Bebek Tulumu

Yeni doğan bebek kıyafetlerinin vazgeçilmezi bebek tulumları birden fazla çeşidi ile ebeveynlerin beğenisine sunuluyor. Tek parça kıyafetler olan bebek tulumları kullanım kolaylığı ve pratikliği ile ön plana çıkıyor. Omuz kısmından, bacak arasından ve önden çıtçıtları sayesinde bebeğinizin tulumumu kolaylıkla giydirip çıkarabikiyorsunuz. Bebeğinizin altı kirlendiğinde, bez değişimi yapmanız gerektiğinde bebek tulumunu tamamen çıkarmanıza gerek kalmadan bacak kısımlarındaki çıtçıtları açarak pratik bir şekilde bebeğinizin bezini değiştirmenize imkan sağlıyor. Yeni doğan bebeklere kıyafet giydirip çıkarmak oldukça zordur. Bebeği incitmekten korkabilirsiniz. Özellikle kafasından geçirmeli kıyafetler sizi zorlayabilir. Bebek tulumları önden çıt çıt, düğme ve fermuarlı tasarımları ile size kolaylık sağlar.


Bebek tulumlarının tercih edilme sebeplerinden bir tanesi rahat kıyafetler olmasıdır. Bebeğiniz bol ve esnek kumaşı ile bebek tulumlarının içinde oldukça rahat eder. Yeni doğan bebeklerin göbek bağı düşene kadar bebeğin göbeğine hiç bir baskı olmadan bu süreci atlaması sağlanır. Lastikli pantolonların lastikleri ilk zamanlar bebeğinizin karnını ve belini sıkabilir. Bebek tulumlarının bol ve rahat tasarımı bebeğinizin konforunu sağlar. Bebeğiniz yatarken, uyurken, oyun oynarken bebek tulumları içinde rahat hareket eder ve huzurlu olur.

Bebek tulumlarında seçkin markalar üretim yaparken doğal kumaşlar tercih ederler. %100 pamuk, bambu ve yün gibi nefes alabilen, bebeğin cildine zarar vermeyen kumaşlar bebeğinizin cilt sağlığına katkıda bulunur. Bebek tulumlarının üretiminde sentetik boya ve zararlı kimyasallar kullanılmamasına özen göstermelisiniz. Bilindik markalar bu konuya hassasiyet gösterirler. Bebeklerin ciltleri çok hassastır. En ufak bir zararlı maddeden alerji veya tahriş olabilirler. Bebeğinizin bağışıklığı güçlenen kadar sadece yediklerine değil giydiklerine de hassasiyet göstermeniz gerekir. Bebeğinizin sağlığı her şeyden önemlidir.

Bebek tulum çeşitleri

Bebek tulumlarında model ve çeşit o kadar fazladır ki istediğiniz tarzda modeli zevkinize göre bulmanız mümkündür. Bebek tulum çeşitlerinden kısaca bahsederek size yardımcı olalım.

Günlük kullanım bebek tulumları gün içinde bebeğinizin en çok rahat ettiği kıyafettir. İlk 6 ay hatta bir yıla kadar bebek tulumları bebeğinize en çok giydirdiğiniz kıyafeti olacaktır. Uzun kollu, kısa kollu, kolsuz, askılı modelleri ile bebek tulumlarında çok fazla çeşit karşınıza çıkar. Patikli bebek tulumları günlük kullanacağınız tulumlar da en çok tercih edilen çeşittir. Patiksiz tulumları bebeğiniz büyüdükçe daha uzun süre kullanabilme imkanınız olacak. Patikli tulumlar da ayrıca çorap giydirme derdi yok ancak bebeğin bacakları büyüdükçe tulumu içinde rahat edemeyebilir. Tulumunu değiştirmeniz gerekir. Patiksiz tulumları çorap aksesuarı ile daha uzun zaman diliminde kullanma imkanınız var. Bebek tulumlarını fermuarlı, çıtçıtlı ve düğmeli modellerinden istediğinizi seçme imkanınız var. Askılı tulum modellerinin içine badi giydirecek hem yaz hem kış aylarında kullanabilirsiniz. Uzun paça ve şortlu bebek tulumları mevsime göre kullanma imkanı sunar.

Kışlık ve yazlık bebek tulumları mevsime göre bebeğinizin vücut ısısını dengeleyecek kumaşlarla tasarlanmış tulumlarıdır. Yazın ince, serin tutacak kusa kollu ve şortlu tulumlar üretilirken, kış aylarının soğuğunda bebeğinizi koruyacak kalın pamuklu, yünlü ve polar tarzı kumaşlardan üretilen bebek tulumları ön plana çıkar. Bebek tulum montları kışın bebeğinizi sıcacık tutar. Dışarı çıktığınızda tek parça eldivenli, patikli ve kapşonlu modelleri ile bebeğinizin üşüme ihtimali ortadan kalkar. Yağmurlu ve rüzgarlı havalarda bebeğinizi korur.

Özel günler için tasarlanan bebek tulumları düğün bayram gibi günlerde bebeğinizin şıklığına şıklık katar. Papyon, kravat, tül, çiçekli desenler, simlerle tasarlanan bebek tulumları sevimli bebeklere neşe katıyor. Ayrıca özel günlerde bebeğe ne giydirsem, rahat eder mi gibi sorunlara da çözüm oluşturur.

Uyku tulumları bebeğiniz uyurken üzeri açılmadan üşümeden rahat bir şekilde uyuyabilmesi için tasarlanmış özel kıyafetlerdir. Yaz ve kış aylarında rahatlıkla giydirebileceğiniz tasarımlarla bebeğiniz mışıl mışıl uyusun.

Kız ve erkek bebekler için tulumlar bebeklerinizin cinsiyetine göre ayrı olarak tasarlanmış birbirinden güzel modellerle karşınıza çıkıyor. Kız ve erkek bebekler için renk ve desen farkı ön plandadır. Bebek tulumları ile küçük hanım ve beyler dünyanızda yerlerini almaya başlıyorlar.

Bebek tulumları rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan kıyafetlerdir. Tüm kıyafet modellerini bir arada bulacağınız bebek tulumları birbirinden güzel renk ve desen çeşitleri ile besikte.com adresinde hizmetinizde. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Sevi Bebe Premature Tulum - Pembe
Ürün Seçenekleri
Limissi 2013 Çocuk Tulum Yaş/2-4
Ürün Seçenekleri
Hedgehog Dsntrtlm Bere  0 Ay
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri