Bebek Telsizleri ve Kameralar 

Minik bebekler ayrıca özel ilgi ve bakıma ihtiyaç duyarlar. Bebeklerin sağlığı ve güvenliği için daima gözünüz bebeklerinizin üzerinde olmalıdır. Bir anlık dalgınlığınız bebeğinizin sağlığını tehlikeye atabilir. Sizinde üzülmenize sebep olur. Bebeğinizi yakından takip etmeniz gerekir. Ancak her saniye bebeğinizin yanında duramayabilirsiniz. Sizinde özel ihtiyaçlarınız olacak, mutfakta yemek pişirmeniz gerekecek, bebeğiniz için hazırlık yapmanız gerekecek. Bebeğinizi bir kaç dakikalığına da olsa yalnız bıraktığınız zamanlarda bebek telsiz ve kameraları devreye girerek bebeğinizi takip etmenizi kolaylaştırır. Sadece sesli telsizler, sadece görüntülü kameralar ve hem sesli hem görüntülü bebek İzleme cihazları bebeğinizi kontrol altında tutmanızı kolaylaştırır. Bu cihazlar sayesinde bebeğinizin yanında olmasanızda güvende olduğunu bilerek rahatlarsınız.


Bebek telsizleri ne işe yarar?

Bebek telsizleri bebeğinizin yanında olmadığınız durumlarda sesini rakip ederek istenmeyen her hangi bir durum olduğunda acil müdahale etmenizi sağlar. İki tür bebek telsizi piyasada mevcuttur. Biri analog bebek telsizi, diğeri dijital bebek telsizi. 2. Si biraz daha gelişmiş özellikler içerir. Kullanımı daha kolaydır. Analog bebek telsizlerinin diğer telsizler veya radyo dalgaları ile karışma ihtimali sizi sıkıntıya sokabilir. Bebeğinizin sesini net duyamayabilirsiniz. Gelen cızırtılı ses sizi huzursuz edebilir. Dijital bebek telsizlerinde ses kalitesi daha güzeldir ve diğer radyo dalgaları ve telsizlerle karışmaz. Bebek telsizinin bebeği takip özelliğinin dışında işinize yarayacak bir çok fonksiyonu vardır. Örneğin sakinleştirici melodiler bebeğinizin rahat bir şekilde uykuya geçişini kolaylaştırır. Bebeğe yalnız olmadığı duygusu vererek bebeğin kendini güvende hissetmesi sağlanır. Bir başka özellik oda sıcaklığı göstergesi bebeğin her zaman uygun oda sıcaklığında kalmasını sağlar. İnterkom özelliği bebeğiniz ağladığında onunla konuşmanızı sağlayarak bebeğin sakinleşmesini sağlarsınız. Sizin sesinizi duyan bebek yalnızlık duygusundan kurtulur. Geniş çekim alanı ile bebeğinizi istediğiniz yerden takip etme imkanı bulursunuz.

Bebek İzleme monitörü ne işe yarar?

Bebek İzleme monitörleri dijital bebek telsizlerine göre daha ayrıntılı cihazlardır. Sadece bebeğinizin sesini duymakla kalmaz görüntüsüne de bakarak bebeğinizin ne yaptığından emin olabilirsiniz. Bazen sesler sizi yanıltabilir. Bebek uyurken bir ses duyduğunuzda görüntüsüne bakarak emin olabilirsiniz. Bebeğiniz odada oyun oynarken sizde mutfakta veya diğer odalarda bebeğinizi gözünüzden ayırmadan işlerinizi halledebilirsiniz. Özellikle çalışan bir anneyseniz aklınız bebeğinizde kalır. "Ne yaptı? iyimi? oynuyor mu? ağlıyor mu? bakıcısıyla iyi anlaşıyor mu?" gibi tereddütleriniz olur. Hiç bir tereddütünüz yoksa bile bebeğinizi özleyip gün içinde görmek isteyebilirsiniz. Bebek İzleme monitörü imdadınıza yetişecek sizi bu sıkıntılı durumdan kurtarır. WiFi özelliği ile istediğiniz telefon ve tablete bağlanarak bebeğinizi her yerde görme şansına sahip olursunuz. Gece görüş imkanı, ses aktivasyon özelliği, ninni çalma özelliği gibi daha bir çok farklı özellikle sizin ve Bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılar. Telsiz müzikli projektörler ise bebeğinizin odasına farklı bir hava katar. Hem telsiz özelliği hemde projeksiyonla görüntü yansıtma özelliği ile bebekleriniz eğlenirken sizde onların takibini yapabileceksiniz.

Bebekleriniz bebek telsiz ve kameraları ile daima sizin gözünüzün önünde. Tercih edeceğiniz ürünün özelliklerine ve kalitesine göre bütçenize uygun bir model seçerek bebeğinizi takip etmeye başlayabilirsiniz. Seçkin markaların kaliteli ürünleri besikte.com adresinde. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Kargo Bedava
Weewell Dijital Bebek Telsizi WMA420
Kargo Bedava
Weewell Kablosuz Bebek İzleme Cihazı wmv815
Kargo Bedava
Motorola MBP21 Dect Dijital Bebek Telsizi
Kargo Bedava
Beurer BY 99 Dual Videolu Bebek Telsizi

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri