Bebek Telsizi

Bebek telsizleri hayatınızı kolaylaştıran ürünlerden bir tanesidir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte anne bebek sektörü de oldukça gelişmiş durumdadır. Hem ebeveyn ihtiyaçlarını hem bebek ihtiyaçlarını düşünerek yeni ürünler üretmeye devam ediyorlar.


Anne baba olarak bebeğin ihtiyaçlarını karşılamak sizin en önemli görevinizdir. Ne zaman acıkacak, ne zaman altı temizlenecek, karşılaşacağı tehlikeleri nasıl bertaraf edeceksiniz bilirsiniz. Bebeğiniz tamamıyla sizin gözetiminizde olduğu için gözünüzü bebeğin üstünden ayırmak istemezsiniz. Bebeği hiç yanınızdan ayıramazsınız. Bebeğin gözünün içine bakarak onu büyütürsünüz. Her ne kadar böyle hassasiyet gösterseniz bile bir süreliğine de olsa bebeği yalnız bırakacağınız zamanlar olacaktır. Bebeğiniz uyurken saatlerce başında bekleyemezsiniz. Onun uyuması sizin için bir fırsattır. Kendiniz için ayıracağınız bir zaman dilimidir. Temel ihtiyaçlarınızı bu sürede karşılayabilir, dinlenebilir veya ufak tefek ev işlerinizi halledebilirsiniz. Ancak bebeğiniz uyumuş olsa bile aklınız onda kalacaktır. Uyandı mı, ağlarsa duyar mıyım, yataktan düşer mi gibi kaygılar sizi rahat bırakmaz. Sürekli bebeği kontrol etme ihtiyacı hissedersiniz. Bebeğin yanına gide gele yorulursunuz, hiçbir şeye konsantre olamadan miniğinizi tekrar uyanır ve maraton yeniden başlar. Bebeğiniz uyanıkken odasında oyuncakların dalmış keyifle oynarken kısa süreli diğer odadaki işlerinizi halletmek için bebeğin yanından ayrılabilirsiniz. Bebek telsizi böyle durumlarda çok işinize yarar. 

Çift ünitesi sayesinde birini bebeğinizin yanına diğerini kendi yanınıza alarak bebeğinizi bulunduğunuz yerden kontrol edebilirsiniz.
Küçük sesleri dahi algılayabilme özelliği sayesinde bebeğinizin sesini duyarak hemen müdahale edebilirsiniz.
Bebek telsizlerinin birçok modelinde karşılıklı konuşma interkom özelliği ebeveynlere büyük kolaylık sağlıyor. Bebeğiniz ağlar ağlamaz sesinizi bu özellik sayesinde bebeğinize ulaştırabilir ve onun sakinleşmesini sağlayabilirsiniz.
Bebek telsizinin geniş çekim alanı sayesinde istediğiniz yerden bebeğinizi takip etme imkanına sahip olursunuz. Evin bütün odalarından, kapalı kapılar ardından bebeğinizin sesini duyarak rahatlarsınız. Hatta bebeğiniz uyurken telsizinizi yanınıza alıp alt, üst komşuya giderek kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Yinede her ihtimale karşı bebeğinizi uyurken de olsa evde yalnız bırakmamanızı tavsiye ederiz.
Açık alanda 300 m. kadar çekim özelliği, sadece evde değil dışarda da rahat hareket etme imkanı sunar.
Bebek telsizlerindeki oda sıcaklığı göstergesi bebeğinizin her zaman uygun bir sıcaklıkta kalmasına destek olur.
Bebek telsizinden ayarlayacağınız sakinleştirici melodiler bebeğinizin uyumasını kolaylaştırdığı gibi huysuzlandığında da sakinleşmesini sağlar.
Lcd ekran bebek telsizinin kullanımını kolaylaştırır. Üzerindeki uyarıları ve göstergeleri rahatlıkla görebilir ve müdahale gerektiren durumları hızlıca farkedebilirsiniz.
Bebek telsizinin ekran ışığı, gece ışığı yakmadan telsizi kontrol etmenizi sağlar. Bazı bebek telsizi modellerinde ki gece lambası modu bebeğin odasını hafif şekilde aydınlatarak görüş mesafenizi artırır. Ayrıca gece lambası almak durumunda olmazsınız.
Bebek telsizinin dijital kablosuz göstergesi size kullanım kolaylığı sağlar. Kablosuz olduğu için İstediğiniz her yere rahatlıkla götürür ve kullanırsınız.
Bebek telsizini şarj ederek gün içinde kullanabilirsiniz. Pili azaldığında uyarı vererek yeniden şarj etmenizi sağlar. Böylece istemeden bebeğinizle iletişiminiz kesilmemiş olur. Dijital bebek telsizleri ses kalitesi olarak normal telsizlerden daha kalitelidir. Evdeki veya yanınızdaki diğer cihazlarla karışarak hışırtılı sesler çıkarmaz. Bebeğinizin sesini daha net bir şekilde duyabilirsiniz.
Bebek telsizinin ses seviyesini istediğiniz ayara getirerek sizi ve bebeğinizi rahatsız etmeden kullanma imkanına sahip olursunuz.
Bazı bebek telsiz modellerinde ECO modu kullanıcılarına az radyasyon ve az enerji sağlayarak daha sağlıklı bir ortam sunar.
Telsiz, müzikli, projektörler bebek odalarının havasını değiştirerek bebeklere farklı bir atmosfer yaratır. Farklı sahnelerle bebeğinizin ilgisini çekerek bebeği sakinleştirir ve rahatlatır. Bebeğiniz odasına yansıyan sahneleri seyrederken sizde keyifle bu anın tadını çıkarırsınız.
Bebek telsizleri çekim alanı dışına çıktığınızda size uyarı vererek telsizin çekim alanına yönlendirir.

Her bütçeye uygun bebek telsizleri besikte.com da...

Bebeğiniz daima gözetimimiz altında olsun. Hem bebeğiniz yalnız kaldığını düşünerek kaygılanmadan hemde sizin içiniz rahat olsun. Bebek telsizi ile bebeğinizi güvenle takip edin. Güvenilir markaların kaliteli ürünlerini sitemizden temin edebilirsiniz. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Kargo Bedava
Weewell Dijital Bebek Telsizi WMA420
Kargo Bedava
Motorola MBP21 Dect Dijital Bebek Telsizi
Kargo Bedava
Motorola MBP85SN Wifi Telsiz-Müzikli Projektör
Kargo Bedava
Motorola MBP24 Dect Dijital Bebek Telsizi
Kargo Bedava
Beurer BY 33 Dijitel Bebek Telsiz

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri