Bebek Köşe Koruyucu

Bebeğinizin dünyaya gelmesi sizinde dünyanızı değiştirecektir. Hayatınızdaki her şeyi bebeğinize göre dizayn etmeniz gerekecek. Yeme düzeniniz, uyku düzeniniz, misafirleriniz, gezmeleriniz hatta ev dekorasyonlarınız bile çocuğunuza göre şekil alacaktır. Çocuğunuz yeni doğduğunda hayatınızda bazı şeyler değişse bile ev eşyalarınız çok fazla değişmez. Çünkü henüz çocuk ayaklanmamıştır. Sağda solda gezinmeye başlamamıştır. Tabi siz çocuğunuzun emekleyip yürüyeceği günü büyük bir sabırsızlıkla beklersiniz. Bir çok anneden duymuşsunuzdur "bir yürümeye başlasa" diye. Evet çocuklar yürümeye bir başlarlar pir başlarlar. Ondan sonra onları tutabilene aşk olsun. Bu arada sizde onların peşinden koşarsınız. Yeni emeklemeye ve yürümeye başladığı dönemlerde dengelerini sağlayamaz ve sık sık düşerler. Kafalarını çarpma olasılıkları çok yüksektir. Özellikle mobilyaların sivri köşeleri çok büyük risk faktörüdür. Çocuklar yürürken kafalarını masanın sivri köşesine, sehpaya yatak kenarlarına çarpabilirler. Kafa travmaları ve ciddi yaralanmalar olabilir. Bebek köşe koruyucuları çocukların sivri köşelere çarptığında yaralanmaması ve zarar görmemesi için üretilmiş ürünlerdir.


Bebek köşe koruyucu çeşitleri

Birkaç farklı çeşit ve modelde köşe koruyucu vardır. Bunlardan bir tanesi silikondan üretilen köşe koruyuculardır. Şeffaf olması sebebiyle evdeki mobilyalarınızla uyum sağlar. Masa sehpa, koltuk, yatak komidin gibi bebeğin çarparak canını acıtabilecek mobilyaların sivri uçlarına yerleştirilerek kullanılır. Bütün mobilyalara uyumludur.

Kauçuk bebek köşe koruyucusu yumuşak ve esnek özelliği ile bebeğinizi çarpma esnasında yararlanmaya karşı korur. Farklı renkleri mevcuttur. Mobilyanıza uygun renk seçeneğini tercih ederek kullanabilirsiniz.

Bebek Köşe koruyucusu ne işe yarar?

Bebek Köşe koruyucusu bebeklerin güvenliği için üretilmiş ürünlerdir. Bebeklerin hareketli oldukları dönemde köşelere çarptıklarında zarar görmelerinin önüne geçer.

Köşe koruyucular sadece bebeklerin güvenliği için değil yetişkinlerin de güvenliğini sağlar. Hızlı hareket ettiğinizde, acil bir işiniz olduğunda sivri köşelere çarparsanız çok canınız yanar. Köşe koruyucular sizin hayatınızı da kolaylaştırır.

Köşe koruyucular, duvara yakın mobilyalarınızın zarar görmemesi için kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Genellikle paketin içinden 4 adet köşe koruyucu çıkar. Mobilyalarınızın 4 köşesini köşe koruyucu ile kaplayarak bebeğinizi güven altına alın

Bebek köşe koruyucusu nasıl kullanılır?

Çoğunlukla dayanıklı silikon malzemeden üretilen köşe koruyucuların montajı da hayli kolaydır. Köşe koruyucu takacağınız yüzeyi güzelce temizleyip kurulayın. Daha sonra paket içerisinde yer alan çift taraflı bandın bir yüzeyindeki kağıdı çıkartıp silikon koruyucuya yapıştırın. Yapıştırma işlemi süresince yaklaşık 30 saniye baskı uygulayarak daha kuvvetli bir montaj sağlayın.

Bebeğinizi sivri köşelerden korumak bebek köşe koruyucusu ile artık çok kolay... Dekorasyonunuz da şıklıktan ödün vermeden güvenlik önlemi alacağınız bebek köşe koruyucuları bir tık uzağınızda. besikte.com adresinden kolayca temin edebileceğiniz bebek köşe koruyucuları sizleri bekliyor. 

Miny Baby MB-606 Kenar ve Köşe Koruyucu - Siyah
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Miny Baby MB-1010 Kenar Koruyucu + Köşe Koruyucu - Kahverengi
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri