Bebek Odası Aksesuarları

Minik bebeğinize güzel bir oda düzenlemek her anne babanın hayalleri arasındadır. Bebeğinizin yaşam alanı olan odasını en güzel dizayn ederek bebeğinizin rahat etmesini, huzurla uyumasını, uyandığında mutlulukla odasında oynamasını istemek en doğal hakkınızdır. Bebek alışverişleri daha bebeğiniz doğmadan başlar ve hiç bitmez. Sürekli yeni eşyalar almanız gerekir. Bebeğinize önce beşik alırsınız, biraz büyüdüğünde bir oda düzenlemeniz gerekir. Odasını düzenlemenizde yeterli değildir. Bebeğinizin yaşam alanının en güzel şekilde olması için bebek odası aksesuarlarından faydalanmanız gerekir. Gelişen teknolojinin yardımıyla internetten dizayn edilen bir çok bebek odasını gözlemleme imkanınız olur. Gördüğünüz her bir oda özgün tasarımlar oluşturabilmeniz için size bir fikir verir. Bebek oda aksesuarları minik bebeğinizin yaşam alanına sevimlilik katacak tasarımlar içerir.


Kapı duvar süsü bebek oda aksesuarları içinde yer alan, son zamanlarda oldukça revaçta olan bir üründür. İster hastanede doğum odasında, ister evinizde bebeğinizin odasında kullanabileceğiniz kapı duvar süsleri, hoşgeldin bebek yazılı, isme özel kapı süsleri, yeni doğan bebeğe uygun temalarla karşınıza çıkar. Keçe, kumaş, etamin gibi malzemeler kullanılarak el emeği ile üretilen bebek oda aksesuarlarıdır. Bir çok renk ve modeldeki kapı duvar süslerini bebeğinizin cinsiyetine göre seçerek kapınıza veya duvarınıza asabilirsiniz.

Bebek odası aydınlatmalar bebek odasını tamamlayan en önemli aksesuardır. Aydınlatma seçilirken bebeğin hassas gözlerini yormayacak şekilde aydınlatmalar tercih edilmelidir. Tavandan aşağı sarkan sarkıt avizeler sade ve şık tasarımları ile bebek odası tamamlayacaktır. Abajurlar da bebek odası aydınlatması için çokça tercih edilen ürünler arasındadır. Abajur ve avizelerdeki çizgi film karakterler, yıldız ay desenleri, geometrik şekiller bebeğinizin ilgisini çekerek severek kullanmasına vesile olacaktır.

Bebek albüm ve çerçeve modelleri bebeğinizin en özel anlarını hatıranızda canlı tutmanızı sağlayacak aksesuarlardır. Bebek albümleri şık ve süslü tasarımları ile bebeğinizin ilk anından büyüyene kadar her anını fotoğrafları saklamanıza yardımcı olacaktır. Fotoğraf çerçevesi bebeğinizin fotoğraflarını masa ve konsol gibi mobilyaların üzerinde veya duvara asarak sergilemenize imkan sunacaktır. Hem siz hem evinize gelen misafirler bebeğinizin en sevimli hallerini daima görme fırsatı yakalayacaktır. Bebeklerin el ve ayak izlerini çıkarabileceğiniz fotoğraf çerçeveleri son zamanlarda aileler tarafından oldukça ilgi görmeye başlamıştır.

Bebek oda parti süsleri bebeğinizin en özel anlarını neşelendirmek için kullanacağınız aksesuarlardır. Bebeğiniz daha doğmadan başlayacak kutlamalar için bebek oda parti süslerine ihtiyaç duyacaksınız. Birbirinden güzel canlı ve parlak renkli oda süsleri doğum günü, baby shower, diş partisi, bebek mevlütlerin de hem bebeğinizi hem misafirlerinizi memnun edecektir. 

Baby Memory Prints Masa Çerçevesi Ceviz
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Funna Baby 5127 Princess Abajur
Baby Memory Prints 3D Çerçeve Ceviz
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Funna Baby 5227 Prince Abajur
Kargo Bedava
Funna Baby 9556 Party - Abajur
Kargo Bedava
Funna Baby 9563 VIP - Abajur
Kargo Bedava
Funna Baby 9577 Pyjama - Abajur

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri