Hamile Etek

Hamilelik süreci insan hayatında yeni bir dönemdir. Vücudunda, hormonlarında da bir sürü değişiklik meydana gelir. Duygusal değişimler yaşarken bir taraftan da fiziksel değişimler olur. Bu duygusal ve fiziksel değişimlere ayak uydurmak biraz zor olabilir. Ama minik bir bebeğin dünyaya gelecek olması, sizdeki annelik duygusunun uyanması bu süreci kolay atlatmanızı sağlayabilir. Bu zorlu ve heyecanlı dönemi anne bebek sektörü olarak keyifli ve huzurlu geçirebilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Hamile etekleri şık tasarımları ile anne adaylarının ne giysem derdine son veriyor.


Vücudunu değişmesi ile birlikte gardrobunuzda yavaş yavaş değişmeye başlar. Çok sevdiğiniz kıyafetlerin yerini, daha çok seveceğiniz yeni ve şık tasarımlar alır. Tabi ki şıklık uğruna bebeğinizin ve kendi sağlığınızı tehlikeye atmamalısınız. Hamileliğinizin belirli aylarından itibaren( 3-6 ay arası farklılık gösterebilir.) sizi ve bebeği sıkmayan kıyafetler tercih etmelisiniz.

Hamile etekleri ile rahatınızı ve sağlığınızı bozmadan şıklığınızı koruyabilirsiniz.

Hamile eteği tercih edilmesinin sebepleri neler?

Birçok anne adayı hamilelik döneminde dar pantolonlar yerine hamile etekleri tercih ederler.

Hamile etekleri rahat hareket etme imkanı sunmasından dolayı tercih sebebi olur. Karnınızın büyüyüp bacaklarınızın kalınlaşması pantolon giyimini zorlaştırabilir. Hamile etekleri oturup kalkarken rahat etmenizi sağlar.

Hamile eteklerinin bel kısmındaki elastiki kumaşlar karın kısmını sararak rahat hissetmenizi sağlar. Likralı bel kısmı karnınızı sıkıştırmayarak size konfor sağlar.

Hamilelik döneminde karın büyüdükçe bebek idrar kesesine baskı yapar ve sık sık tuvalete çıkma ihtiyacı hissedersiniz. Sıkı pantolonlarla tuvalete girip çıkmak işkenceye dönüşebilir. Hamile eteği karın ve bacak kısmına baskı yapmayarak ihtiyaçlarınızı kolay gidermenize destek olur.

Hamile etekleri yaz ayınının sıcak günlerinde en çok tercih edilen kıyafetidir. Kan dolaşımının artması, kalp ritminizin hızlanması normalden daha çok terlemenize ve sıcaklamanıza sebep olur. Hele yaz sıcakları da hamilelik sıcağını üstüne eklenince olay dayanılmaz boyutlara gelir. O yüzden dar ve sizi sıkan kıyafetler yerine, hamile eteğinin rahat ve hava alabilen özelliğinden faydalanmak daha akıllıcadır.

Bir çok bayan günlük hayatta etek giymeyi tercih eder. Alışkanlıklarından vazgeçmeye gerek yoktur. Hamile etekleri günlük kullanım için gayet rahat kıyafetlerdir. İçinde rahat edebileceğiniz bir kumaş türü seçerek gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Hamile etekleri çalışan hamile bayanlarında vazgeçmediği hamile ürünleri arasındadır. Hamile eteğinin üstüne hamile body, hamile gömlek, hamile ceketle müthiş kombineler oluşturarak keyifle kullanabilirsiniz. Böylece eski şıklığınızdan da taviz vermemiş olursunuz.

Görüldüğü gibi hamile eteği tercih etmenizin bir çok sebebi vardır. Sağlık, şıklık ve rahatlığı bir arada bulabileceğiniz hamile etekleri besikte.com da.

Birçok farklı etek modeli ile karşılaşabilirsiniz. Malum renkler ve zevkler tartışılmaz. Herkesin zevkine ve giyim tarzına hitap eden hamile eteklerini sitemizde bulabilirsiniz. Kısa uzun etekler diz altı etekler yırtmaçlı, yırtmaçsız kalem hamile etekleri tercihinize göre seçme imkanınız vardır. Dilerseniz kumaş etek alan Dilerseniz spor tarzda kot ve keten kumaşlar ilgi alanınız olsun. S bedenden XL bedene kadar hamile etekleri mevcuttur. Günlük hayatta giyebileceğiniz hamile etekleri olduğu gibi özel günlerinizde de giymek isteyeceğiniz şık tasarımlı hamile etekleri de bulmanız mümkündür. Gittiğiniz yerlerde şıklığınıza göz doldurmaya devam edebilirsiniz.

Hamile etek modelleri oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Artık sektörün gelişmesi ile hamilelerin ne giyeceğim derdi kalmadı. Normal zamanda giyebileceğiniz bütün modellerin hamileler için tasarlandığını da görebilirsiniz. Kumaş, kadife, kot hamile etekleri farklı tasarımları ile sizin beğeninize sunuluyor. Kendinizi rahat hissedeceğiniz kıyafetler gün içinde iyi hissetmenize ve hamileliğin bu özel anlarını mutlu geçirmenizi sağlar. İster günlük hayatta, ister iş hayatında, ister düğün nişan törenleri gibi özel zamanlarında kendinize bedeninize uygun elbiseler bulacaksınız.

Hamilelikten sonrada kullanabileceğiniz hamile eteklerini bütçenize uygun fiyat ve kampanyalarla besikte.com sitemizden temin edebilirsiniz. 

Hell Klar Kot  Etek 40 Beden
Ürün Seçenekleri
Charismom Trıbeca1 Lounge 100 Sıyah M
Ürün Seçenekleri
Charismom Startown Etek 940 Vızon L
Ürün Seçenekleri
Charismom Spring Etek 240 Pudra S 
Ürün Seçenekleri
Charismom Trıbeca1 Lounge 900 Bej L
Ürün Seçenekleri
Charismom Jervis Etek 100 Siyah L
Ürün Seçenekleri
Charismom Fordham Top 100 Sıyah XL
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri