Emzirme Atleti

Yeni doğumla birlikte yeni bir hayatta başlar sizin için. Ailenize dahil olan minik bebeğiniz birinci önceliğiniz olur ve bütün düzeninizi ona göre ayarlamak zorunda kalırsınız. Annelerinizin size söylediği 'yemedim yedirdim, giymedim giydirdim' sözünü sizde yaşamaya başlarsınız. Yeri gelir yemek yemeye ve kıyafetinizi değiştirmeye bile vakit bulamazsınız. Bebeğin beslenmesi, bakımı ve temizliği sizin sorumluluğunuzdadır.


Yeni doğum yapmış annelerin en sık yaptığı şey bebeklerini emzirmektir. Bebeklerin sürekli beslenmeye ihtiyaçları vardır. Her ağladıklarında meme isterler. Sizin uygun bir ortamda olup olmamanız, müsait olup olmamanız onları ilgilendirmez. Acıkdıklarında tepkilerini ağlayarak gösterirler. Aynı zamanda acelecilerdir. Acıkdıklarında çığlık çığlığa olurlar ve bir an önce memeyle buluşmak isterler. Biraz yavaş davrandığınızda veya kıyafetinizi ayarlamaya çalıştığınızda ağlama krizine girebilirler. Bebeği bekletmeden emzirmek hem annenin hem bebeğin huzuru için elzemdir. Bebeğinizi kolay ve hızlı bir şekilde emzirebilmeniz için rahat ve kullanışlı kıyafetler giymelisiniz. Emzirme atletleri emzirme döneminde en büyük yardımcılarınızdan olacak.

Emzirme atletleri emziren annelerin konforu ve huzuru düşünülerek üretilmiş bir üründür. Günümüzde anne bebek sektörü oldukça gelişmiştir. Anne ve bebeklerin bütün ihtiyaçları düşünülerek bebek bakımını kolaylaştırıp annelerin işini kolaylaştırmak hedeflenmiştir. Emzirme atletleri, keyifli olduğu kadar meşakkatli de olan emzirme sürecinde annelere kolaylık sağlar. Emzirme atletleri, kumaşın göğüs kısmına gelen bölümü aşağıya doğru açılacak şekilde tasarlanmıştır. Omuz kısmına yerleştiren çıt çıt ve klipslerle kolayca açıp kapatabilirsiniz. Emzirme atletleri kullanırken sütyen kullanmayabilirsiniz. Emzirme atletleri göğsü saracak şekilde üretilmiştir. Emzirme atleti sayesinde bebeğinizi emzireceğiniz zaman atletinizi çıkarmadan veya tamamen yukarıya kaldırmadan atletin çıtçıtlarını açarak kolayca bebeği emzirebilirsiniz. Çıtçıtların tek elle açılıyor olması kullanım kolaylığı sağlar. Bir elinizle bebeği tutarken diğer elinizle emzirmeye hazırlanabilirsiniz.

Emzirme atleti alırken kumaşının özelliklerine dikkat etmelisiniz. Pamuk veya bambu atletler tercih edin. Pamuk ve bambudan üretilen kumaşlar serin tutar ve terlediğinizde teri emer. Aynı zamanda hava alan özelliklerinden dolayı cildinizin nefes almasını sağlar. Lohusalığın ilk dönemlerinde çok fazla terleyebilirsiniz. Oturduğunuz yerden bile ter atarsınız. Kullandığınız emzirme atletinin teri emerek sırtınızı kuru tutması sağlığınız açısından çok önemlidir. Lohusalık dönemi hassastır ve hastalıklara açıktır. Vücut değişime ayak uydurmaya çalışır. Bu dönemde yediğiniz içtiğiniz her şeye ve kullandığınız bütün kıyafetlere dikkat etmelisiniz. Zaten çok fazla terlediğiniz lohusalık döneminde naylon ve sentetik kumaşlar tercih ederseniz atletiniz teri emmez ve cildinizi tahriş eder.

Emzirme atletleri yumuşak kumaştan üretilmelidir. Dikişlerinin de yumuşak olmasına özen gösterin. Aynı zamanda emzirme atletinin ne çok dar ne çok geniş olmamasına özen gösterin. Esnek kumaşlar vücudunuzu sararak size rahat hareket edebilme konforu sağlar. Emzirme atletlerinin antibakteriyel özellikleri vücutta bakteri ve mantar oluşumunu önleyerek sağlığınızı korur.

Emzirme atletleri sayesinde toplum içinde veya yalnızken rahat ve huzurlu bir şekilde bebeğinizi besleyebilirsiniz. Beyaz, siyah ve ten rengi seçeneklerini sizin için hazırladık. Rahat ve kullanışlı emzirme atletlerini bedeninize uygun seçimi yaparak besikte.com adresinden temin edebilirsiniz. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Safemom Klasik Emzirme Atleti Beyaz 100
Ürün Seçenekleri
Chezmam 8562 Sütyenli Emzirme Fanila / Ten Rengi / S
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri