Emzirme Yastığı ve Minderi

Bebeklerimiz bizim minik kahramanlarımızdır. Onlarla geçirdiğimiz her an çok değerlidir ve paha biçilemez. Bebeğimizin ilk doğduğu an, ilk kucağımıza alışımız, ilk emzirmemiz, ilk banyosu, ilk öpüşümüz hepsi inanılmazdır. Minik bebeklerimiz savunmasız ve tamamen bizim ilgi ve sevgimize muhtaçtırlar. Temizliğinden beslenmesine bizim sorumluluğumuzdadırlar.


Yeni doğan bebeklerin en çok yaptıkları şey annelerini emmektir. Mideleri çok küçük olduğu için sık sık acıkır ve emmek isterler. Annelerde bebeklerini emzirmekten çok büyük keyif alırlar. Ancak küçük bebekler uzun süre memeyi bırakmak istemezler. Bebeği sürekli kucağınızda emzirme pozisyonunda tutmanız zor olabilir. Emzirme yastığı ve minderi anne ve bebeklerin konforu düşünülerek üretilmiş destek ürünleridir. Bebeği emzirirken tutuşunuzun doğru olması, bebeğin rahat emmesini sağlar. Bebeği kendinize paralel bir açıda tutmanız gerekir. Ancak bir süre sonra yorularak bebeği düzgün tutamayabilirsiniz. Emzirirken uzun süre aynı pozisyonda kaldığınız için sırtınız boynunuz ağrıyabilir. Emzirme yastığı ve minderini kullanarak bebeğinizi daha konforlu bir şekilde emzirebilirsiniz. Aynı zamanda bebeğinize de güvenli bir ortam sağlayarak bu özel anın tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Emzirme yastığı ve minderini birkaç farklı amaç için kullanabilirsiniz. Bebeğiniz biraz büyüyüp oturmaya başladığında dengesini tam sağlayamayacaktır. Arkasına veya yanlarına düşme riski oluşacaktır. U şeklindeki emzirme minderini bebeğinize destek olarak kullanabilirsiniz. Emzirme minderlerinin içine oturttuğuz bebeğiniz artık güvende. Düşsede zarar görmez. Yine emzirme minderini oyun minderi olarak da kullanabilirsiniz. Bebeğinize egzersiz yaptırırken emzirme minderini kullanarak Bebeğinizi rahat ettirebilirsiniz.

Emzirme yastığı ve minderini alırken kumaşın pamuk veya koton olmasına özen gösterin. Bebeğiniz uzun süre bu minderde kalacağı için terletmeyen ve cilde nefes aldıran bir kumaş tercihi sağlık açısından faydalı olacaktır. Kumaşın üretildiği maddelerin zararlı kimyasallar içermemesi bebeğin hassas cildini tahrişlerden koruyacaktır. Emzirme yastığı ve minderinin kumaşının çıkarılıp yıkanabilmesi hijyen açısından dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Bebeğinizi emzirirken hem size hem bebeğinize konfor sağlayacak Emzirme yastığı ve minderiniuygun fiyat ve kampanyalarla besikte.com adresimizden temin edebilirsiniz. 

Mycey Emzirme Minderi - Magic Pembe
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Emzirme Yastığı - Beyaz
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Lüks Emzirme Yastığı - Sarı
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri