Bebek Kolonyaları ve Parfümleri Bebek yeni heyecanlar getirir. Bebeğiniz olacağını öğrendiğiniz andan itibaren listeler yapılmaya başlanır. Bebeğinizin bakımını yaparken A'dan Z'ye hiçbir şeyi atlamak istemezsiniz. Her şey tam ve eksiksiz olsun istersiniz. Bebeğin beslenmesi, temizlenmesi, banyosu, giydirilmesi, kullandığınız ürünlerin kalitesi hepsini ayrı ayrı düşünür ve hesap edersiniz. Bebeğinize kullanacağınız ürünlerin doğal içerikli olması sizin için önemlidir. Bunun için birçok siteden araştırmalar yapılır daha önce kullananlardan yorumlar alınır. En ufak bir şey gözden kaçırılmak istenmez. Bebek şampuanı, bebek sabunu, pişik kremi, bebek losyonları bebeğin bakımında ebeveynlerin yardımcısıdır.

Bebek bakımında ihtiyaçlardan bir tanesi de bebek kolonyalarıdır. Bebek kokusu cennet kokusudur demiştir büyüklerimiz. Yeni doğan bebeklerimizi öpmek yerine koklarız. Onların kokularını içimize çekeriz. Bizim için önemli olduğu kadar bebeklerimiz için de kokular önemlidir. Koku anıları canlandırarak bebeğiniz ile sizin aranızda güçlü duygular uyandırır. Hoş ve güzel bir koku duyduğunda daima sizi hatırlar.

Bebek kolonyası ne zaman kullanmalı ?

Bebekler sıcak havalarda terlerler. Ter vücudunun belirli bölümlerinde pişiklere sebep olabilir. Her yerde bebeğinizi yıkayamayacağınız için bebek kolonyası ile rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Az bir miktar bebek kolonyasını avucunuza veya küçük bir pamuk parçasına dökerek bebeğinizin boyun, kulak arkası ve ön kolları gibi bölgelere nazikçe uygulayın. Böylece hem bebeğiniz serinlemiş olacak hem de mis gibi kokmaya devam edecek. Bebeğinizin temiz ve ferah kokmasını istediğiniz her an bebek kolonyasını kullanabilirsiniz.

Bebek kolonyası alırken içeriğine dikkat etmelisiniz. Dermatolojik olarak test edilmiş olması çok önemlidir. Bebekler için özel olarak tasarlanmış olmalıdır. Bebeklerin hassas cildini tahriş edecek maddeler içermemelidir. Alerji testlerinden geçmelidir. Alkol, paraben ve sülfat içermeyen ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bebeğinizin bakım çantasından ayırmayacağınız bebek kolonyalarını seçkin markaların sunumu ile uygun fiyat ve kampanyalarla Besikte.com da bulabilirsiniz.  

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri