Bebek Oda Parti Süsleri

Bebekler anne babaların neşe kaynaklarıdır. Sahip olunabilecek en büyük lutüftur, ikramdır, hediyedir. Böyle bir lutfa mazhar olan her anne baba, bebeğinin özel günlerini sevdikleriyle paylaşarak taçlandırmak isterler. Bebeğinizin özel anlarını kutlarken bulunduğunuz ortamı da parti süsleri ile neşelendirebilirsiniz.


Bebeğinize yapacağınız ilk kutlama daha doğmadan başlar. Bebek haberi aldığınızda "acaba kız mı olacak, erkek mi" diye merak edersiniz. Sizinle birlikte sevdiklerinizden bu merakı taşırlar. Hamileliğinizin 4. Ve 5. aylarında bebeğinizin cinsiyeti belli olur. Cinsiyet açıklama partisi yaparak bebeğinizin cinsiyetini sevdiklerinizle birlikte kutlama imkanına sahip olursunuz. Kızsa pembe tonda süsler, erkekse mavi tonda süsler seçerek bulunduğunuz mekanı canlandırırsınız.

İşte beklediğiniz o muhteşem an gelir çatar. Artık bebeğinizi kucağınıza almanızın vakti gelmiştir. Bu mutlu anınızı hastane odasında kutlamaya başlarsınız. Keçeler, tüller, şerbet bardakları ve balonlarla, kapı süsleri kullanarak hazırlayacağınız hastane odanız bebeğinizi ve misafirlerinizi karşılamaya hazırdır. Bebek parti süsleri ile miniğiniz hak ettiği karşılamayı yapın.

Kültürümüzde bebek kutlamalarının ayrı bir yeri vardır. Bebek 40 günlük olduğunda bebek mevlüdü, ilk dişi çıktığında diş buğdayı, ilk yürümeye başladığında ilk adım kutlaması, yaş kutlaması gibi birçok tören yapılır. En değerli varlığınız bebeğinizin en özel anlarını sevdiklerinizle kutlamak istersiniz. Sevgi paylaştıkça çoğalır. Kutlamalar insanları biraraya getirmenin bir vesilesidir. Bu özel günlerde alelade bir kutlama yapılmaz. A dan z ye herşey düşünülür. Yiyecekler, içecekler, kıyafetler, bulunduğunuz mekanın süslenmesi. Tüm bu hazırlıklar hem bebeğinize hem sevdiklerinize verdiğiniz değerin bir göstergesidir. Bebek oda parti süsleri bebeğinizin odasına veya kutlama yapacağınız mekana neşe katar. Bebeğiniz o zaman bir şey anlamasa bile sonradan fotoğraflara baktığında kendisi için yapılan özel hazırlıkları gördüğünde kendini özel hissederek mutlu olacaktır.

Bebek oda parti süsleri seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle parti süsü seçerken kullanım amacınızı belirlemeniz gerekir. Nerede kullanacaksanız ona göre bir tema seçmeniz gerekir. Doğum odası için ayrı bir yaş kutlaması için ayrı tasarımlar mevcuttur. Rastgele seçeceğiniz parti süsleri temanıza uygun olmazsa amacına ulaşmayabilir. Yapacağınız partiye uygun parti süsleri seçerek sizde sevdiklerinizle birlikte güzel vakitler geçirebilirsiniz. Kutlamaları evinizde veya dışarıda bir mekanda da yapabilirsiniz. Parti malzemeleri ile kutlama yapacağınız mekanlarda şık ortamlar oluşturabilirsiniz.

Bebeğinize yapacağınız kutlamalar ona verdiğiniz değerin bir göstergesidir.

Bebeğinizin ilk yaş gününe özel tasarımlar 1 yaş temalı bardaklar, tabaklar, duvar süsleri, balonlar, masa örtüleri, eğlenceli yazılarla pankartlar, renkli peçeteler, bebeklerin seveceği çizgi film karakterleri, spider-man, Superman, Batman, Şimşek Mcquen, Elsa ve Anna, prenses, çiçekli ve geometrik desenli bebek parti süsleri partilerinizi canlandıracak. Çektiğiniz fotoğraflarla bu güzel anlar ölümsüzleşecektir.

Kendi zevkinize ve partinizin temasına uygun seçip yerleştirdiğiniz parti süsleri bebeklerinizin odasına neşe katsın. 

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri