Yatak Korkuluğu Bariyeri 

Yatak bariyeri çocuğunuzun güvende, rahat ve korkusuz bir uyku uyuması için tasarlanmış bir üründür. Çocuğunuz büyüdükçe sorumluluğu da artarak devam edecektir. Yeni doğduğunda kundağa sardığınız miniğinizi uyuyunca nereye koyarsanız koyun olduğu gibi kalıyordu. Düşme riski olmuyordu. Sadece ağladığında kontrol etme gereği hissediyordunuz. Ancak çocuğunuz büyüdükçe hareketlenecek ve yuvarlanmaya başlayacak. Koyduğunuz yerde kalmayacak. Uyuduğunda bile sürekli tetikte olarak devamlı kontrol etmeniz gerekecek.

Tabiri caizse eliniz yüreğinizde uyanmasını bekleyeceksiniz. Uyudu mu, uyandı mı, düştü mü gibi korkular yaşamanız çok normal. Bebeğiniz uyusa bile hareket etmeye devam edecek sağa sola dönecek. Büyük bir yatağa uyutsanız bile dönerek düşme riski olacaktır. Anneler çocuk uyuyunca düşmesin diye yatağın kenarlarına yastıklar koyuyorlar. Fakat çoğu zaman bu önlem yetersiz kalıyor. Bebeğin yatağını yere serdiğinizde hem üşüyebilir hemde size yatağı indir kaldır zorluk olur. Yatak korkuluğu bariyeri hem sizin hemde bebeğinizin güvenliği için biçilmiş kaftandır. Bebeğinizi yatağında, sizin yatağınızda, kanepede rahatlıkla uyuyabilirsiniz. Kolay kurulumu sayesinde yatak bariyerini istediğiniz alana monte edebilirsiniz. Yatak korkuluğu bariyeri sayesinde bebeğim düşer mi derdine son. Bebeğiniz gündüz mışıl mışıl uyurken sizde korkusuzca işlerinizi halledin. Gece ise artık uykularınız bölünmesin. Tedirgin olmadan yatak korkuluğu bariyer ile kaliteli bir uyku çekin.
Yatak bariyerinin özel kilit mekanizması sayesinde sadece sizin kontrolünüzde bebeğiniz daha güvende. Her iki tarafa katlanabilen özelliği ebeveynlere kolaylık sağlıyor.
Yatak bariyeri katlandığı için kolay taşınabilir. Gittiğiniz seyahatlerinizde rahatlıkla yanınızda taşıyarak bebeğinizin uyku güvenliğini sağlamaya devam edebilirsiniz. Taşıma çantası da işinizi kolaylaştıracaktır.
Yatak bariyeri kız ve erkek çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. İstediğiniz renk ve desende ürünleri alabilirsiniz.
Yatak bariyeri çelik malzemeden üretilmiş olsa bile etrafı yumuşak malzemelerle kaplandığı için bebeğiniz çarpsa bile sıkıntı yaşamaz. Bebeğe zarar vermez.
Yatak bariyeri alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey bebeğin sağlığına zarar vermeyecek kimyasal madde içermeyen boyalar ve kumaşlar kullanılmış olmasıdır.
Yatak bariyerleri nasıl kurulur?
Yatak bariyerlerinin kurulumu oldukça basit ve pratiktir. Kurulumunu anlatan kullanım kılavuzu satın aldığınız paketin içerisinde mevcuttur. Yatak bariyerini çocuğunuzun uyuduğu alana monte ettikten sonra sağlam olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bariyerlerin kilit sistemleri güvenliği artırır.

Bebeğinizin güvenle huzur içinde uyumasını sağlayan yatak korkuluğu bariyerleri bebeğinizin uyurken düşme riskini ortadan kaldırıyor. Birbirinden güzel desen ve renkleri ile yatak bariyerleri uygun fiyat ve kampanyalarla besikte.com sitesinde sizlerin hizmetinde. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Kargo Bedava
Miny Baby MB-121 Yatak Bariyeri - Gri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri