Bebek Uyku Seti

Minik bebeğinizin dünyaya gelecek olması heyecanınızı iki katına çıkarır. O gelmeden önce bütün hazırlıkları bitirmek istersiniz. Bebeğinizin ilk zamanlar en fazla vakit geçireceği odası veya beşiğinin konforlu ve şık olmasına özen gösterirsiniz. Bebek odası veya beşik alişverişinizi tamamlayan en önemli unsur bebek uyku setleridir.


Bebekler yeni doğduklarında günün büyük bölümünü uyuyarak geçirirler. Neredeyse 16 saati uykuda geçer. Uykuda salgılanan meletonin hormonu bebeklerin büyümesini sağlar. Uykusunda büyüsün ninnileri boşuna değildir. Bebekler uyuya uyuya büyürler. Bu yüzden bebeklerin kaliteli bir uyku uyumalarının önemi büyüktür. Kaliteli bir uyku süreci için ideal bir ortam hazırlamalısınız. Bebekler yattıkları yerde rahat ederlerse huzurlu bir uyku uyurlar. Bebeğinizin rahat ve huzurlu olması, kullandığınız tekstil ürünlerinin kaliteli malzemeden üretilmiş olması önemlidir. Bebek uyku setleri yumuşak dokusu ile bebeğinizin mışıl mışıl uyumasını sağlar. 

Bebeğiniz için her şeyin en iyisi olsun istersiniz. Bebeğinizin odasını ona layık şekilde dizayn ederken bebek uyku setleri bu dizaynı tamamlayan bir unsur olacaktır. Bebek uyku setleri bir kaç parçadan oluşur. 
Yorgan
Nevresim takımı 
Yastık kılıfı
Süs yastığı
Baş koruma kılıfı
Yan koruma kılıfı
Süs yastık kılıfları

Bebek uyku setlerinin parçaları birbiriyle uyumludur. "Hangi parçayı ne ile birleştirsem" diye düşünmenize gerek yoktur. Birbirinden güzel şık tasarım bebek uyku setleri bebeğinizin beşiğine veya karyolasına çok yakışacak. 

Bebek uyku setleri bebeğinize güvenli bir uyku ortamı sunar. Bebek uyku setinin yan ve baş korumaları sayesinde bebeğiniz farkında olmadan alabileceği darbelere karşı korunmuş olur. Yan ve baş korumalarının fermuarlı oluşu yıkama konusunda kolaylık sağlar. 

Bebeğinizin odasını bebek uyku setleri ile süsleyin. 

Geniş renk seçenekleri, kız ve erkek bebeklere özel tasarımları ile bebek uyku setleri göz doldurmaya devam edecektir. Beyaz, sarı, mavi, pembe, gri ve kahverengi tonlarda, çok renkli ve sade modeller, nakışlı ve puantiyeli uyku setleri bebeğinizin odasına şıklık katacaktır. Bebek odasındaki mobilyalara uygun uyku setleri alarak güzel bir tasarım buluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün üzerine tıklayarak ürün özellikleri, renk seçenekleri, ödeme ve iade koşullarını öğrenmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca kampanyalarında takip etme fırsatı yakalamış olursunuz. 

Bebek Uyku setlerinin hijyenini sağlamak çok kolay. 

Minik bebeklerin hassas bedenlerini korumak için temizliğe çok dikkat etmek gerekir. Bebeklerin kıyafetleri ve bebek tekstil ürünleri bebek deterjanları ile sık sık yıkanarak temizlenmesi gerekir. Bebek Uyku setlerini çamaşır makinasında 30° de rahatlıkla yıkayıp hızlıca kurutabilirsiniz. Çıkarılıp yıkanabilir yorgan ve yastık kılıfları size kullanım kolaylığı sağlar. Sitemizde bulunan uyku setleri, defalarca yıkandığı halde deforme olmadan kullanabileceğiniz kalitede ürünlerdir. 

Bebek Uyku seti alırken nelere dikkat edilmelidir? 


1. Bebeklerin ciltleri hassas ve narindir. Bu yüzden kullanacağınız her bir ürünü özenle seçmeniz gerekir. Bebeklerin sağlığı için kaliteli malzemeler kullanılan bebek uyku setleri tercih etmenizi öneririz. Bebek uyku setlerinde bebeğin cildine alerji yapacak boyalar ve malzemeler kullanılmamalıdır. Bebek uyku setlerinde kullanılan boyaların organik olmasına özen göstermeniz gerekir. Bebek uyku setlerinde kullanılan kumaşların içeriğinde kanserojen maddeler ve zararlı kimyasallar, toksik maddeler bulunmamalıdır. Bebeğinizin sağlığı her şeyden daha önemlidir. Bebek tekstil ürünleri bebeğinizin cildine direk temas eden ürünler arasındadır. Özellikle Uyku setleri gece boyu bebeğinizin cildine temas ederek onun sağlığını etkileyecektir. Bu yüzden bebek tekstil ürünlerinde bebek sağlığını koruyacak nitelikte maddeler kullanılması gerekir. 

2. Bebek uyku setleride kullanılan kumaşların içeriği de oldukça önemlidir. Bebeğin cildinin nefes alan bir yapıya sahip olduğunu düşündüğümüzde bebek uyku setlerinde bebeğin cildi ile uyumlu bir şekilde olması gerekir. %100 pamuk, bambu ve keten kumaşlar bebeğin cildi ile uyumlu, cildinin nefes almasını sağlayan yapıdadırlar. Sentetik ve naylon kumaşlar bebeğin cildinin nefes almasını engelleyerek sağlığını olumsuz yönde etkileyecektir. Bebek uyku setlerinde mümkün olduğunca sağlıklı kumaşlar tercih etmelisiniz. 

3. Bebek uyku setini aldığınızda bebeğinizin beşiğine veya karyolasına uygun büyüklükte bir takım almanızı öneriniz. Bebeğiniz döndüğünde üstü açılmayacak büyüklükte uyku seti alırsanız siz de gönül rahatlığı ile uykunuzu uyuyabilirsiniz. 

Bebek uyku setlerinin fiyatları markasına göre, modeline göre ve parça sayısına göre değişiklik gösterebilir. Her bütçeye uygun bebek Uyku seti bulmanız mümkün. Sitemizde Funna Baby gibi kaliteli markaların uyku setlerini uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Funna Baby markasının bebek odası takımı uyku setleri, abajur ve sarkıtlar, nevresim takımları ve perdeleri birbiri ile uyumlu şık tasarımlar yapmanızı kolaylaştıracak alternatifler sunmaktadır.

Kargo Bedava
Babyjem Visco Yatak 65x95 Beyaz
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri