Hamile Hırka 


Hamile hırkaları büyüyen kalçanızı, göğüslerinizi ve karnınızı kapatarak kendinizi daha güvende hissetmenize yardımcı olur. Hamile hırkaları hamilelik döneminde kıyafetlerinizin tamamlayıcısı konumundadır. Şık tasarımları, her renk ve modelde ki tasarımlarıyla hamile hırkaları gardrobunuzdaki yerini alacak. Hem hamilelik döneminde hem hamilelikten sonra her daim hamile hırkanızı kullanabilirsiniz.

Hamile olmanız güzel giyinemeyeceğiniz anlamına gelmez. Normal zamanda nasıl giyiniyorsanız hamile ikende aynı şekilde giyinmeye devam edebilirsiniz. Hamile kıyafetleri günümüz trendleri takip edilerek üretilir. Çok çeşit imkanı size seçme özgürlüğü sunar. Hamile hırkaları belinizi ve kalçanızı örtecek şekilde üretilirler. Karın bölgenizde istediğiniz zaman örtebilmeniz için farklı tasarımlar sunarlar. Düğmeleri iliklemek veya göbeğinizi örtmek için hırkayı çekiştirmeniz gerekmez. Buda size kullanım kolaylığı sağlar. Hamile hırkaları diğer hamile kıyafetlerinizle  kombine ederek şık tasarımlar üretebilirsiniz.

Hamile hırka modellerinde çok fazla çeşit vardır. Hangi hırka ile hangi kıyafeti giyeceksiniz kafanız karışabilir. Birkaç hamile hırka modelinden söz ederek size fikir vermeye çalışalım.

Kısa, bel üzerine oturan hamile hırkaları hamile elbise ve hamile etekleri ile kombinleyerek güzel bir tarz oluşturabilirsiniz.

Uzun asimetrik kesim hamile hırkalar, geniş kesim pantolonlar ve eteklerle giyebilirsiniz. Geniş ve salaş giymeyi sevenler rahatlıklarından taviz vermeden hamilelik süreçlerini tamamlayabilirler. Hamile tayt ve hamile dar paça pantolonlarla birlikte giyeceğiniz bu tür hamile hırkalar oldukça şık durur.

Düz uzun hırkalar, sizi daha derli toplu gösterir. Hamile tişört ve pantolonlarıyla kullanmak daha güzel gösterecektir.

Kalça üstüne gelen hamile hırkaları, hamile etek, pantolon ve şortlar ile kombinleyebilirsiniz.

Spor tarz hamile hırkaları, eğlenceli hamile tişörtleri ve spor hamile kıyafetleri ile oldukça uyum içinde olacaktır.

Hamileliğiniz güzelliğinize güzellik katsın. Hamile hırkaları giyim tarzınızı tamamlayarak kendinizi şık ve rahat hissettirdin.

Birbirinden güzel hamile hırkaları uygun fiyat ve kampanyalarla besikte.com sitesinde sizlerin hizmetinde. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Charismom Riverdale Lounge 900 Bej XS
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri