Bebek Yelek

Bebek haberi alır almaz bebeğinize ilk hazırladığınız kıyafet bebek yeleği olacaktır. Hemen bir ip temin edip bebeğe yelek örmeye başlarsınız. Yada sevdiğiniz birinin bebeği olacağını öğrendiğinizde ona yelek almak istersiniz.

Bebek yelekleri bebek haberlerinin sembolü olmuştur.


Bebek yeleğini çok amaçlı olarak kullanmanız mümkündür. Bebek yeleğine en çok ihtiyaç duyduğunuz zaman bebeğinizin uykudan uyandığı zaman dilimidir. Bebeğiniz özellikle daha küçükken gün içinde bir kaç defa uyur. Uykudan uyandığında yatağın sıcağı ile üşüyebilir. Bebeğinizin sırtına geçireceğiniz bir bebek yeleği bebeğinizin korunmasını sağlayacaktır. Bebek yelekleri kolsuz olmaları hasebiyle kolayca giydirilebilir. Bebek yeleklerinin ön kısmı düğmeli, çıt çıtlı veya fermuarlı olarak tercihte bulunabilirsiniz.

Bebek yeleklerini hava serinlediğinde bebeğiniz üşümesin diye giydirebilirsiniz. Oda sıcaklığı düştüğünde bebek yeleği pratik bir şekilde giydirilerek bebeğinizi soğuk havadan korur. Bebek yeleklerini bir çok kıyafetle kombinileyerek şık tasarımlar üretebilirsiniz. Bebeklerinizin gömleklerinin üzerine giydirdiğiniz bebek yelekleri onlara çok yakışacak. Özel günlerde, bayram ve düğünlerde bebeklerinizle zarafeti yaşayacaksınız. Gömlek yelek ve papyonla kombinilediğiniz kıyafetler erkek bebekleri çok yakışıklı gösterecek.

Bazen bebeklerinizin tişörtleri üzerlerine ince gelir, kalın bir kazakla da terleyeceğini düşünürsünüz. Bebek yeleği istediğiniz zaman giydirip çıkarabilme özelliği ile size kolaylık sağlar. Bebeğinizin vücut ısısını ayarlayarak bebek yeleklerini istediğiniz zaman kullanırsınız. Soğuk kış günlerinde dışarıya çıkarken bebeğinizin montunun içine giydirdiğiniz bebek yeleği bebeğinizi soğuktan korumak için güzel bir alternatif oluşturacaktır.

Bebeklerin ilk zamanlar vücut ısıları dengelenemeyebilir. Kolayca üşüyüp, terleyebilirler. Bebek yelekleri düğme ve çıt çıt detayları ile pratik bir şekilde giydirilip çıkarılabilir. Burada dikkat etmeniz gereken husus çıt çıt ve düğmelerin yeleğe sıkıca dikilmiş olmasına özen göstermelisiniz. Küçük bebekler düğmelerle oynarken koparıp yutabilirler.

Bebeklerin ilk üç yıl en çok ihtiyaç duydukları kıyafet bebek yelekleri olacaktır. Her yaş gurubuna ait bebek yelek modellerini bulmanız mümkün. Sizde bebeğinizin yaşına ait modelleri seçerek satın alabilirsiniz.

Üzerinize giyeceğiniz kıyafetleri seçerken birbiriyle uyumlu olmasına özen gösterirsiniz. Anneler bebeklerin kıyafetlerinin de uyumlu ve güzel olmasına dikkat ederler. Ebeveynlerin bu hassasiyeti göz önüne alınarak her kıyafete uygun bebek yelekleri  üretilmiştir.

Örgü bebek yelekleri vazgeçilmez yelek çeşitleri arasındadır. Kış aylarında ve mevsim geçişlerinde örgü yelekleri çok tercih edilir. Penye yelekler farklı desen ve modellerde üretilerek satışa sunulmuştur. Yaz günlerinde, bebekler uykudan kalktığında oldukça kullanışlı olur. Kapşonlu şişme yelekler günümüz trend kıyafetler arasına girmiştir. Fermuarlı ve önden cepli modeller en çok tercih edilen yelek modelleridir. Şişme yeleklerin canlı renk ve desenleri karar vermenizi zorlaştıracaktır. Elyaflı yelek modelleri de bebeğinizi sıcacık tutacak yelek bebek yelekleri arasındadır.

Bebek yeleklerin sade renkleri yanında karışık renklerle, çizgili modellerle, sevimli hayvan figürleri ile bebeklerin ilgisini çekiyor. Kız ve erkekler için ayrı tasarlanmış bebek yeleklerin olduğu gibi unisex tarzda kullanabileceğiniz bebek yelekleri de tercih sebebiniz olabilir.

Bebeğinizin büyüyene kadar en büyük yardımcınız bebek yeleklerini birbirinden güzel desen ve modellerle uygun fiyatlara sitemizden temin edebilirsiniz. 

Limissi Bebek Yelek
Limissi Bebek Yelek

8,80 TL  7,16 TL

Sepete Ekle

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri