Bebek Sağlık Ürünleri

Aile olmanın en tatlı anlarından bir tanesi de yeni bir bebeğe sahip olmaktır. Bebekler dünyanın meyvesidir, tadı, tuzudur. Her yeni bebek yeni heyecanlar getirir. Telaşlı hazırlıklar hamileliğin ilk günlerinden itibaren başlar. Alışveriş için listeler hazırlanır. Bebek için en iyi en kaliteli ürün hangisi araştırılır. Bebeğinizin sağlığını korumak için üst düzey önlemler alırsınız. Atacağınız her adımı hesaplar, bakımını nasıl yapacağınızı öğrenmeye çalışırsınız ki bebek geldiğinde her şey hazır olsun ve sizin eliniz ayağınıza dolaşmasın. Bizde sizin için bebeğinizin sağlığını korumakta yardımcı olacak ürünlerle size destek olmak istedik.


Bebekler yeni doğdukları andan başlayarak genç oldukları zamana kadar sizin ilgi, sevgi ve bakımınıza ihtiyaç duyarlar. Gözünüz daima çocuklarınızın üzerindedir. Hatta büyüyüp bir iş sahibi olup evlenseler bile onlar sizin için hala küçük bir çocuk gibidirler. Daima koruma ihtiyacı hissedersiniz.

Yeni doğan bebeklerin ciltleri hassastır. Çok çabuk kuruyabilir ve bebeği rahatsız edebilir. Bebeğin hem vücudunun hem bulunduğu odanın nem oranının uygun koşullarda bulunması onun sağlığı açısından elzemdir. Buhar makineleri ile bulundukları odayı nemlendirebilirsiniz. Yine soğukta kaldıklarında veya terleyip üşüdüklerinde gribal enfeksiyon geçirebilirler. Burunları tıkanabilir. Nefes alıp vermede zorluk yaşayan bebek huzursuzlanır. Rahat bir şekilde uyuyup beslenemez. Buna bağlı olarak bazı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Burun tıkanıklığıserum fizyolojik veya burun aspiratörleri ile açabilirsiniz. Odanın nem oranını ayarlamanızda bebeğin rahat nefes almasını kolaylaştırır. Bebeklerin üşüterek veya terleyerek hasta olmamaları için oda dereceleri oldukça işinize yarayacaktır. Satın aldığınız oda derecesini uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bebekler hassas oldukları için hafif hava değişimlerinden bile etkilenebilirler. Oda dereceleri bebeklerin bulundukları odanın sıcaklığını uygun şekilde tutmanızı sağlayacaktır.

Özellikle yeni doğan bebeklerin gaz sorunları olur. Bu sorun kimi zaman anne babaların kabusu haline gelir. Bu bebeklerin bağırsak florasındaki değişimlere kaynaklanır ve doğal bir süreçtir. Panik yapmaya gerek yoktur. Gaz damlaları veya masajlarla bu sorunu çözebilirsiniz. Sadece sabırlı olmanız gerekir. Sıcak su torbası, doğal ısı yastıkları ve probiyotik ürünlerde bu sorunda yardımcınız olacaktır.

Anne babaların bebek bakımında en çok tedirgin olduğu konulardan biride bebeğin ateşlenmesidir. Ateşlendiğinde nasıl müdahale edeceklerini bildiklerinden daha sakin kalarak bebeklerinin sağlığını korumada yardımcı olabilirler. Her insan mutlaka hastalanır. Bebekler de sık sık hastalanabilir. Aslında hastalanarak bağışıklıkları güçlenir. Ateşte vücudun doğal bir savunma mekanizmasıdır. Ancak çok yükseldiğinde doğru şekilde müdahale etmek gerekir. Öncelikle evinizde mutlaka bir tane ateş ölçer bulundurmanız gerekir ki doğru müdahalede bulunabilesiniz.

Bebeklerin yeni doğduklarında bağışıklıkları düşüktür ve bazen dışarıdan takviye vermeni gerekir. Günümüz şartlarında gıdaların içeriğinin bozulmasından kaynaklı sadece bebeklerin değil yetişkinlerin de gıda takviyesi alması zorunlu hale gelmiştir. Bebek ve çocuklara uygun balık yağı ve vitaminlerle bebeğinizin sağlığına destek olabilirsiniz.

Almış olduğunuz bebek sağlık ürünleri ile onu hastalıklara karşı koruyabilir yada karşılaştığı sağlık sorunlarını en iyi şekilde atlatmasına yardımcı olabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bebek sağlık kategorisini inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri güvenle seçebilirsiniz.

Mycey Boy Ölçer - Zürafa
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri