Bebek Patik Panduf

Bebekler yetişkin insanlara göre daha hassastırlar. Çok daha fazla üşürler. Kendi giydiklerinizden bir kat daha fazla giydirirsiniz bebeğinizi. Özellikle kış aylarında bebeğinizin ayaklarının üşümemesi için çorap ve patiklerinin olmasına özen gösterirsiniz. Yeni doğduklarında bebeklerde gaz sancısı çok olur. Ayakları üşüyen bebeğin karnına ağrı girer. Bebekte gaz sancısı gibi karın ağrıları olmaması için ayaklarını evin içinde bile sıcak tutmanız gerekir. Küçük bebeklere sadece çorap giydirmek yeterli olmayabilir. Bebek patik veya panduflarla bebeğin ayağını desteklemeniz gerekir.


Sitemizde bulunan sevi bebenin kiraz çekirdekli patikleri miniğinizi ayağını sıcacık tutacaktır. Gaz sancısını rahatlatmasının en pratik yolu bebeğin ayaklarına sıcak kompres uygulamaktır. Patik içinde bulunan kiraz çekirdeği ısıyı uzun süre muhafaza ederek, ısıyı bebeğin ayağına yavaş yavaş vererek ayağın daima sıcak kalmasını sağlar. Kiraz çekirdeği gaz sancısı için %100 doğal ve ideal bir malzemedir. Bebeğinizin ayakları sıcak kalsın, bebeğiniz karnı ağrımadan rahat bir şekilde gününü geçirsin. Kiraz çekirdekli patiği fırında 15 dk. ısıtarak kullanabilirsiniz.

Bebek panduf ve patikleri bebeğiniz büyüyene kadar kullanacaksınız. Evde, kreşte, anaokulunda bir pandufa ihtiyaç duyacağınız kesin. Bebeğiniz yürümeye başladıktan sonra ayağının üşümemesi için giydirmeniz gerekecek. 3 yaşından sonra bir kreşe ve ana okuluna başladığında mutlaka bir panduf almanız gerekecek. Kapalı sınıf ortamında olsa bile parke ve fayans gibi zeminlerde çorapları ile bastığında ayakları üşüyecektir ve eve geldiğinde huzursuzlanacaktır. Bebeğinize aldığınız bebek pandufu gezdiği sert ve soğuk zeminlerde bebeğinizin ayağını sıcacık tutacaktır.

Bebek Patik ve Pandufu Çeşitleri;

Kış aylarının vazgeçilmezi bebek pandufları, rengarenk tasarımları ve göz alıcı modelleri ile kullanıcıların beğenisini toplamaya devam ediyor. Yüksek bileklik bebek pandufları bebeğinizin ayak bileğini sararak yürürken bebeğin ayağından çıkmıyor ve ayak bileğinin burkulmasının önüne geçiyor. Düşük bilekli bebek panduflarını bebeğiniz kolayca giyip çıkarabiliyor. Kullanımı oldukça pratik bebek pandufu bebeğinize rahatlık sunuyor. Bot tarzı bebek pandufları bebeğinizin ayağını sıcak tuttuğu gibi bacağını da ısıtmaya yarıyor. Sevimli desen ve modelleri ile bebeklerin gözdesi oluyor. Fermuarlı ve cırtlı bebek pandufları siz bebeklerinizin yanında yokken de giyip çıkarmalarını kolaylaştırarak, bebeklerinizin öz güveninin artmasına yardımcı oluyor. Kendi başına pandufunu giyen bebek bir şeyler başarmanın mutluluğunu yaşıyor. Sevilen çizgi film karakterleri ile süslenen bebek pandufleri çocukların ilgisini çekerek sürekli giymelerini sağlıyor. Örümcek adam, şimşek mcquen, elsa, niloya gibi kahramanlar bebeklerin sevgilisi olmuş durumdadır. Patik, çorap giymek istemeyen bebekler için sevdikleri bir kahramanın olduğu pandufu almak, ayağından çıkarmayacağıma bir alternatif olabilir. Hatta bazı bebekler panduflarını o kadar çok severler ki gece bile ayaklarından çıkarmak istemezler.

Bebek patik ve pandufların özellikleri nasıl olmalı?

Yumuşak ve hafif bebek pandufları
bebeğinize yumuşak dokusu ile hareket etme özgürlüğü sağlar. Bebekler yürümeye başladıkları andan itibaren koşup oynamak isterler. Bu yüzden ayaklarının rahat edebilmesi önem taşır. Ayaklarında rahat taşıyabildikleri, kolay hareket edebildikleri pandufları çıkarmak istemeyeceklerdir.

Bebek panduflarının esnek tabanlı olması gerekir. Esnek tabanlı panduflar bebeklerinizin ayak yapısına tam uyum sağlayarak ayak hareketlerinin düzgün yapılmasına imkan sağlar.

Bebek panduflarında en önemli özelliklerden bir tanesi kaymaz taban oluşudur. Kaymaz taban parke, fayans, seramik gibi zeminlerde bebeklerin kayarak düşmeleri in önüne geçer. Bebekleriniz kaymaz taban panduflarla güvenle sağlam bir şekilde ayakları yere bassın.

Bebek panduflar genellikle pelüş veya polar malzemeden üretilirler. Peluş malzeme ayakları sıcak tutuyor. Polar malzeme ayağı sıcak tutarken ayağın terlemesinin de önüne geçerek ayakta bakteri ve mantar oluşturmaz. Peluş ve polar malzemeden üretilen panduflar hafifliği ile bebeklerin ayağında yok gibi duruyorlar. Bebekleriniz ayakları üşümeden, keyifleri kaçmadan özgürce koşup oyununu oynasın.

Bebek panduflar alırken nelere dikkat edilmelidir?

Bebek pandufu alırken bebeğinizin ayağına göre olmalıdır. Ne küçük gelip sıkmalı ne de büyük gelerek ayağından çıkmalı. Tam ayağına göre olan bir panduflar bebeğiniz daha rahat edecektir.

Bebeğinize panduf alırken kalın tabanlı olmasına özen gösterin. Kalın tabanlı panduflar yerin soğuğunu bebeğinizin ayağına geçirmez.

Kaydırmaz taban panduflar bebeklerin güvenli bir şekilde, düşmeden yürümesine katkı sağlar.

Esnek ve yumuşak panduflar bebeklerin gün içinde rahat hareket etmesini kolaylaştırır.

Bebek panduf ve patik
çeşitlerinde kalite ve dayanıklılık en önemli özelliktir. Kaliteli ve dayanıklı bir pandufu yıpranmadan uzun süre kullanabilirsiniz.

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi bebek patik ve panduflar birbirinden güzel tasarım ve modelleri ile sitemizde satışa sunulmuştur. besikte.com kalite ve uygun fiyatın tek adresi... 

Vicco Patik Sünnet Ayakkabı 934.Z.325 Beyaz / 27
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri