Gargara, Sprey, Ağız Suları


Ağız sağlığı ve bakımına gerekli özen gösterilmediğinde çeşitli sorunlar oluşur ve bu sorunlar oldukça can sıkıcı olabilir. Diş ve diş eti problemleri, ağız kokusu, bakteri ve plak oluşumu gibi sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalırsınız. Ağız ve diş bakımını yaparken bazen sadece düzenli fırçalamanız yetersiz kalabilir. Ek bakım malzemelerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Ağız sprey ve suları ağız bakımınızı tamamlayacak ürünlerdir.

Ağız sprey ve suları ne işe yarar?

Ağız bakım suları, komple ağız bakımının tamamlayıcı ürünleridir. Ağız çalkalama suları diş fırçalarının ulaşamadığı alanlara ulaşarak bakteri ve plak oluşumların önüne geçer. Hassas diş ve diş eti bakımında sizin yardımcınızdır. Dişleri güçlendirerek diş çürüklerini önler. Gargara sonrası daha ferah ve taze bir nefesle güne başlar ve bitirirsiniz. Ağız çalkalama suları diş fırçalamaya göre daha fazla beyazlatıcı etkisi vardır. Gargaralar diş minesine zarar vermeden aşındırmadan dişlerdeki lekeleri gidererek beyazlatır. Ağız çalkalama sularının içerisindeki esansiyel yağlar ile ağız bakımında tam hijyen sağlar.

Ağız bakım suyu nasıl kullanılır?

Diş fırçaları ağzın her bölümüne tam anlamıyla ulaşamayabilir. Tam hijyen sağlamak için ağız bakım sularından yardım almak gerekir. Ağız bakım suyunu dişlerinizi fırçaladıktan sonra bir kapak ağzınıza alarak yaklaşık bir dakika boyunca ağzınızı çalkalamalısınız. Sonrasında tükürerek ağzınızı yıkayabilirsiniz. Ağız suyu kullandıktan sonra yarım saat bir şey yeyip içmemek uygun olacaktır.

Ağız spreyleri, diş ve diş eti sorunlarının ortaya çıkardığı ağız kokusu problemi sadece sizi değil etrafınızdaki insanları da rahatsız eder. Sosyal yaşamınızı sekteye uğratır. Ağız kokusunun birden fazla sebebi olabilir. Diş çürükleri, bakteri ve plak oluşumu, ağız kuruluğu, diyabet, boğaz enfeksiyonu, açlık, sinüzit gibi hastalıklarda ağız kokusuna sebep olur. Öncelikle ağız kokusunun sebebi tespit edilerek çözüm yolları araştırılmalıdır. Ağız spreyleri bu tür durumlar için kurtarıcı ürünlerdir. Ağız spreyi sayesinde taze ve ferah bir nefese kavuşursunuz.

Ağız sprey ve suları ile kötü kokulara son.

Ağız spreyi ve gargara kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Ağız suyu ve spreylerini dişlerinizi fırçaladıktan sonra uygun ölçü ve sürede kullanmaya özen gösterin
Ağız suyunu kesinlikle tutmayın, tekrar tükürün.
• 12 yaş ve üzeri için uygun ürünlerdir. Çocukların yutma tehlikesi olduğu için küçükler için tavsiye edilmez.
• Doğru ve düzenli kullanım ile en iyi sonuca ulaşırsınız.
• Tek başına ağız suyu ve spreyi yeterli bakımı sağlamaz. Diş fırçalama işlemi mutlaka yapılmalıdır.
Ağız çalkalama sularını sulandırmadan kullanın. 

TTO Ağız Spreyi 25 ml
TTO Ağız Spreyi 25 ml

40,00 ₺  22,00 ₺

Sepete Ekle

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri