Bebek Terlikleri

Ayakkabı çeşitleri arasında herkesin en az bir tane temin etmek isteyeceği ürünler arasında bulunan terlikler, canlı renkleri ve farklı tasarımları ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Evde, bahçede, parkta, dışarıda giyebileceğiniz terlikler her zevke hitap edecek şekilde dizayn edilerek satışa sunulmuştur.


Nasıl ki sizin ihtiyaçlarınız varsa evinizin küçük bireylerinin de kendine özgü ihtiyaçları olacaktır. Bebeklerde bir bireydir ve yetişkin insanların neye ihtiyacı varsa onlarda aynı şekilde ihtiyaçlarının karşılanmasını beklerler. Bebeğinizin minik ayaklarının da bir terliğe ihtiyacı olacaktır. Terliklerin pratik kullanımı ve rahat olması tercih sebebini oluşturur. Bebekler yerlerinde duramazlar. Sürekli hareket halindedirler. Örneğin bir oyun salonuna götürdüğünüzde sürekli olarak yanınıza gelmek isterler. Oyun salonuna girerken ayakkabısını çıkararak girer, sizin yanınıza geleceği zaman ayakkabısını giymesi gerekir. Hele birde kendi giyemeyecek kadar küçükse, giydir çıkar çok yorulursunuz. Bebeğinize alacağınız uygun bir terlik sizi bu anlamda rahatlatır. Bebeğiniz de rahat giyip çıkararak kendine güven sağlar.

Bebek terlik çeşitleri

Bebek terlik çeşitleri geniş ürün yelpazesi ile birbirinden güzel modellerle ihtiyacınızı karşılamak için hazırlanmışlardır.
Pelüş terlikler, bebeğinizin evde rahatlıkla giymesi için tasarlanmış terliklerdir. Kışın soğuk günlerinde pelüş terlikler bebeğinizin ayağını sıcacık tutar.
Parmak arası terlikler, bebeğinizle birlikte tatile gittiğinizde parmak arası terliği ile bebeğiniz tatilin tadını çıkarsın. Parmak arası terliği havuzda ve banyoda da rahatlıkla kullanabilir.
Burnu kapalı terlikler genellikle iki yaş altı bebeklerinizin kullanımı için uygundur. Yeni yürüyen bebeğinizin sendeleyip, ayağının takılarak düşmesi ihtimali yüksektir. Burnu kapalı terlikler bebeğin ayağının herhangi bir yere takılmasını engeller. Burnu kapalı terlikleri büyük bebekleriniz de rahatlıkla kullanabilirler.
Sandalet tarzı terlikler, burnu açık veya burnu kapalı terliklerini arka kısmındaki yüzey bandı sayesinde terlik bebeğinizin ayağından çıkmaz, ayakkabı güveni vererek terlik konforunu yaşatır. Bazı modellerde arkadaki yüzey bant, terliğin ön kısmına alınarak da kullanılabilir. O an nasıl kullanmak istiyorsanız, ister ayağınızdan geçirerek, ister yüzey bandı kullanmadan bebeğiniz terliğini giyebilir.
Burnu açık terlikler, en sık rastladığımız modeldir. Yaz aylarında dışarıda kullanacağınız terlikler, ayağınızın hava almasını sağlayarak terlemesini önler. Bu terlikleri ister evde ister dışarıda kullanabilirsiniz. Kışın evde yazın dışarıda tercih edebileceğiniz çok fonksiyonlu terliklerdir.

Erkek bebek terlikleri daha çok koyu mavi, siyah, kırmızı renklerle dizayn edilmiştir. Bebeğinizin sevdiği çizgi film karakterleri ile süslenmiş terlikleri giymek için can atacaklar. Spiderman, batman, süperman, şimşek mcquen gibi karakterler erkek çocuklarının vazgeçemediği kahramanlardır.

Kız bebek terlikleri daha canlı renklerle piyasaya sürülür. Pembe, kırmızı, mor, beyaz gibi her renk kullanılarak üretilir. Prensesli, Elsa ve Anna resimleri, Ponyler kızların sevdiği çizgi film karakterleri terlikleri süsler.

Bebek terlikleri alırken nelere dikkat edilmelidir?

Bebeğinize terlik alırken öncelikle nerede giydireceğinize karar vermelisiniz. Zira bir çok model arasından hangisini seçeceğinize karar veremezsiniz. Evde mi, plajda mı, dışarıda mı nerede giydirecekseniz ona göre seçim yapmanız gerekir.

Bebeğinizin yaşına ve ayak numarasına uygun bir terlik seçimi yapmanız gerekir. Bebeğinizin ayağına büyük gelen terlikler ayağından çıkar, rahat yürüyemez, ayağının burkulmasına ve düşmesine sebep olabilir. Bebeğin terliği tam ayağına uyumlu olmalıdır. Terlik bebeğin ayağını sarmalıdır.

Kaymaz taban terlikler, bebeğin ıslak zeminlerde, fayans ve parkelerin üzerinde yürürken kayarak düşmesini önler. Bu özellik bebeğin güvenliği için önemlidir.

Dayanıklı köpük taban ve yumuşak sentetik yüzey bandı bebek terliklerinin konforunu artıracak özellikler arasındadır.

Cazip fiyat seçenekleri ile bütçemizin dostu besikte.com adresi birbirinden güzel modelleri ile bebek terliklerini satışa sunmuştur.

Şıklık, zerafet ve rahatlığı bir arada isteyenlerin adresi besikte.com

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri