir. Üst kıyafetin çıtçıtlı yapısı bebeği incitmeden giydirmeniz için tasarlanmıştır.

Patikli alt kıyafet bebeğin ayaklarının üşümemesi için ve kolay giydirip çıkarabilmeniz hedeflenmiştir. Patikler bebeğinizin ayağını çorapların sıkarak rahatsız etmesini önlediği gibi üşümesini de engeller.

Tek parça patikli zıbın, bebeğin sırtının açılmasını önler. Boydan boya çıtçıtlarının olması bez değişimini kolaylaştırır.

Yaz aylarında kullanılabilen kısa kollu ve kolsuz zıbınlar ile şortlu zıbınlarda bebek hastane çıkışları içinde bulunan kıyafetlerdendir.

Yeni doğan bebeklerin giyebilmesi için çıtçıtlı üst ve alt kıyafetler, kız ve erkeklere ayrı tasarlanmış birbirinden sevimli resim ve desenlerle karşınıza çıkacak.

Bebek hastane çıkışları içinde bulunan şapka, bebeğinizin minik kafasını sararak üşümesini engelleyecek. Birkaç aylık olana kadar gece gündüz o şapkayı bebeğinizin kafasından çıkaramayacaksınız.

Önlük bebeğinizin kustuğu zaman elbisesini kirletmemesi için düşünülmüş bir detaydır. Malum bebekler yeni doğduklarında sık sık kusacaklar. Boyun kısmına gelen bölüm ıslanacak. Bebeğinizin hasta olmaması için değiştirmeniz gerekecek. Bebeğe taktığınız önlük elbisenin ıslanmasını ve kirlenmesini önleyecektir.

Bebek hastane çıkışları içindeki bir diğer ayrıntı ayağına giydireceğiniz patik ve ellerine takacağınız eldivendir. Bebeğiniz yeni doğduğunda uzun tırnakları ile doğacak. Bir müddet bebeğin tırnaklarını kesemeyebilirsiniz. Bebek ellerini kontrolsüzce hareket ettirdiği için yüzünü ve gözünü çizerek kendinde kalıcı hasarlar bırakabilir. Bu tür bir olumsuzluğa mahal vermemek için ilk zamanlar eldiven takabilirsiniz. Ayrıca yeni doğan bebeklerin açıkta kalan elleri ve ayakları hemen üşür. Bebeğinizin üşümemesi içinde eldiven ve patik kullanımını tercih etmenizde fayda vardır.

Bebek hastane çıkışlarındaki en önemli parça olan battaniye oldukça fazla işinize yarayacaktır. Çok amaçlı olarak kullanma imkanınız var. Battaniyeyi ilk zamanlar bebeği sarmak ve kundak yapmak için kullanırsınız. Sonraki zamanlar bebeğin altını değiştirirken, uyuduğunda üstüne örtmek için, dışarı çıktığınızda puset örtüsü olarak, üşümemesi için üzerini sarmak için kullanabilirsiniz.

Bebek hastane çıkışlarını alırken nelere dikkat edilmelidir? 

• Bebeğinize giydireceğiniz kıyafetlerin kumaşlarının kaliteli olmasına dikkat edin. Kaliteli bir kumaşın içinde bebeğiniz güvende ve huzurlu olacaktır.

• %100 pamuk kumaş olması bebeğin cildinin nefes almasını sağlayarak sağlığına katkıda bulunur.

• Bebeğiniz için üretilen kumaşların hammaddelerinin sağlığa zararsız olması, kansorejen madde içermemesi, Hipoalerjenik ürünlerden üretilmiş olması çok önemlidir.

Bebek hastane çıkışlarında o kadar çok alternatif varki seçme konusunda zorlanacaksınız. Hepsi birbirinden güzel ve şık modeller sizlerin beğenisine sunulmuş durumdadır. Çiçekli, arabalı, korsanlı, ayıcıklı, prensesi, sade, çok renkli, pembe, beyaz, mavi, kahverengi, gri, mor her renkte bebek hastane çıkışları kullanıcıların beğenisi için sunulmuştur.

Chocobaby, pierre cardin, sevibebe, gaye bebe, bebitof, ciccim, chicco, mini damla, bebepan gibi daha birçok seçkin markanın kaliteli ürünlerini sitemizden temin edebilirsiniz.

Kaliteyi ucuza satın alabileceğiniz adres besikte.com

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri