Bebek Hırka

Bebeklerin yeni doğduklarında ciltlerinin altında bulunan yağ tabakası yeteri kadar gelişmemiştir. Yetişkin insanlardaki yağ tabakası vücut ısı dengesini korurken yeni doğan bebekler bu konuda, bazen ebeveynlerine ihtiyaç duyarlar. Bebeklerin ısı dengesi yaklaşık 6 aylıkken düzene girer. Küçük bebeklerin korunmaya ihtiyacı vardır. Bebeği üşüdüğü zaman birkaç kat giydirebilirsiniz. Vücut ısısı normale döndüğünde katlardan birini çıkararak bebeğinizin ısı dengesini sağlayabilirsiniz. 


Değişken hava koşulları göz önüne alındığında yanınızda bebeğe giydireceğiniz bir hırka taşımanız iyi olur. Hava serinlediğinde giydirip, hava ısındığında kolayca çıkarabilirsiniz. Hava sıcaklığı normalken rüzgar ve güneş yokken bebek dışarıya şapkasız çıkabilir. Havanın rüzgarlı, yağmurlu ve soğuk olduğu günlerde kapşonlu hırka işinizi kolaylaştırır. Bebeğinizin rüzgardan veya yağmurdan etkilenmemesi için hırkanın kapşonunu kafasına geçirebilirsiniz. Havanın sakinleşti zamanlarda yavaşça bebeğinizin kafasını açabilirsiniz. 

Hırka kolay giydirilip çıkarabileceğiniz bir kıyafet olduğu için size pratiklik sağlar. Bebeğinizin vücut ısısına göre kararlar verip hırkayı kullanabilirsiniz. Bebek hırkalarındaki düğme, fermuar ve çıt çıt gibi detaylar kullanım kolaylığı sağlar. Havanın durumuna göre ister önü açık ister kapalı kullanma imkanı sunar. 

4 yaşına kadar bebeklerinizin kıyafetlerini siz seçersiniz. 4 yaşından sonra artık çocuklar kendi kıyafetlerini kendileri seçmek isterler. Kararı size bırakmazlar. Siz bebeğinize kıyafet seçerken işlevselliğe önem verirken onlar rengine ve modeline dikkat ederler. Bebek hırka modelleri hem sizin isteğinizi hemde bebeklerinizin zevklerini düşünerek tasarlanmışlardır. Hem şık hem kullanışlı bebek hırka modelleri bebeklerinizin kıyafetlerini tamamlamaya devam edecektir.

Bebek hırka modelleri

Fermuarlı kapşonlu hırkalar spor tasarımları ile bebeğiniz dışarıda, parkta oyun oynarken, serin havalarda üşüdüğünde rahatlıkla kullanabilmesi için dizayn edilmiştir. Fermuar detayı kolay kullanımı ile ister açık ister kapalı tercih edilebilir. Hırkanın kapşonlu olması sıcakta soğukta bebeğinizi koruyan bir detaydır.

Bolera hırkalar etek ve pantolonlarla kombinilenerek özel günlerde bebeğinize ayrı bir şıklık katacaktır. Kısa kollu ve sıfır kollu tişörtlerinin üzerine alacakları Bolera tarzı hırkalar hem üşümelerini engeller hemde güzel bir görünüm sağlar.

Uzun ve kısa hırkalar zevkinize göre tercihte bulunacağını modeller arasındadır. Yün, örgü, polar hırkalar kış mevsiminde sıcak tuttuğu için daha çok tercih edilir. Düğmeli ve çıtçıtlı hırka modellerini de zevkinize göre alabilirsiniz. Fırfır detaylı hırkalar kız bebekler için daha çok tercih edilir.

Kız ve erkek bebekler için ve unısex giydirebileceğiniz hırkalar birbirinden güzel desen ve renkleri ile kullanıcılarını bekliyor. Rengarenk sevimli desenli hırkalar, çiçekli, kapşonlu, ceket görünümlü, bolera hırkalar sarı, yeşil, mavi, pembe, mor ve daha bir çok renk hırka modelleri besikte.com adresinde. 

Bebepan 9118 Çizgili Dokuma Cool Ceket 12-18 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Cool Ceket Taş 9-12 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Star Ceket Orjinal 3-6 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan Birds Triko Bolero Sarı 3-6 Ay
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri