Bebek Pike Takımı

Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra yetişkin bir insanın neye ihtiyacı varsa bebeğinizi de aynı şeylere ihtiyaç duyduğunu farkedeceksiniz. Bebek pike takımları da bu ihtiyaçlardan bir tanesidir. Bebeğinize oda hazırlarken beşiğini, yatağını, yorganını, yastığını, nevresim takımını kısacası bebeğin ihtiyacı olan bütün tekstil ürünlerini temin etmeye çalışırsınız. Bebek pike takımları bebek tekstil ürünleri içerisinde en çok tercih edilen ürünler arasındadır.


Bebeklerin sağlıklı büyüyebilmeleri için kaliteli bir şekilde uyuyabilmeleri şarttır. Terlemeden, üşümeden rahat bir uyku uyuyan bebek gün içine huzurlu olur. Uykusunu alan bebek keyifli bir şekilde beslenmesini yapar ve oyununu oynar. Bebek pike takımları hafif ve yumuşak dokusu ile bebeğinizin huzurlu bir uyku uyumasını sağlar.

Yaz aylarının vazgeçilmezi bebek pike takımları

Bebek pike takımları genellikle yazın sıcak günlerinde tercih edilir. Bebekler sıcak havada çok çabuk bunalırlar. Üzerine örttüğünüz yorgan bebeğin terlemesini ve vücudunun pişik olmasına sebep olur. Hiç örtmeseniz bu defa üşüyebilir. Bebek pike takımları hafif ve pamuklu yapısı ile bebeğinizi terletmez. Bebeğinize konforlu bir uyku sunar. Ayrıca bebek pike takımını bebeğinizin yatağına örtü olarak da kullanabilirsiniz.

Kız ve erkek bebekler için özel olarak tasarlanan pike takımları göz dolduruyor.

Bütün bebek tekstil ürünlerinde olduğu gibi bebek pike takımları da da kız ve erkek bebekler için ayrı tasarım ürünleri ile karşılaşırsınız. Kız bebekler için pembe, beyaz, pudra, renkler ön plana çıkıyor. Canlı renkler ve farklı desenli nakışları ile kız bebeğinizin odasını bebek pike takımları ile tamamlayın. Erkek bebek pike takımlarında mavi, beyaz, gri ve kahverengi tonlar daha çok tercih ediliyor. Sevimli karakterlerin hayat bulduğu pike takımları bebeklerin oldukça ilgisini çekiyor. Çizgi film karakterleri, sevimli hayvanlar, şirin doğa resimleri ve farklı desenlerle bebek pike takımları kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Bebek pike takımları alırken nelere dikkat edilmelidir?

Bebek pike takımları bebeklerin en çok temas ettiği tekstil ürünleri arasındadır. Bu yüzden bebeğin sağlığını koruyabilmek için bütün tekstil ürünlerinde olduğu gibi bebek pike takımı alırken de bazı hassasiyetleri göz önünde bulundurmanız gerekecek.

1. Bebeklerin ciltleri hassas ve narindir. Bu yüzden kullanacağınız her bir ürünü özenle seçmeniz gerekir. Bebeklerin sağlığı için kaliteli malzemeler kullanılan bebek pike takımları tercih etmenizi öneririz. bebek pike takımında bebeğin cildine alerji yapacak boyalar ve malzemeler kullanılmamalıdır. Bebek pike takımlarında kullanılan boyaların organik olmasına özen göstermeniz gerekir. Bebek pike takımlarında kullanılan kumaşların içeriğinde kanserojen maddeler ve zararlı kimyasallar, toksik maddeler bulunmamalıdır. Bebeğinizin sağlığı her şeyden daha önemlidir. Bebek tekstil ürünleri bebeğinizin cildine direk temas eden ürünler arasındadır. Özellikle pike takımları gece boyu bebeğinizin cildine temas ederek onun sağlığını etkileyecektir. Bu yüzden bebek tekstil ürünlerinde bebek sağlığını koruyacak nitelikte maddeler kullanılması gerekir.
2. Bebek pike takımlarında kullanılan kumaşların içeriği de oldukça önemlidir. Bebeğin cildinin nefes alan bir yapıya sahip olduğunu düşündüğümüzde bebek pike takımları bebeğin cildi ile uyumlu bir şekilde olması gerekir. %100 pamuk, bambo ve keten kumaşlar bebeğin cildi ile uyumlu, cildinin nefes almasını sağlayan yapıdadırlar. Sentetik ve naylon kumaşlar bebeğin cildinin nefes almasını engelleyerek sağlığını olumsuz yönde etkileyecektir. Bebek pike takımlarında mümkün olduğunca sağlıklı kumaşlar tercih etmelisiniz.
3. Bebek pike takımları aldığınızda bebeğinizin beşiğine veya karyolasına uygun büyüklükte bir takım almanızı öneriniz. Bebeğiniz döndüğünde üstü açılmayacak büyüklükte pike takımları alırsanız siz de gönül rahatlığı ile uykunuzu uyuyabilirsiniz.

Görsel güzellik ve kaliteli kumaşların bir arada sunulduğu bebek pike takımları birbirinden güzel modelleri uygun fiyat ve kampanyalarla besikte.com sitesinde
Sevi Bebe Bebe Pike
Sevi Bebe Bebe Pike

45,90 TL  39,02 TL

Sepete Ekle

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri