Hamile Ceket

Hamilelik kişinin hayatında yaşayacağın özel dönemlerden biridir. Her zaman yaşanacak bir olay değildir. Babaannelerimiz ve ondan önceki nesli neredeyse her yıl bir tane çocuk doğurarak bir düzineyi tamamlıyorlardı. Onlar için hamilelik çok sıradan ve olağan bir olaydı. Ancak günümüzün yaşam şartlarının da değişmesi ile kadınlar en fazla iki veya üç hamilelik yaşıyorlar. (ülkemizde ortalama olarak bu sonuç var) Hatta bebek olması için uzun tedaviler sonucunda hamilelik yaşayanlar da var. O yüzden hamilelik dönemi kadınlar için oldukça özel bir zaman dilimidir. Kadınlar için düğününde gelinlik giymek ne ise, hamilelik dönemi de aynı önemi taşır. O yüzden kadınlar hamilelik döneminde özenli ve şık kıyafetler giymek isterler. Hamile ceketleri, hamile kadınların şıklığını tamamlayan kombineleri arasındadır.


Kadınlar genel itibari ile değişik kıyafetler almaktan, alışveriş yapmaktan, güzel giyinmekten çok hoşlanırlar. Kıyafet onlar için çok önemlidir. Birçok bayanın en önemli korkusu kilo alarak kıyafetlerinin içine girememektir. Hamilelik sürecinde de bu korku devam eder. Hamileliğin başlaması ile birlikte bir miktar kilo alınır. Bu kaçınılmazdır. Hiç kilo almasanız bile bebeğin büyümesi ile birlikte göbeğiniz büyüyeceği için eski kıyafetlerinize giremeyeceksiniz. 4. aydan sonra beliniz kanunlaşacak, göbeğiniz belirginleşmeye başlayacak ve giydiğiniz kıyafetleriniz bedeninizi sıkmaya başlayacak. Eninde sonunda hamile kıyafetleri satan bir yeri ziyaret etmek zorunda kalacaksınız. Bu dönemde hem kendinizin hem de bebeğinizin rahat edeceği kıyafetler tercih etmelisiniz. Hamilelik döneminizde kilo almayı kafanıza takmadan bu özel anın keyfini çıkarmaya bakın.

Hamilelik dönemi hayatınızın en mutlu ve en heyecanlı dönemidir. Bu dönemde kendinizi özel hissetmek isterseniz. Her ne kadar evinizde bulduğunuzu giyseniz bile dışarıya toplum içine çıktığınızda şıklığınızdan ödün vermek istemezsiniz. Hamile ceketleri şıklığınıza şıklık katacak ürünlerdir. Hamilelik döneminde katılacağınız düğün ve nişan törenleri. bayramlar sizi germesin. Şık bir hamile ceketi size kurtaracaktır.

Eğer çalışıyorsanız, devlet memuru veya özel sektörde, kıyafetlerinize biraz daha özen göstermeniz gerekecektir. İnsanlar kıyafetleri ile karşılanır, düşünceleri ile uğurlanırlar. O yüzden dış görünümde önemlidir. Resmi kıyafetler giymeli iz gereken durumlarda hamile ceketleri şık tasarımları ile sizi memnun edecektir.

Hamile ceketlerini gerek hamilelikte gerekse hamilelik sonrası da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Arkasının kravuze oluşu, ilerleyen hamilelik döneminde karnınızın büyümesine rağmen rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modeldir. Hamile ceketinin astarı tercihinize göre yarım veya tam astarlı olabilir. Astarsız modelleri de tercih edebilirsiniz. Hamile ceketinin iç dikişlerinin temiz oluşu sizin kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Hamile ceket modellerindeki düğmeler ve çizgiler tasarımlara şıklık vermiştir. S-M-L-XL bedenleri ile size uyan hamile ceketi bedenini tercih edebilirsiniz.

Rahatlığı ve şıklığı bir arada bulmak isteyenler için özel hazırladığımız hamile ceketlerini görmeden kombininizi tamamlamayı düşünmeyin. Tam bedeninize göre üzerinize oturan birbirinden güzel renk ve modelleri ile hamile ceketleri besikte.com internet sitemizde ve beşikte mağazamızda sizleri bekliyor. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Kargo Bedava
Charismom Franklin Blazer 240 Pudra XL
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Charismom Brooklyn Blazer 740 Lacıvert L
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Charismom Rochester2 Blazer 750 Saks L
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Charismom Brooklyn2 Blazer 100 Sıyah S
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri