Bebek Odası Mobilyaları

Bebek dünya ağacının en güzel meyvesidir. Evli çiftlerin hayalleri arasında mutlaka bir bebek vardır. Hemen olmasa bile bir müddet sonra bebek hayalleri kurulmaya başlanır. Sevimli bebek beşikleri çiftlerin içindeki bebek arzusunu üst noktaya taşır. "Bizimde bebeğimiz olacak, bu sevimli beşiklerde bebeğimizi uyatacağız" gibi düşüncelere kapılırlar. Ve işte o beklenilen an gelir ve hamile olduğunuzu öğrenirsiniz. O an dünyanın en mutlu insanı sizsinizdir.


Artık istekleriniz, beklentileriniz, almak istedikleriniz farklılaşır. Her şeyi bebeğinize göre düşünmeye başlarsınız. Hayatınızda başlayan bebek hazırlıklarının başında bebeğinizin mutlu bir şekilde yaşayacağı bebek odası dizayn etmek olacaktır. Evinizin müsaitlik durumuna ve bütçenize göre bebeğiniz için mobilyalar almanız gerekecek.

Bebek odası mobilyaları alırken nelere dikkat edilmelidir?

Bebek odası mobilyaları uzun yıllar kullanılabilecek ürünlerdir. Ha deyince değiştirme lüksünüz olmayabilir. O yüzden bebek odası mobilyaları alırken severek kullanabileceğinize içinize sinen mobilyalar almaya özen gösterin.

Bebek odası mobilyalarında güvenlik çok önemlidir. Ebeveynlerin en önemli sorumluluğu bebeklerinin can güvenliğini sağlamaktır. Bebek odası mobilyalarında bebeklerin karşılaşabilecekleri olası kazalara karşı bazı güvenlik önlemleri alınır. Asansörlü beşikler, çekmecelerin ray sistemleri bu güvenlik önlemlerinden bazılarıdır.

Bebek odası mobilyalarında kullanılan malzemeler, bebek sağlığını tehdit etmeyen türden olmalıdır. Su bazlı boyalar ve kansorejen madde içermeyen ürünler tercih edilmelidir. Bebeğinizin sağlığı her şeyden daha önemlidir. Minik bebeklerin hassas bedenleri zararlı maddeleri tolere edecek bağışıklık sistemine henüz sahip olmamıştır bu yüzden sizin bu konuda hassasiyet göstermeniz gerekir.

Bebek odası mobilya çeşitleri

Bebek beşikleri bebeğiniz için alacağınız en önemli mobilyadır. İlk zamanlar oda yapmak istemeseniz bile bebeğinizin mutlaka bir beşiğe ihtiyacı olacak. Bebeğinizi yanınızda yatırmanızın bazı sakıncaları olacaktır. Bu yüzden bebeğin sağlığı ve konforu için bebek beşikleri elzemdir. İhtiyacınıza ve zevkinize göre birden fazla modelde üretilen beşiklerden birini tercih edebilirsiniz. Sepet beşikler daha çok 1 yaşına kadar bebeğinizi yatırabileceğiniz sevimli, küçük ve pratik beşiklerdir. Park beşikler, sökülüp takılması kolay, istediğiniz yere götürebileceğiniz beşiklerdir. Bebeğiniz için oyun parkı olarak da kullanabilirsiniz. Ahşap beşikler dayanıklı ve uzun ömürlü beşiklerdir. Bebeğinizin boyuna göre yatak yüksekliğini ayarlama imkanınız olur. Daha çok oda takımlarında ahşap beşikler tercih edilir. Ahşap doğal ve sağlıklıdır.

Bebek dolap ve gardıroplar bebeklerin eşyalarını ve kıyafetlerini düzenli bir şekilde yerleştirmeniz için tasarlanan ürünlerdir. Çift kapılı, üç kapılı modellerin kapı kısmında ayna ve cam detaylarda bulunabilir. Dolap büyüklüğüne göre çekmeceler dolabın içinde veya dışında olabilir. Çekmecesiz modellerde mevcuttur. Dolapların ebatları farklı büyüklükte olabilir. Odanızın büyüklük durumuna göre tercihte bulunabilirsiniz.

Şifonyer bebek odaları için vazgeçilmez bir parçadır. Üst üste çekmeceli ve dolaplı modelleri ile Bebeğinizin bir çok eşyasını depolayacağınız bir alan oluşturur.

Bebek odası takımı yukarıda saydığımız mobilyalar ek yatak ve uyku setleri de dahil olan, birbiri ile uyumlu, bebeğinize güzel bir yaşam alanı sunabilen bebek mobilyalarının bir araya getirilmesi ile oluşan takımlardır.

Bebek odası mobilyalarını tek tek alacağınız gibi takım halinde de satın alabilirsiniz. Güvenli malzemelerden üretilen sağlıklı kaliteli ve uzun ömürlü bebek odası mobilyaları besikte.com adresinde sizleri bekliyor. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Kargo Bedava
Babyhope 900-55 Nevada 2 Çekmeceli Beşik - Beyaz 60x120
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Funna Baby Luna Chıc Hasır Sepet Seti
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Babyhope 910-55 Nevada  Beşik 4 Çekmeceli P.Beyaz
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Pilsan Hipo Oyuncak Sandığı 06188- Yeşil
Kargo Bedava
Babyhope 780-85 Elegance Büyüyen Beşik - Beyaz

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri