Bebek Nevresim Takımı

Bebeğimiz doğduğunda hayatımız renklenir. Sadece duygusal olarak değil fiziksel olarak da hayatımız değişir. Evimizde rengarenk mobilyalar rengarenk nevresimler, rengarenk kıyafetler katılır dünyamıza. Elbette söz konusu bebek olunca her şeyin en güzeli en sağlıklısı en narini tercih edilir.


Mobilyaların boyasından kıyafetlerin dokusuna kadar her şeye dikkat edilir. En önemlilerinden biri de bebek nevresim takımlarıdır. Bebeğimizin hassas ve narin tenine değecek her şey çok önemlidir. Tenimiz vücudumuzun örtüsü, dışarıya açılan kapısıdır. Bebeklerde cilt bariyeri hassas olduğundan temas edecek kıyafet ve bebek nevresim takımları özenle seçilmelidir.

Bebek nevresim takımları seçilirken nelere dikkat edilmelidir? 

1. Bebeklerin ciltleri hassas ve narindir. Bu yüzden kullanacağınız her bir ürünü özenle seçmeniz gerekir. Bebeklerin sağlığı için kaliteli malzemeler kullanılan bebek nevresim takımlarını tercih etmenizi öneririz. Bebek nevresim takımlarında bebeğin cildine alerji yapacak boyalar ve malzemeler kullanılmamalıdır. Bebek nevresim takımlarında kullanılan boyaların organik olmasına özen göstermeniz gerekir. Bebek nevresim takımlarında kullanılan kumaşların içeriğinde kanserojen maddeler ve zararlı kimyasallar toksik maddeler bulunmamalıdır. Bebeğinizin sağlığı her şeyden daha önemlidir. Bebek tekstil ürünleri bebeğinizin cildine direk temas eden ürünler arasındadır. Özellikle nevresim takımları gece boyu bebeğinizin cildine temas ederek onun sağlığını etkileyecektir. Bu yüzden bebek tekstil ürünlerinde bebek sağlığını koruyacak nitelikte maddeler kullanılması gerekir. 
2. Bebek nevresim takımlarında kullanılan kumaşların içeriği de oldukça önemlidir. Bebeğin cildinin nefes alan bir yapıya sahip olduğunu düşündüğümüzde bebek nevresim takımlarının da bebeğin ciddi ile uyumlu bir şekilde olması gerekir. %100 pamuk, bambo ve keten kumaşlar bebeğin cildi ile uyumlu cildinizin nefes almasını sağlayan yapıdadırlar. Sentetik ve naylon kumaşlar bebeğin cildinin nefes almasını engelleyerek sağlığını olumsuz yönde etkileyecektir. Bebek nevresim takımlarında mümkün olduğunca sağlıklı kumaşlar tercih etmelisiniz. 
3. Bebek nevresim takımını bebeğinizin beşiğine veya karyolasına uygun büyüklükte bir takım almanızı öneriniz. Bebeğiniz döndüğünde üstü açılmayacak büyüklükte nevresim takımı alırsanız siz de gönül rahatlığı ile uykunuzu uyuyabilirsiniz. 
4. Bebek nevresim takımlarının ışığı yansıtmaması ve gece bebeğin uyku kalitesini değiştirme ihtimaline karşı parlak renk ve desenlerde olmamasına özen göstermeniz gerekir. Bebeklerin gözleri oldukça hassastır ve parlak ışıklara karşı duyarlıdır.

Bebek nevresim takımları çok çeşitlilik gösterir ve ilgi çekici modelleriyle anne babaların oldukça ilgisini çeker. Kendi zevkinize uygun motifleri, desenleri seçmek ve bebeğinizin odasını dekore etmek çok keyifli bir süreçtir. Birbirinden farklı renk ve desenleriyle bir çok model ile karşılaşabilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetine uygun olarak bebek odasını dizayn etmek ailelerin en çok tercih ettiği durumdur. Bebek nevresim takımlarının bulutlu, yıldızlı, civcivli, kuzulu veya kedili gibi çeşitlerinin olması zevkinize uygun olan ürünü bulmanıza da olanak sağlar.

Bir nevresim takımı yorgan veya battaniye için kılıf, yastık kılıfı ve çarşaf içerir. Çarşaf bazı takımlarda ayrıca da alınabilir. Yastık kılıfı sayısı tek kişilik veya çift kişilik takımlara bağlı olarak değişiklik gösterir. Bebek nevresim takımlarının beşiğe ve park yataklara göre ebatları değişebilir. Bebek nevresim takımını nerede kullanacaksınız ona göre seçim yapmalısınız.

Erkek bebek nevresim takımı modelleri arasında futbol takımlarının nevresim takımlarını, araba desenli nevresim takımlarını veya mavi renk tonlarına sahip nevresim takımlarını bulmanız mümkün. Kız bebek nevresim takımı modellerinde ise pembe tonlarına, Disney prenseslerine, özellikle de Karlar Ülkesi’ndeki Elsa’ya, çiçek ve kelebek desenlerine sıkça rastlanır.

Birbirinden şık nevresim takımları bebeklerinizin odalarını süsleyerek keyifle kullanmalarını sağlayacaktır. Sağlıklı ve kaliteli kumaşlarla üretilen bebek nevresim takımları uygun fiyat ve kampanyalarla besikte.com sitesinde sizlerin hizmetinde. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Kargo Bedava
Funna Baby 9255  Yan Koruma Seti - 80*140 cm
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri