Bebek Odası Takımı

Bebeğinize bir oda yapmak istediğinizde bebek mobilyaların tek tek alarak kombini oluşturacağız gibi, takım halinde almanıza mümkündür. Bebek oda takımları birbiriyle uyumlu şık, zarif mobilyaların bir araya getirilmesi ile oluşturulur. Bebek oda takımları içinde beşik, karyola, dolap, şifonyer, komidin gibi parçalar bulunur.


Bebek beşiği bebeğinizi güvenli bir şekilde yatağına yatırabilmeniz gerekli bir mobilyadır. Neredeyse her aile bir tane beşik edinir. Bebek oda takımları içerisindeki beşikler genellikle ahşaptır. Sunta ve mdf malzeme kullanılarak üretilir. Dayanıklılığı üst düzeydedir. Uzun yıllar kullanma imkanınız bulunur. 2. ve 3. çocuklarınızı bile büyütme imkanı vardır. Bebek oda takımları içerisindeki beşiklerini birden fazla modeli vardır. Bazı beşiklerini altında ikili dörtlü çekmeceler bulunur. Bazı beşiklerini yan tarafında komidin tarzı dolaplar vardır. Bu dolap ve çekmeceler minik bebeğinizin eşyalarını düzenlemenizde yardımcı olur. Bazı beşik modelleri kademeli olarak bebeğin büyümesine göre ayarlanabilir. Beşiğin parmaklıklarında bulunan asansör sensorü bebeğinizin düşmesini engeller. Sade, renkli ve desenli bebek beşikleri bebek odalarını süsler. Üzerine geçirilecek cibinlik detayı beşiğe ayrı bir şıklık katar.

Gardrop bebek odasında mutlaka bulunan bir mobilyadır. Hemen almazsanız bile bir süre sonra dolap ihtiyacınız artacaktır. Bebeğinize oda yaparken takım halinde almak bütçenize katkı sağlayacaktır. Bebek dolapları bebeğinizin bütün eşyalarını güzel bir şekilde depolamanız için tasarlanmış mobilyalardır. Takım halinde aldığınız gardrobu diğer mobilyaları ile uyumlu olacaktır.

Şifonyer bebek odalarının olmazsa olmaz ürünüdür. Çoklu çekmece ve dolabı ile bebeğinizin bir çok kıyafetini, bakım malzemelerini, tekstil ürünlerini gruplayarak kullanabileceğiniz bir mobilyadır. İsterseniz şifonyerde ayna detayını da kullanabilirsiniz.

Komidin bebek odasının en küçük parçasıdır. Çorap ve çamaşır gibi küçük ayrıntıları derli toplu koyacağınız bir mobilyadır. Tekli ve çiftli çekmecelerden oluşur. Çekmeceler teleskopik ray sistemi ile donatılmıştır.

Yatak bebek beşik ve karyoları için tasarlanan ürünlerdir. Ortopedik yataklar bebeklerin huzurlu bir uyku uyuması için gerekli bir üründür.

Bebek odası mobilyalarının ebatları değişiklik gösterebilir. Her odaya uygun ebatta bebek odası takımları bulmanız mümkündür. Bebek odası mobilyalarının demonte özelliği size söküp takmada kolaylık sağlar. Taşımanız kolaylaşır. Kullanım kılavuzundaki yöntemler takip edilerek kolayca monteleyebilirsiniz.

Bebek odası takımları tasarlanırken görsellik ve güvenlik aynı şekilde düşünülür. Bebek odasında kullanılan malzemelerin bebeğin sağlığına zarar vermeyen su bazlı boyalar kullanılır ve kanserojen maddeler içermemesine özen gösterilir.

Bebek odası takımları beyaz, krem, açık pembe ve açık mavi renklerde bebek odasında huzurlu bir ortam oluşturur. İç açıcı şık ve zarif bebek odaları hem sizin hem bebeğinizin beğenisini toplayarak uzun yıllar severek kullanmanızı sağlayacaktır. 

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri