Bebek İzleme Kamerası

Bebek izleme kamerası nedir?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımızda bazı kolaylıklar oldu. Bebek İzleme kamerası da bu kokaylıklardan bir tanesidir. Bebeklerin izlenmesi ve anlık takibi için üretilen bu ürün son zamanlarda ailelerin favorileri arasına girmiş durumdadır. Dijital kablosuz bağlantı yaparak evinizin her yerinden bebeğinizi takip edebilir, güvenliğinden emin olabilirsiniz.


Evinize minik bir bebek teşrif ettiğinde size mutluluk kaynağı olur. Minik bebeğiniz bütün ailenin hayatının merkezi olur. Herşey bebeğin etrafında döner. Bütün planlar bebeğe göre düzenlenir. Bebek heyecan verici olduğu kadar meşakkatlidir de aynı zamanda. Bebek bakımı bütün vaktinizi alan zor bir iştir. Yemesi içmesi beslenmesi temizlenmesi, uyuması ayrı ayrı özen isteyen faaliyetlerdir. Hele birde hareketlenmeye başlayıp yerinde duramıyorsa vay halinize. Ne kadar bebeğinizi gözünüzden ayırmasanız da, evde bütün güvenlik önlemlerini almış olsanız bile aklınız bebeğinizde kalır. Bebek izleme kamerası bu aşamada imdadınıza yetişir. Bir çok farklı amaç için bebek izleme kamerasını kullanabilirsiniz.

Bebeğinizi uyutup beşiğine yatırdığınızda o an sizden iyisi yoktur. Sizin için çok değerli zaman dilimidir. Bir oh çekip kanepeye uzanmak isteyebilirsiniz, bir kahve molası vermek isteyebilirsiniz, kişisel bakımınız için küçük de olsa bir fırsat doğmuştur, yada mutfaktaki günlük rutin işlerinizi halletmek için mükemmel bir vakittir. Ancak aklınız bebeğinizde kalır. Acaba uyanır sesini duymaz mıyım, güvenli bir şekilde uyuyormuş, uyanınca yataktan düşermiş gibi bir dolu endişeyle rahat edemezsiniz ve sürekli bebeği kontrol etmek için işlerinizi yarım bırakıp bebeğin yanına gidersiniz. Siz dinlenmeden işlerinizi bitirmeden bebeğiniz tekrar uyanır ve başa dönersiniz. Bebek izleme kamerası ile bulunduğunuz yerden bebeğinizi görebilme imkanına sahip olursunuz ve rahatlarsınız. Bebeğiniz güven içinde uyurken sizde gönül rahatlığı ile işlerinizi tamamlarsınız.

Herhangi bir olumsuzlukta bebek izleme kamerasından görerek müdahale etme imkanı bulursunuz. Bebeğiniz gün içinde odasında oyuncakları ile oynarken sizde ufak tefek sorunlarınızı çözebilir veya rutin ev işlerinizi halledebilirsiniz. Bebeği yalnız bırakıp odadan çıkmazsınız. Çünkü sizin yokluğunuzda bebeğiniz tehlike atlatabilir. Farklı bir odada olduğunuzda sürekli gelerek kontrol etme ihtiyacı hissedersiniz. Buda sizi yorar ve strese sokar. Bebek izleme kamerası kullanırsanız bulunduğunuz odadan bebeği görerek güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Özellikle çalışan bir anne iseniz, bakıcı bulmak ayrı bir dert, bakıcıya bebeğinizi emanet etmek ayrı bir dert olur çoğu zaman. O zaman işiniz biraz daha zordur. Bedeniniz işteyken aklınız evde bebeğinizde kalır ve rahat çalışamazsınız. Acaba bebeğim duruyor mu, ağlıyor mu, bakıcı düzgün ilgileniyor mu diye hayıflanır durursunuz. Evinize takacağınız bebek izleme kamerası ile istediğiniz zaman bağlantı kurarak bebeğinizi izleyebilirsiniz. Tabi yasal olarak evde kamera olduğunu bakıcı ile paylaşmanız gerektiğini unutmayın.

Bebek İzleme kameralarının özellikleri nelerdir?

Hemen hemen bebek izleme kameralarının hepsinde WiFi özelliği vardır. Bu özellik sayesin de telefon, tablet gibi cihazlara bağlanarak istediğiniz her alanda bebeğinizle iletişim kurma keyfini yaşayabilirsiniz.
300 metreye kadar çekim mesafesi ile size kolaylık sağlar.
Gece görüş imkanı, bebeğiniz gece uyurken onu kontrol etmenizi kolaylaştırır. Sizde yatağınızda çıkmak zorunda kalmadığınız için uykunuz kaçmaz ve tekrar rahatlıkla uyuyabilirsiniz.
Ninni çalma özelliği sizi yormadan bebeğinizin uykuya geçişini kolaylaştırır.
Oda sıcaklığı izleme özelliği ile bebeğinizi ideal oda sıcaklığında tutma imkanınız olur.
Şarj edilebilir, düşük pil uyarısı vererek bağlantının kesilmemesini sağlar.
Yüksek hassasiyetli mikrofon özelliği ile bebeğinizi rahatlıkla duyabilirsiniz.

Bebek İzleme kameraları bebeklerinizin güvenliği ve ebeveynlerin görüntülü takip edebilmesi için gerekli bir üründür. Bebek telsizinden daha gelişmiş bu ürünle, sadece bebeğin sesini duymaz aynı zamanda hareketlerini de izleme imkanına sahip olursunuz. Acil bir durum olduğunda hemen farkederek müdahale etme imkanına sahip olursunuz. 

Kargo Bedava
Weewell Kablosuz Bebek İzleme Cihazı wmv815
Kargo Bedava
Beurer BY 99 Dual Videolu Bebek Telsizi

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri