Masa,Sandalye,Tabure3 yaş ve üzeri çocukların kendilerine ait özel bir masada oturarak resim yapmaları, oyun hamuru oynamaları, hatta yemek yemeleri için tasarlanmış ürünlerdir. Çalışma masasının kendinden monteli koltuğu oldukça konforludur. Bebeğiniz sandalyesini kendi açıp kapayarak motor becerilerini artırdığı gibi yaptığı işi başarmanın mutluluğunu da yaşamış olacaktır.

Masanın kolay temizlenebilir olması çok büyük bir avantajdır. Boya yaparken, etkinlik yaparken ya da yemek yerken bebeğinizin masası kirlenecektir. Bebeğinizin sağlığını koruyabilmek için hijyenine dikkat etmeniz gerekir. Her kullanımdan sonra güzel bir şekilde bebeğe uygun deterjanlarla temizlemelisiniz.


Pilsan minyon çalışma masası ile bebeğinizin aktivitelerini daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilecektir. 3 yaş üstü kullanıma uygun 50 kilogram taşıma kapasiteli çalışma masasının kurulumu çok kolaydır. Etkinlik kitaplarını ve defterlerini masasındaki bölümde rahatlıkla saklayıp tekrar nerede olduğunu aramadan kullanabilir. Kalem ve silgisini koyabileceği bölümler çocuğunuza kolaylık sağlarken hayatında bir düzen olmasına da yardımcı olur. Bebeğinizin sağlığına uygun ham maddelerden üretilerek kanserojen madde içermeyen ürünleri bebeğiniz için güvenle kullanmasını sağlarsınız.

Çocuk basamakları ve kaydırmaz tabureler Çocuğunuz yürümeye başladıktan sonra birçok işini kendi başına yapmak isteyecektir. Çocuklar öğrenme döneminde her şeyi kendileri keşfetmek isterler ve yaptıkları işi başarmaları onları hem çok keyiflendirir hem de bir sonraki eylemleri için onlara cesaret verir. Çocuk basamakları ve tabureleri ile çocuğunuzun özgüvenini artacaktır. Lavaboya uzanarak ellerini yıkama, dişlerini fırçalama, klozete kendi başına oturabilme gibi birçok faaliyeti yardım almadan başarabileceklerdir. Böylece sorumluluk alma ve aldığı sorumlulukları başarı ile yerine getirme becerisi de edinmiş olacaktır. Ayrıca basamaklı veya normal tabureler ile öz bakımını zamanında yapmayı öğrenecektir. Çocuk basamakları tek katlı ve iki katlı olarak dizayn edilmişlerdir. Tabureleri çocuğunuzun boyuna ve yapacağı aktivitelere göre tercih yapabilirsiniz.
Çocuğunuza aldığınız her bir araç gibi alacağınız taburelerin de üretildiği malzeme çok önemlidir. Çocuğunuzun sağlığına zarar verecek kimyasallar içermemelidir. Ayrıca çocuk taburelerinin ayak kısımlarında kaydırmaz taban özelliği bulunmalıdır. Çocuk tabureleri genellikle banyo gibi ıslak zeminlerde kullanıldığı için çocuğunuzun kayarak düşmemesi gerekir. Çocuk tabureleri genellikle polipropilen plastikten yapılır. Esnekliği yüksek malzemeden üretilmiş olmaları kırılmaları önler ve istenmeyen kazaların önüne geçer.
Çocuk basamağı alırken boyuna ve yaşına uygun boyutları tercih yapmalısınız. Çocuk basamağının silinebilir veya kolay temizlenebilir özellikte olması gerekir. Çocuk tarafından rahat taşınabilir özellikte hafif tabureler olması çocuğunuzun başarı duygusunu da tetikleyecektir. Çocuk taburesini kirlendiğinde bitkisel deterjanlarla temizleyip durulayarak kaldırabilirsiniz.

Çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayacak, özgüvenini geliştirecek, masalar ve basamaklı tabureler uygun fiyat ve kampanyalarla besikte.com sitesinden temin edebilirsiniz. 

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri