Hamile Bluz

Yeni giysiler almak çeşit çeşit kıyafetler denemek her kadının hayalidir. Ancak hamilelikte birlikte genişleyen belinize ve gittikçe büyüyen göğüslerinize uygun kıyafetler bulmak bazen sizi zorlayabilir ve bu konuda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Hamilelikte kıyafet seçimi anne adayının fiziksel ve psikolojik gelişim süreci kadar önemli bir konudur. Hamilelik dönemi boyunca anne adayının rahat ve sağlıklı kıyafetler giymesi gerekir. 


Hamilelikle birlikte vücudunuz da değişmeye başlayacaktır. Kilo alımınızda yavaş yavaş artışlar meydana gelecektir. İlk aylarda kilo almazsanız bile beliniz kalınlaşmaya başlayacaktır. Normalde giydiğiniz kıyafetleriniz vücudunuzu sıkmaya başlayacaktır. Rahat kıyafet giymek adına büyük beden giymenize gerek yok. Hamilelere için özel olarak tasarlanmış hamile buluzları tercih edebilirsiniz. 
Açık yakalı, V yakalı, bisiklet yaka hamile buluzlarını yüz tipinize göre tercih edebilirsiniz. Size yakışan, bedeninize uyan şık tasarımlı hamile buluzları hamileyken ne giysem derdine son veriyor.
Bazen bayanlar hamileyken çizgili ve desenli buluzları giymeye cesaret edemeyebiliyorlar. Çizgili kıyafetlerin özellikle enine çizgiler olduğunuzdan daha fazla kilolu gösterebilir. Bu doğru ancak sağlıklı bir seçim yaparsanız çizgili ve desenli kıyafetler üzerinizde oldukça şık durabilir. Hamileyken küçük ve az şeritli çizgili kıyafetler ve büyük desenler yerine küçük desenli kıyafetler tercih edebilirsiniz. 
Hamile kıyafetlerine çoğunlukla koyu renkli kıyafetler tercih edilir. Bunun sebebi koyu renk kıyafetlerin daha az kilolu göstermesine dolayıdır. Oysaki canlı renkler size ve bebeğinize daha çok enerji ve mutluluk verir. Hamileyken renklerin büyüsünden yararlanın.

Hamile kıyafeti alırken nelere dikkat edilmelidir?

• Bol ve rahat kıyafetler tercih edin. Dar kıyafetler den sakının.
Hamile kıyafetlerinizi pamuklu kumaşlardan almaya özen gösterin. Viskon, polyester, sentetik kumaşlar cildinizin nefes almasını önleyerek sizi daha çok terletir.
• Kışın yünlü kıyafetler tercih edebilirsiniz. Yün nefes alabilme özelliğine sahip sağlıklı bir kumaş tır.
Hamilelikte artan kan basıncınız ve değişen hormonlarınız yüzünden sıcaklar ve terlersiniz. Tercih ettiğiniz kıyafetlerinizin nefes alabilen malzemeden üretilmiş olmaları sağlığınız açısından daha faydalıdır.
• Mümkün olduğunca sade kıyafetler tercih edin. Kıyafetlerin üretiminde zararlı kimyasallar ve boya maddeleri kullanılmamasına özen gösterin.
• Doğal olmayan kumaşlar, kaşıntı, kızarıklık ve tahriş yapar. Alerjik bir bünyeniz varsa hamilelik döneminde daha hassas olacağınız için vücudunuz tepki verebilir.
Çalışan bayanlar rahat kıyafetlerin yanında giyimlerinin şık olmasını isterler. Mağazamızda ve İnternet sitemizde birbirinden şık tasarım hamile kıyafetleri bulabilirsiniz. Bizi ziyaret etmeden karar vermeyin.

Hamile buluzlarında sağlık, rahatlık ve kaliteyi aynı anda bulacağınız şık tasarımlı, her renk model ve bedende sayın alabileceğiniz ürünler besikte.com adresinde sizleri bekliyor. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Charismom Pasific Hamile Bluz 240 Pudra 00-XS
Ürün Seçenekleri
Charismom Mama Top 750 Saks XS
Ürün Seçenekleri
Charismom Bluz 750 Saks 00-XS
Ürün Seçenekleri
Charismom Myrtle Bluz 440 Hardal M
Ürün Seçenekleri
Charismom Rose2 Bluz 100 Siyah XL
Ürün Seçenekleri
Charismom Bluz 100 Siyah 04-XL
Ürün Seçenekleri
Charismom Manhatten Bluz 960 Tarçın XS
Ürün Seçenekleri
Charismom Maxee Bluz 740 Lacivert L
Ürün Seçenekleri
Charismom Lacey-2 Bluz 190 Ekru S
Ürün Seçenekleri
Charismom Rose2 Bluz 200 Beyaz M
Ürün Seçenekleri
Charismom Western Top 750 Saks Xs
Ürün Seçenekleri
Charismom Vankull Top 620 Mint L
Ürün Seçenekleri
Charismom Vankull Top 240 Pudra M
Ürün Seçenekleri
Charismom Tribeca1 Lounge 740 Lacivert S
Ürün Seçenekleri
Charismom Tribeca1 Lounge 340 Nar Çiçeği L
Ürün Seçenekleri
Charismom Pasific Hamile Bluz 740 Lacivert 01-S
Ürün Seçenekleri
Charismom Othello Bluz 340 Nar Çıçegı S
Ürün Seçenekleri
Charismom Oscar Bluz 900 Bej L
Ürün Seçenekleri
Charismom Oscar Bluz 190 Ekru XL
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri