Bebek Atkı, Bere ,Eldiven 

Kış aylarının yaklaşması ile birlikte giydiğiniz kıyafetlere bir miktar artış olacaktır. Soğuk kış günlerinde tek kat bir kıyafetle dışarı çıkamayacaksınız. Bebeklerin enerjileri daima yüksektir. Bebekler soğuk sıcak dinlemezler. Sürekli olarak hareket halindedirler. Evde kapalı ortamda çok çabuk sıkılır, bir an önce dışarıya çıkmak için can atarlar. Yaz günleri bu çok sorun olmaz. Günlük olarak bebeğinizi rahatlıkla parkta, bahçede oynaması için dışarı çıkarırsınız. Ancak kış gelip havalar soğuduğunda o kadar rahat olamazsınız. Bebeğinizin üşümesinden endişelenirsiniz. Bir taraftan da evde bunalan bebeğinizin bir hava almasını istersiniz. Bebek atkı, bere, eldiven takımları kış aylarında bebeğinizi sıcacık tutarak üşütmeyecek ürünlerdir. Bebeğiniz atkı bere ve eldiveni takarak üşümeden dışarıda dolaşabilir, enerjisini atabilir. Eve geldiğinizde size de bebeğinizin rahatlamasını keyfini çıkarmak kalır.


Bebek eldiven ile bebeğinizin minik elleri daima sıcak kalır. Soğuk hava, rüzgar ve kar bebeğinizin ellerinin üşümesine ve cildinde çatlaklar olmasına sebep olur. Bebeğinize takacağınız eldiven olumsuz hava koşullarında bebeğinizin narin cildini koruyan bir kalkan olacaktır. Ayrıca çocuklar kışın kar yağmasını dört gözle beklerler. Karın yağdığı gün onları evde tutmanız neredeyse imkansızdır. Bir an önce karlarda yuvarlanıp kardan adam yapmak isterler. En büyük eğlenceleri kar topu oynamaktır. Bebek eldivenleri ile bu büyük zevki tadabilirler. Eldivenle, karın keyfini doyasıya çıkarırlar. Üşümeden, hasta olmadan kar topu savaşları yapmak onları çok mutlu eder. Bebekleriniz mutlu oldukça sizde huzurlu olursunuz. Eldivenleri ile yaptıkları kocaman kar topları ile muhteşem kardan adam figürleri oluştururlar.

Bebek eldiven çeşitleri oldukça fazladır. Beş parmak tarzında bütün parmaklarını ayrı ayrı geçirebileceğiniz eldivenler olduğu gibi baş parmak ve dört parmağını birden geçireceği tarzda eldivenler de mevcuttur. Küçük bebeklerin kasları tam anlamıyla gelişmediği için parmaklarının hepsini ayrı ayrı eldivenle yerleştirmekte zorlanabilirler. Tek parça eldivenler küçük çocuklar için daha kullanışlı olur. Yün pamuk, polar tarzı kumaşlardan üretilen eldivenler olduğu gibi örgü ve triko eldivenlerde oldukça fazla rağbet gören çeşitler arasındadır. Yazın giydirebileceğiniz penye eldivenlerde bulmanız mümkündür. Yeni doğan bebekler için tasarlanan bebek eldivenleri miniğinizin sağlığını korumanız açısından bir alternatiftir. Yeni doğan bebekler uzun tırnakları ile doğarlar. Bir müddet tırnaklarını kesemezsiniz. Kesseniz bile hemen geri uzar. Bebeklerin hareketleri ilk zamanlar istemsizdir ve uzun tırnakları ile yüzünü çizebilir. Bebeğinize alacağınız yeni doğan bebek eldiveni bebeğinizin kendine zarar vermesini engelleyecektir.

Bebek atkı modelleri kışın en çok ihtiyaç duyacağınız aksesuarlar arasındadır. Bebeğinize her ne kadar mont giydirseniz de dışarı çıkarken boynu, burnu kulağı ve yüzü üşüyecektir. Karlı ve soğuk günlerde bebekle birlikte dışarıya çıkmak cesaret ister. Bebeğinize saracağınız bir atkı ile onun açıkta kalan organlarını korumuş olursunuz. Bebeğinizi kısıtlamadan, soğuk bile olsa özgürce gününü yaşamasına müsaade etmiş olursunuz. Bebeğinize atkı alırken sağlıklı malzemeden üretilmiş olduğuna dikkat etmelisiniz. Ağzına, yüzüne gelen atkının %100 pamuk olması sağlığını koruyacaktır. Sentetik ve polyester ürünler bebeğinizin cildine temas ettiğinde alerji ve kaşıntı yapabilir. Doğal kumaşlar bebeğin cildine zarar vermez ve rahat kullanmasını sağlar. Bebeğinize gönül rahatlığı ile kullanacağınız yumuşak bebek atkıları sitemizde sizler için hazırlanmıştır.

Bebek bere kış aylarında bebeğinizin kafasının üşümemesi için gerekli olan en önemli aksesuardır. Kışın yaz aylarında olduğu kadar rahat bir şekilde dışarı çıkamazsınız. Bebeğinizin üşütüp hasta olmasından korkarsınız. Ancak evde kapalı kalmakta hem sizi hem bebeğinizi bunaltır. Gerekli önlemleri aldığınızda hava soğuk bile olsa dışarı çıkmanızda bir mahsur yoktur. Bu önlemlerden bir tanesi de beredir. Bebeğinizi soğuktan korumak için dışarı çıkarken kafasını ve kulaklarını örtecek bir bereye ihtiyaç duyarsınız. Birbirinden sevimli bere modelleri ile bebeğiniz şıklığını tamamlasın. Sevimli ayıcık desenleri, kardan adam, çizgi film kahramanlarının resimleri, ponponlu, kulaklı her renk bulabileceğiniz bebek bereleri her zevke hitap edecek şekilde dizayn edilmiştir. Kulakları kapatan uzun bölüm, bağcıklı, bağcıksız bere modelleri, yün, pamuk, triko, örgü ve penye kumaşlarla bebeğiniz için hazırlanmıştır. Yeni doğan bebekler için penye bereler en çok tercih edilen modellerdir. Yeni doğan bebeklerin kafası yaz ayı bile olsa üşüyebilir. Bu yüzden ilk bir kaç ay sürekli bebek beresi kullanmak gerekir. Yeni doğan bebek bereleri sevimli modelleri ile bebeklerinizin kafasını soğuktan korur.

Atkı, bere ve eldiven aksesuarlarını takım halinde birbiriyle uyumlu şekilde satın alabilirsiniz. İsterseniz de ayrı ayrı modeller tercih ederek farklı atkı, bere ve eldivenleri kombinileyebilirsiniz. Bebeğinizi soğuk havadan, rüzgardan, kar ve yağmurdan koruyacak olan atkı, bere ve eldiven takımları birbirinden güzel tasarımlar ile besikte.com adresinde hizmetinizde. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Sevi Bebe İnterlok Şapka 40 Beden - Beyaz
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Nakışlı Kulaklı Şapka - Pembe / 42
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Kulaklı Şapka - Pembe / 42
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri