Bebek Şapka

Yeni doğan bebekler dış ortama karşı savunmasız olarak dünyaya gelirler. Anne karnının rahatlığını ve korumasını bulmak için çaba sarfederler. Bu konuda bebeğinizi korumak ve sağlıklı büyümesine katkı sağlamak için ebeveyn olarak elinizden geleni yaparsınız. Yeni doğan minik bebeğiniz ilk zamanlar kolayca üşür ve kolayca terleyebilir. Hem üşümesi hem terlemesi bebeğin sağlığını olumsuz etkiler. Evin içerisinde, dışarıda bebeğinizin kafasını soğuktan ve sıcaktan koruyabilmeniz için bebek şapkalarına ihtiyaç duyacaksınız.


Yeni doğan bebek şapkaları birbirinden farklı modellerle sevimli figürlerle satışa sunulmuştur. Yeni doğan bebeklerin kafaları çok üşür. İlk zamanlar bebeğinizi bir kaç kat giydirirsiniz. Eline eldiven kafasına şapka geçirirsiniz. Yaz günleri penye, ince kumaşlarla tasarlanan bebek şapkaları bebeğinizin kafasını üşütmediği gibi yazın sıcağında da terletmez. Pamuklu kumaşlarla üretilen bebek şapkaları nefes alabilen yapıları ile bebeğinizin cildini tahriş etmez. Minik bebeklerin ciltleri hassastır. Hemen alerji ve kızarıklık problemi yaşarlar. Bebeğinize kullanacağınız her bir malzemenin sağlıklı ve organik olması, savunmasız miniklerinizin sağlığını koruyabilmeniz açısından çok önemlidir. Yeni doğan bebeklerde şapka kullanmanın bir önemi de kafasını sıcaktan ve soğuktan korumasının yanında kulaklarının da düzgün bir şekilde şekil alması içindir. Yeni doğan bebekler yatarken kulağı kırılabilir. Kemik yapısı tam olarak gelişmediği için kıvrılan kulaklar kepçe şeklinde kalabilir. Bebeğinizin kulağına taktığınız bebek şapkaları bebeğin kulak şeklini korur.

Yazlık şapkalar hem kızlar için hem erkekler için ayrıca tasarlanan ürünlerdir. Güneş ışınlarının bebeklerimizin vücuduna birçok faydası olduğu gibi ultra viyole ışınlarının da zararları vardır. Güneşin zararlı ışınlarından bebeklerinizin dışarıda koruyabilmek için bebek şapkaları güzel bir alternatiftir. Erkek bebekler için kepli ve tenteli şapka modelleri ön plandadır. Şapkanın ön kısmındaki tente bebeğin yüzünü güneşten korur. Bazı modellerde arka kısmına konulan ekler ile ense kısmı da güneşten korunmuş olur. Kız bebekler için üretilen yazlık şapkalar tente ayrıntılı olduğu gibi fötr şeklinde hem yüz, hem boyun, hem de omuz kısmını koruyacak şekilde dizayn edilmiştir. Kız bebeklerin şapkaları çiçekli, tüllü, fiyonklu aksesuarlar ile zarafet kazanıyor. Bebeklerin sevdiği çizgi film karakterleri bebek şapkalarına canlılık katarak bebekler şapkalarını severek kullanırlar.

Kışlık şapkaları kış aylarında bebeğinizin kafasının üşümemesi için gerekli olan en önemli aksesuardır. Kışın yaz aylarında olduğu kadar rahat bir şekilde dışarı çıkamazsınız. Bebeğinizin üşütüp hasta olmasından korkarsınız. Ancak evde kapalı kalmakta hem sizi hem bebeğinizi bunaltır. Gerekli önlemleri aldığınızda hava soğuk bile olsa dışarı çıkmanızda bir mahsur yoktur. Bu önlemlerden bir tanesi de şapkadır. Bebeğinizi soğuktan korumak için dışarı çıkarken kafasını ve kulaklarını örtecek bir şapkaya ihtiyaç duyarsınız. Birbirinden sevimli bebek şapka modelleri ile bebeğiniz şıklığını tamamlasın. Sevimli ayıcık desenleri, kardan adam, çizgi film kahramanlarının resimleri, ponponlu, kulaklı her renk bulabileceğiniz bebek şapkaları her zevke hitap edecek şekilde dizayn edilmiştir. Kulakları kapatan uzun bölüm, bağcıklı, bağcıksız bebek şapka modelleri, yün, pamuk, triko, örgü ve penye kumaşlarla bebeğiniz için hazırlanmıştır.

Yazın sıcağından kışın soğuğundan bebeklerinizin kafasını koruyacak bebek şapkaları uygun fiyat ve kampanyalarla besikte.com sitesinde sizlerin hizmetinde. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Sevi Bebe Ayıcıklı Şapka - Beyaz Pembe / 38
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Ayıcıklı Şapka - Beyaz Mavi / 40
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri